Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Seri Katil Olsan Kaç Cinayet İşleyebilirdin?

-
Abone ol

Uyuşturucu bağımlısı bir gençsin ve tüm hayatın altüst olmuş durumda. Bu illetten kurtulmak için çok şey denedin ancak hiçbiri seni kurtarmadın. Bir süre madde almayı bıraktın ancak sana satış yapan arkadaşın ve bağlı bulunduğu uyuşturucu çetesi senin peşini bırakmadı. Artık hayatını değiştirmeyi kafana koydun ve bunun için tek çareyi uyuşturucu aldığın insanları temizlemekte görüyorsun.

Bugüne kadar çok acı çektin ve artık öldürmeyi kafana koydun! Ne yapacaksın?

Kendini öldür bitsin bu çile!
Uyuşturucu çetesinin liderini öldür
Sana mal satan arkadaşını öldür

Arkadaşının evine gittin, evin ışıkları kapalı.

Tırman ve camdan içeri gir
Gelene kadar bekle

Çetenin deposuna gittin. Dışarıda silahlı adamlar var ve çete liderinin arabası orada.

Adamları öldür ve içeri gir
Adamlarla konuş ve içeri girmek istediğini söyle

Adamları ikna edip içeri girdin, depoda çete liderinden başka kimse yoktu, çevik bir hareketle adamın işini oracıkta bitirdin ve arka kapıdan kaçtın. İzini kaybettirmek için başka bir şehre kaçmalısın.

İlk otobüsle başka bir yere git
Şehirde birkaç gün daha bekle ve sonra kaç

Seni bulamayacakları bir şehre yerleştin ve madde kullanmayı bıraktın. Yeni hayatın oldukça güzeldi, bir işin ve bir sevgilin vardı, mutluydun. Taa ki sevgilinin gelip tecavüze uğradığını anlatmasına kadar. Kan beynine sıçradı ve bunu yapan adamı öldürmeyi kafana koydun.

Tecavüzcünün her gece takıldığı mekana git
Tecavüzcünün evine git

Tecavüzcünün evine gizlice girmeyi başardın. Bir süre bekledin ve adam eve geldi. Yanında zorla eve getirdiği bir kadın vardı ve ona da tecavüz edecekti!

Zaman kaybetmeden adamı öldür
Bir köşeye saklan ve bekle

Tecavüzcüyü oracıkta öldürdün ve kızı hiçbir şey söylememesi için ikna ettin. Artık nasıl profesyonel cinayetler işleyeceğini biliyordun, izini kaybettirdin ve hayatına devam ettin.

Peki şimdi ne olacak?

Her şey normale dönmüşken, uzun süredir görüşmediğin babanın öldürüldüğü haberini aldın. Artık intikam için insan öldürmek kanına işlemişti. Apar topar memleketine döndün ve bunu kimin yaptığını araştırmaya başladın.

Polis arkadaşına git ve cinayet hakkında bilgi topla
Hacker arkadaşına git ve polis sistemine sızarak bilgi topla

Arkadaşın sisteme sızmayı başardı ve katilin robot resmine ulaştın. Robot resim sistemdeki bir şüpheliyle eşleşiyordu. Adam bir seri katildi! Muhtemelen polis birkaç gün içinde katili yakalayacaktı! Adamın kimliğini, ev ve iş yeri adresini öğrendin!

Adamın iş yerine git
Bu işi polise bırak
Adamın evine git

Adamın iş yerine geldin. Şimdi ne yapacaksın?

Adamın işten çıkmasını bekle
İş yerine gir!

Sen karıncayı bile incitmezsin!

Böyle bir hayatı devam ettirmek istemedin ve başkalarına zarar vermektense kendin canına kıymayı seçtin. Sen karıncayı bile incitmezsin koca yürekli insan!

Senden seri katil falan olmaz...

Arkadaşının evine girdin ve beklemeye başladın. Bir süre sonra sesler gelmeye başladı. Narkotik operasyon yapıyordu! Arkadaşın eve gelmedi ve seni uyuşturucu bulundurmaktan içeri aldılar. Hapislerde çürüyeceksin :(

Tek cinayet işledin ve hapislere düştün!

Arkadaşının gelmesini bekledin ve birlikte eve girdiniz. Sinsice mutfağa gittin ve bıçağı alıp arkadaşını öldürdün. Tam kaçmaya yeltenmişken polis eve baskın yaptı ve seni yakaladılar. Cinayetten müebbet hapse mahkum edildin!

Tek cinayet işledin ve diri diri gömüldün!

Adamlara yürek yemiş gibi saldırdın ancak çok kalabalıklardı ve hepsinin silahı vardı. Seni kıskıvrak yakaladılar ve bir ormana götürüp diri diri gömdüler.

Tek cinayet işledin ve yakalandın!

Şehir değiştirmemekle hata ettin. Cinayet büro çok hızlı davrandı ve senin izine ulaştı. Cinayetin 2. gününde kaldığın yeri bulup baskın yaptılar ve gözaltına alındın.

Tek cinayet işledin ve bar kavgasında öldün!

Sen dünyanın en şanssız insanısın. Tecavüzcüyü temizlemek için gittiğin mekanda kavga çıktı ve silahlar çekildi. Sen de arada kaynadın.

Tek cinayet işledin ve tecavüzcü tarafından öldürüldün!

Saklandığın yerdeki vazoyu devirdin ve adam seni fark etti. Kaçmaya çalıştın ancak tecavüzcünün silahı vardı. Çekti emaneti, öldürdü seni!

İki cinayet işledin ve yakayı ele verdin!

Arkadaşını görmek için polis merkezine gittin. Bir polis davranışlarından şüphelendi ve parmak izini aldılar. Parmak izin tecavüzcüyü öldürdüğün evdeki parmak izleriyle eşleşti ve yakalandın.

İki cinayet işledin ve yaşamına devam ettin!

Artık insan öldürmek istemediğini fark ettin ve şehrine geri döndün. Kendine düzenli bir hayat kurmaya çalıştın ancak işlediğin cinayetlerden dolayı vicdanın seni rahat bırakmadı. Vicdan azabı çekerek yaşamaya devam ettin.

İki cinayet işledin ve öldün!

Adamın evine gitmekle hata ettin. Adam tam bir psikopat seri katildi ve profesyonel çalışıyordu. Evine polislerin gideceğini tahmin edip bubi tuzağı kurmuştu. Ancak o tuzağa polisler değil sen düştün, oracıkta can verdin!

İki cinayet işledin ve öldün!

Babanın katiline çok yaklaşmıştın ancak şanssızdın. Ülke tam bir kaos ortamı içindeydi ve girdiğin iş yerinde patlayan bir canlı bomba sonucu öldün.

Senin içinde manyak bir seri katil yatıyor!

Adamı işten çıktıktan sonra evine kadar takip ettin, evde işini bitirdin ve iz bırakmadan kaçtın. Bugüne kadar her şeyi kusursuzca planladın ve hiçbir hata yapmadan tüm cinayetleri işledin. Şu ana kadar sana zarar veren üç kişiyi temizledin. Gün geçtikçe profesyonelleşiyorsun. Cinayet işlemek senin ruhuna işledi ve bunlarla yetinmeyip sana kötülük yapanları yok etmeye devam edeceksin!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
hamza22

Adamı işten çıktıktan sonra evine kadar takip ettin, evde işini bitirdin ve iz bırakmadan kaçtın. Bugüne kadar her şeyi kusursuzca planladın ve hiçbir hata yapmadan tüm cinayetleri işledin. Şu ana kadar sana zarar veren üç kişiyi temizledin. Gün geçtikçe profesyonelleşiyorsun. Cinayet işlemek senin ruhuna işledi ve bunlarla yetinmeyip sana kötülük yapanları yok etmeye devam edeceksin!

emirhan-kurt4

Bu nasıl bir test amk Onedio tarihindeki en kötü ve saçma testlerdendir bu

merykar

merykar

sinan-sahin14

siktirgit amk

Görüş Bildir