Görüş Bildir

Serpil Benay’dan Çarpıcı İtiraf: Yıllar Önce İbrahim Tatlıses Beni İstismar Etti

Anasayfa > Güncel

Uçankuş TV’de yayınlanan programa katılan şarkıcı Serpil Benay, programa yaptığı açıklamalar ile herkesi şok etti. Yıllar önce İbrahim Tatlıses’in istismarına uğradığını söyleyen şarkıcı, 'Bu olay benim bitişim oldu' dedi. İşte o açıklamalar…

Gökay Kalaycıoğlu'nun sunumuyla Uçankuş Tv'de yayınlanan Cumartesi Magazin'in konuğu 80 ve 90'lı yıllara damgasını vuran şarkıcı Serpil Benay oldu. Canlı yayında şaşırtıcı itiraflarda bulunan Benay, İbrahim Tatlıses hakkında çok konuşulacak iddialarda bulundu.

'İstismar Edilmem Benim Sonum Oldu…'

'İstismar Edilmem Benim Sonum Oldu…'

'Cinsel istismara uğradın mı?' sorusu üzerine konuşan Serpil Benay, 25-30 yıl önce İbrahim Tatlıses tarafından istismara maruz kaldığını açıkladı. Yaşadığı olaydan sonra kariyerinin bittiğini söyleyen şarkıcı, 'İsmim öne çıksın diye yapmıyorum bunun. Benim böyle şeylere ihtiyacım yok. Yaşanan olayın üzerine erkek arkadaşım ayaklandı. O zaman bir sürü olaylar oldu. O da benim bitişim oldu. Tam bitirdiler beni. Bu haberlerin ortaya çıkmasını her zaman önlüyorlar.’ dedi.

'Sadece İbrahim Tatlıses’in İstismar Ettiklerini Çağırsan 5 Sene Program Yaparsın'

'Sadece İbrahim Tatlıses’in İstismar Ettiklerini Çağırsan 5 Sene Program Yaparsın'

Dans sanatçısı Leyla Adalı’nın da İbrahim Tatlıses'in tacizine uğradığını itiraf etmesinin üzerine konuşan Serpil Benay, sözlerine şu şekilde devam etti: 'Böyle şeyler bana çok geliyor. Benim yaşadığım bunlar hepsi aynı şeyler işte. Gazino kulisler ve televizyonlarda herkes aynı şeyleri yaşıyor. İbrahim Tatlıses'in mağdurlarını çağırırsa burada 5 sene her gün program yaparsın. Bazı insanlar utanıyor. Ben de utanıyordum ama sonra ben ne yaptım da utanıyım ki dedim. Ya da Leyla Adalı niye utansın ki?” Açıklamalarında bulundu.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
5
3
3
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?