Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Sevgililer Günü’nde Yalnız Kalanların Hislerini Yansıtan 13 Parçalık Dev Liste

-
Abone ol

Onedio'dan dev hizmet! Sevgililer Günü'nün yaklaştığını reklamlarla, kampanyalarla, ve sair mecraların çığlıklarıyla idrak ettiğimiz bu günlerde; her şeyi, can özü saydığı yarın, acımasız bir yara dönüşümüne ayak uydurmakta zorluk yaşayan, mutsuzluk ve depresyon ummanlarına gark olan bünyeleri unutmadık ve onlar için çok özel bir şarkı listesi hazırladık.

Dinleyin, farkı hissedeceksiniz :)

Terk edilmenin öfkesini hala atamayanlara...

Sevgiliniz mutsuz, dargın, üstüne üstlük terk edip gidiyor mu? Basın play tuşuna, rahatlayacaksınız…

Bağzı yarlar tarafından acı yaralananlara...

Zalım yarın sarı saçlarını deli gönlüne bağlayıp çözemeyen Zardanadam üyeleri, çözümü eski sevgiliye ait resmin gözlerini oymakta bulmuş. Bu arada eser miktarda bakıp tükürmeyi ihmal etmemişler… Dinleyin, bir süre sonra nakarata eşlik ederken bulacaksınız kendinizi, bizden söylemesi!

Önemli Not: Sarışın, esmer, kumral fark etmez, çünkü biz terk edilenleriz; terk edilenler affetmez!

Bakın bu lafın 7 mahalleye zararı var, ama yine siz bilirsiniz...

Her aklınıza geldiğinde çileden mi çıkıyorsunuz? Aşkı ötelediniz ama kin, nefret ve öfkenizden kurtulamıyor musunuz? O ise, sizi umursamıyor, gönlünce kah orada kah burada fink atıp duruyor öyle mi? Sizi fiştikliyor gibi olmayalım ama gelin İsmail YK ile azıcık deşarj olun!

Gözlerinin içine başka hayal giremeyesicelere...

Bu hikayelere karnı tok olanlar, canı yanıp kavrulsa da sevdanın, aşkın yüceliğinin farkında olanlara doping niteliğinde, samimi bir isyan! İstemeden üzmeyin, bir kez daha Vitamin’e kulak verin…

Mutluluğun formülünü bulanlara...

Aşkın bitimli ve bir aptallaşma hali olduğu idrakine varabilmiş bünyenin marşı! Durun, susun ve gülümseyin, kimse tutamaz sizi artık…

"Yav he he" diyebilenlere...

“Sen bana fazla iyisin..” Bu cümlenin şu gariban dünya üzerinde, bir tek Adem evladı tarafından, katıksız bir saflıkla, yürekten hissedilerek, dehşetengiz bir inançla söylenmiş olduğunu düşünmüyorsunuz değil mi? Bırakın her şeyi, ne yapsanız kabahatti zaten; Sevgililer Günü zincirine vurulmadığınıza, kıçıkırık bir güle onlarca lira bayılmak zorunda olmadığınıza bir kez daha şükredin! O çok aşırı dev mega iyiydi zaten, he he..

Çok değişenlere...

Giden her zaman sessizce çekip gitmez elbet, şayet ruhunuzu kırıp döküp incitip gittiyse içinizde filizlenen o ateşin dışa vurumu Redd’den geliyor!

Ufak bir uyarı: Kırılmamış tüm kalpleri kırmak tehlikeli olabilir, aman dikkat…

Manikdepresiflere...

Gün batarken yüreğindeki sızıyla yalnızlığının yüzüne bir tokat gibi çarptığını hisseden bünyelere… Durun hemen karartmayın içinizi canım! Hayatı bir karnavala çeviren yüreciğinizle teselli bulmayı öğreneceğinizi hepimiz biliyoruz! Hem zaten gün batıyorsa elbet doğacaktır.

Ananıniyolayyaeyeeee'lere...

Oyunlara gelen zalım yara söylenebilecek, oynak ama o kadar da yanık bir şarkıya çevirelim biraz da rotamızı. Söz konusu oyunları kuran da bizzat yarın boynu altında kalası edepsiz anasıysa daha bir yerine oturacaktır taşlar! Haydi eller havaya, ananı niyolay ye yeeee…

Umudunu yitirmeyenlere...

Alemin keyfi yerindeyse maşallah diyelim, kaderin bize güleceği günlere umutla bakalım… Böyle gelmiş, böyle gitmez en nihayetinde değil mi?

Selamını esirgemeyenlere...

Gece de bitecek bir gün, gündüz de canım dostlar. Ama yaşamak kavgası, sevda yürek kuşunuz kanat çırptıkça bitmeyecek! Hadi tüm aşklara selamlar…

En kötü günü böyle olasıcalara...

Haydi Sil Gözlerini adıyla da bilinen güzide şarkımızdayız. Bir ümit uğruna, mutluluğun ardından koşturup dururken şu fani hayatta silin artık canım şu gözyaşlarını… Tıklayın, dinleyin, iyi hissedeceksiniz!

Bir anda aydınlananlara...

Kırılmamak için kaleler inşa edenlerin şarkısı! Şimdi elimizdeki çuvaldızı yere bırakıp, iğnemizi kendimize batıralım. Kendinden bir korkak yaratan, kendini kendinden bile koruyamayan kim? “Benmişim…”

(BONUS) Bugün fazla üstümüze gelmeyin dostlar!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

bu da da benden olsun.

ailuros

bu da benden olsun o zaman :D

Görüş Bildir