Sevenleri İlhan Şeşen'i Yalnız Bıraktı

-
2 dakikada okuyabilirsiniz

Sevenleri İlhan Şeşen'i Yalnız Bıraktı

Sevenleri İlhan Şeşen'i Yalnız Bıraktı

İlhan Şeşen, müzik serüveninin 41. yılını dostları ile birlikte Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Sahnesi’nde kutladı."41 Yıl 41 Şarkı 41 Hikaye" konseptiyle hazırlanan gecede Şeşen, sanatçı arkadaşlarıyla düet yaptı. Şeşen, gecede ise sevenleri yalnız bıraktı. Usta yorumcuyu yaklaşık bin beş yüz kişi dinlemeye gelerek, Açıkhava'nın arka kısımlarının boş olduğu görüldü. Şeşen, sahnede üç şarkı söyledikten sonra sanatçı arkadaşlarıyla düet yaptı. Şeşen, ilk üç şarkıdan sonra ise kendisini dinlemeye gelen Halit Kıvanç'ı sahneye davet etti.

28 ŞARKI SÖYLEDİ
Kıvanç ise sahnede Şeşen'i överek, "Bana yolda sürekli 'Halit abi' diyorlar. Bu da beni çok mutlu ediyor. Herkesin abisi olabilmişim. Ama ağabeylik farklıdır. Şimdi bu kadar yılını sanata harcamış birine bende 'İlhan abi' diyebilirim" diyerek seyircilerden büyük alkış aldı. 28 şarkı söyleyen İlhan Şeşen, Feridun Düzağaç ile başlayan düet şarkılarına Kenan Doğulu ile son buldu. Şeşen, seyircilerden gelen yoğun istek üzerine ise bir şarkıda bis yaptı. Şeşen, "41 yıl nasıl geçti?" sorusuna ise esprili cevap vererek, "Nasıl geçti habersiz" dedi. Beren Saat ile yaşadığı aşk ve yeni albümü Aşka Türlü Şeyler ile gündemde olan Kenan Doğulu da büyük ustayı sahnede yalnız bırakmadı"41 Yıl 41 Şarkı 41 Hikaye" konseptiyle hazırlanan gecede Şeşen, sanatçı arkadaşlarıyla düet yaptı. Şeşen, gecede ise sevenleri yalnız bıraktı. Usta yorumcuyu yaklaşık bin beş yüz kişi dinlemeye gelerek, Açıkhava'nın arka kısımlarının boş olduğu görüldü. Şeşen, sahnede üç şarkı söyledikten sonra sanatçı arkadaşlarıyla düet yaptı. Şeşen, ilk üç şarkıdan sonra ise kendisini dinlemeye gelen Halit Kıvanç'ı sahneye davet etti.

28 ŞARKI SÖYLEDİ
Kıvanç ise sahnede Şeşen'i överek, "Bana yolda sürekli 'Halit abi' diyorlar. Bu da beni çok mutlu ediyor. Herkesin abisi olabilmişim. Ama ağabeylik farklıdır. Şimdi bu kadar yılını sanata harcamış birine bende 'İlhan abi' diyebilirim" diyerek seyircilerden büyük alkış aldı. 28 şarkı söyleyen İlhan Şeşen, Feridun Düzağaç ile başlayan düet şarkılarına Kenan Doğulu ile son buldu. Şeşen, seyircilerden gelen yoğun istek üzerine ise bir şarkıda bis yaptı. Şeşen, "41 yıl nasıl geçti?" sorusuna ise esprili cevap vererek, "Nasıl geçti habersiz" dedi. Beren Saat ile yaşadığı aşk ve yeni albümü Aşka Türlü Şeyler ile gündemde olan Kenan Doğulu da büyük ustayı sahnede yalnız bırakmadı

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

AşkBeren SaatBeren saatKenan Doğuluaşkmüzik
Görüş Bildir