Sevgilisini Kesip Çocuklarına Yemek Olarak Hazırlayarak Korku Filmlerini Aratmayan Psikopat Katil: Katherine Knight

126PAYLAŞIM

Korku filmlerine ilham olacak bir hikaye...

Gerçek anlamda psikolojik sorunları olan Katherine Knight, ilk kocasını evlendikleri gece onunla yalnızca "3" kez seviştiği için boğmaya çalışıyor.

Tabii bu yalnızca başlangıç! İlişkileri devam etse de adam bir süre sonra dayanamıyor ve Katherine'den ayrılıyor.

Bu yaşananların ardından Katherine, yeni doğan çocuğunu tren raylarına bırakıyor.

Bebekten kurtulmak için bu yöntemi seçen Knight, aynı zamanda bu durumdan vahşice zevk alsa da çevrede bulunan bir evsiz bebeği kurtarıyor.

Vukuatları bir türlü son bulmayan Katherine Knight, daha sonra bir kasabada elinde balta ile görülüyor.

Elindeki balta ile önüne kim gelirse saldıran Knight, daha sonra araç sahibi bir kadını zorla alıkoyuyor.

Alıkoyduğu kadının yüzünü bıçakla parçalayan Knight, kadından kendisini zorla bir araç servis istasyonuna götürmesini istiyor.

Kadın Katherine'in isteğini yerine getirip, onu bırakıyor, fakat Katherine bu sefer de gözüne bir çocuğu kestiriyor. Araç servis istasyonunda gördüğü çocuğu rehin alan Knight, ihbar üzerine olay yerine gelen ve artık Katherine'in vakalarından sıkıldıkları için çocuğu kurtardıktan sonra kadını evire çevire dövüyor.

Ciddi bir ceza alan Katherine, daha sonra serbest bırakılıyor ve en büyük vukuatını gerçekleştireceği John Price ile tanışıyor.

Üç çocuklu bir adam olan Price, Katherine'i düzeltebileceğine inanıyor ve ilişkileri başlıyor. Fakat ilişkileri John'un düşündüğü gibi ilerlemediği için ayrılık kararı alıyorlar.

Hatta söz konusu ayrılıktan sonra John, Katherine için uzaklaştırma kararı aldırıyor.

Bir süre sonra tekrardan bir araya gelen çift, hala eski kavgalarına devam ederken manşetlerden inmeyen olayın yaşandığı gün gelip çatıyor.

Ekim 2001 tarihinde çocuklarını komşuya yollayan çift, seks yapıyor ve daha sonra John uykuya dalıyor.

Ani bir acı ile uyanan John, karnına baktığında saplanan bıçağı görüyor. O an evden kaçmaya çalışan John, veranda da Katherine tarafından yakalanıyor ve defalarca bıçaklanıyor.

Bir et kancasına astığı John'ın derisini neredeyse kusursuza yakın bir şekilde yüzen Katherine, John'un kalçasından yemek hazırlar ve çocuklar için tabaklara koyar.

Her bir tabağa not iliştiren Katherine, daha sonra yüksek dozda ilaç alarak intihar ediyor. John, daha önce komşularını 1 gün bile ortalıkta gözükmezse polise haber vermelerini söylediği için polisler hemen eve geliyor ve manzarayı görüyor.

Polisler mutfaktaki tencerelerin hala sıcak olduğunu fark ediyor. Tencerelerden birinin içinden ise John'un kafası çıkıyor.

Katherine intihar etmesine rağmen kurtulmayı başarıyor ve hiçbir şartta salınmaması üzerine ömür boyu hapis cezasına çarptırılıyor.

Dışarıdan Katherine'in sebepsiz yere sırf zevk almak için bu davranışlarda bulunduğu düşünülse de daha sonra ortaya çıka bulgulara göre Katherine'in çok kötü bir çocukluk geçirdiği ortaya çıkıyor.

Annesi, babası tarafından günde en az 10 kere tecavüze uğruyormuş. Üstelik annesi henüz çocuk yaşta olan Katherine'e tüm tecavüz anlarını en ince ayrıntısına kadar anlatarak erkeklerden nefret ettiğini söylüyormuş.

O yaştaki bir çocuğun kaldıramayacağı şeylere şahit olan Katherine, okulda örnek bir öğrenci olsa da babası yerine koyduğu amcası intihar edince büyük bir depresyona girmiş ve daha sonra toparlanamamış.

Siz bu olay hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım...

Bu içerikler de ilginizi çekebilir 👇

Kız Arkadaşı Uykusundan Uyandırdığı İçin Bir Gecede 56 Kişiyi Öldürüp 37 Kişiyi Yaralayan Woo Bum-Kon'un Dehşeti: Uiryeong Katliamı - onedio.com
Kız Arkadaşı Uykusundan Uyandırdığı İçin Bir Gecede 56 Kişiyi Öldürüp 37 Kişiyi Yaralayan Woo Bum-Kon'un Dehşeti: Uiryeong Katliamı - onedio.com
İspanya'da Polis Kayıtlarına 'Paranormal Vaka' Olarak Geçen İlk ve Tek Olay: Vallecas Davası - onedio.com
İspanya'da Polis Kayıtlarına 'Paranormal Vaka' Olarak Geçen İlk ve Tek Olay: Vallecas Davası - onedio.com
Yaşadığı Şizofreni ve Postpartum Psikoz Sonrasında 5 Çocuğunu Sırayla Küvette Boğarak Öldüren Anne: Andrea Yates - onedio.com
Yaşadığı Şizofreni ve Postpartum Psikoz Sonrasında 5 Çocuğunu Sırayla Küvette Boğarak Öldüren Anne: Andrea Yates - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
gormedimduymadim

Mindhunter izleyin.

xena-7renk

Korkunç... Kadın kafayı sıyırmış belli ki. Yaşadıkları için üzgünüm ama yaptıkları için en ağır cezada çarpıtılmalı elbette. Bazıları tedavi edilebiliyor ama bazıları için tedavi bile yok malesef.

favilla

Kadın ne yaparsa yapsın idam etmemişler , en son kadın demiş sizin beni cezalandiracainizyok ben kendimi idam edeyim, bu sefer de kader izin vermemiş😅 Kötüye bir şey olmaz lafının hala canlı örneği 🤣

selinsozg

Erkek ya da kadın fark etmez geçmişte başına gelen hiç bi olay yaptıklarını zayıflatamaz,haklı çıkaramaz.

papichulopapichulo

Yazk kotu aileler kotu insanlari yetistiyor sonra psikopat oluyor.

Görüş Bildir