Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Serhat Ulueren'den Aziz Yıldırım Çıkışı: 'Yüreğin Yetiyorsa Çık Karşıma'

5PAYLAŞIM

Spor sunucusu Serhat Ulueren, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın bugünkü basın toplantısında yaptığı konuşmalarına tepki göstererek 'Yüreğin yetiyorsa çık karşıma, teke tek konuşalım' dedi.

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın düzenlediği basın toplantısında Serhat Ulueren için paralelci demesine Ulueren'den tepki geldi. Telegol programı moderatörü Serhat Ulueren, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’a sert ifadelerle yüklendi. Yıldırım’ı diktatörlükle suçlayan Ulueren, Fenerbahçe başkanına, “Yüreğin yetiyorsa çık karşıma, teke tek konuşalım” dedi.

Ulueren: Benim paralelle işim olmaz

Serhat Ulueren, "Ne kadar paralelci varsa, Allah bildiği gibi yapsın. Aziz Yıldırım iddialarını ispat edemezse dünyanın en büyük yalancısıdır. Aziz Yıldırım, benim çıkar amaçlı gruba üye olduğumu söyledi. Yıldırım, bu söylediklerini mahkemede ispatlamak zorunda." ifadelerini kullandı.

Aziz Yıldırım'ı diktatörlükle suçlayan Ulueren, “Böyle bir diktatör edası olamaz. Kimsin sen ya? Sen o kulübün sahibi değilsin. Fenerbahçe nasıl büyük kulüp? Bana alt yapıdan Türk futboluna kazandırdığı bir futbolcu söyleyin” şeklinde konuştu.

Aziz Yıldırım'ın gündem değiştirme uzmanı olduğu ifadesini kullanan Ulueren, "Başarısızlığını başka şeylerle örtüyorsun. Basın toplantısında da bunu yaptın. Diyorum, yüreğin yetiyorsa teke tek çık karşıma konuşalım" şeklinde sözlerini sürdürdü.

Düzenlediği basın toplantısı sonrasında bu geceki tüm spor programları Aziz Yıldırım'ı hedef aldı.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir