Sevgilinizle Aranızdaki Sorunları Nasıl Çözersiniz?

-
1 dakikada okuyabilirsiniz

Sevgilinizle Aranızdaki Sorunları Nasıl Çözersiniz?

Sevgilinizle Aranızdaki Sorunları Nasıl Çözersiniz?

Sevgiliniz ya da eşinizle aranızdaki sorunları nasıl çözeceğinizi biliyor musunuz? Gelin bu problemin üstesinden beraber gelelim. İlişkinizde belli başlı sorunlar yaşıyorsanız, bunların nelerden kaynaklandığını bulun ve sorunu çözmeye çalışın. Bunu nasıl yapacağınızı Ebru Şinik’den öğrenebilirsiniz.

Modaklik Aşk İlişkiler bölümü Chopra Center Üniversitesi Meditasyon Eğitmenlerinden Ebru Şinik ‘e iletişim problemini sordu. Şinik ayrılmanın eşiğinde olan çiftlere tavsiyeler verdi.

Şinik, herkesin iletişim problemi yaşayacağını söylüyor. Burada önemli olan nokta ilişkinizdeki belli başlı sorundaki farketmek ve çözüm arayışına girmek. Zamanında sevgilinizle aranızda olan bir probleme çözüm getiremiyorsanız, daha sonra çok geç olabilir. Çiftler arasındaki kemikleşmiş iletişim problemleri ilişkinizi bitirmenize sebep olabilir. Sevgilinizden ayrılmamak için sorunlara ustaca ve olgunlukla yaklaşmalısınız. Sizin sakin tepki vermeniz herhangi bir kouda kavga etme riskinizi en aza indirir. Bu nedenle her zaman sakin olmalısınız. Eğer ne istediğinizi bilmiyorsanız kendi kendinize vakit ayrıın ve meditasyon yapın. Bu gerçekten ne istediğinizi bulmanıza yardım edecektir.

Şinik, meditasyon yaparak ilişkide alışkanlık haline gelmiş bazı sorunları ortadan kaldırabileceğinizi söylüyor. Egoyu kontrol altına alan meditasyon sayesinde karşınızdaki kişiyi yargılamıyorsunuz. Böylece ruhunuzun derinliklerine daha kolay inebiliyorsunuz. Şinik’e göre ilişkide yapılan en büyük hatalardan biri “Dinlememe ne gerek var, ne diyeceğini biliyorum” davranışı. Bu çiftleri olumsuzluğa itiyor ve tüm kapıları kapatıyor. Meditasyon yaparak dinleme yetinizi geliştirebilir ve karşı tarafı anlamaya yönelebilirsiniz.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

aşk
Görüş Bildir