Seren Serengil Instagram Üzerinden Paylaştığı Duygusal Bir Mesajla Bebeğini Kaybettiğini Açıkladı

5.2bPAYLAŞIM

Seren Serengil'den üzücü bir haber geldi ne yazık ki...

Seren Serengil ve Yaşar İpek cephesinden son günlerde art arda kötü haberler geliyordu hatırlarsanız.

Üstelik Seren Serengil tüp bebek yöntemiyle hamile kalmıştı ve bir bebek bekliyorlardı.

Çiftin boşanacakları haberinin ardından, tehdit ve şiddet iddiaları da ortalıkta dolaşmaya başlamıştı.

Seren Serengil sosyal medya paylaşımlarıyla Yaşar İpek ve ailesinin kendisini tehdit ettiğini, Yaşar İpek'ten şiddet gördüğünü ve kendi hayatından endişe duyduğunu söylemişti.

Yaşar İpek ise bu iddiaları reddederek Seren Serengil'in usulsüz bir yolla tüp bebek sahibi olduğunu söylemişti.

Yaşar İpek'in söylediğine göre Seren Serengil kendisinin spermlerini ve başka bir kadının yumurtalarını kullanarak hamile kalmıştı.

Yaşar İpek'in bu açıklamalarından sonra Seren Serengil yüksek tansiyon ve kanama şikayetiyle hastaneye kaldırılmıştı.

Ne yazık ki Seren Serengil cephesinden bu sabah üzücü haber geldi.

Serengil, Instagram üzerinden paylaştığı bu video ile bebeğini kaybettiğini açıkladı.

Paylaşımın altına da duygusal bir mesaj ekledi: 

"Güzel bebeğim dayanamadın bu kadar küfüre hakarete zulme iftiraya "istenmediğim yerde kalmam" dedin gururlu kızım..kızım diyorum çünkü hep öyle hissettim ❤️ilk günden beri beraber mücadele ettik ama bu kadar kötülüğe senin minicik kalbin dayanamadı sana sahip olabilmek için ne mücadeleler verdim ben ama seni daha fazla koruyamadım hoşçakal."

Yaşar İpek ise Seren Serengil'in bebeğini kaybetmesinin ardından sosyal medya üzerinden bir açıklama yaptı.

Ne diyelim ki, kendilerine sabır diliyoruz. 🙏

Tehdit ve Şiddet İddiası: Seren Serengil ve Yaşar İpek Arasında Yaşananlar Çok Farklı Boyutlara Geldi! - onedio.com
Tehdit ve Şiddet İddiası: Seren Serengil ve Yaşar İpek Arasında Yaşananlar Çok Farklı Boyutlara Geldi! - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
oske-hatun

İyi ki Öztürk Serengil görmedi bunları...

yavuz-satilmis

yani üzgünümde gülben ergenle uğraştığın kadar gebeliğinle uğraşsaydın keşke... hep işin şovundasın. bunu bile dakikasında doktordan röportaj eşliğinde sosyal medya da paylaşma derdine girmişsin. yaşın gelmiş 50 ye neredeyse menapoza gireceksin son bir ümit gebe kalmışsın hala sansasyon peşindesin. üzgünüm ama bu kayıpta bütün suçlar sende.... keşke ömrünü olmayan sesinle şu camiada ekranda olmakla heba etmek yerine evlenip mutlu olmayı seçseydin. ama dediğim gibi yetenek olmayınca seni ekranda tutan konulara tutundun, sonuç ne oldu 50 yaşına geldin hala annen ve gülben diyince havlayan köpeğin. bu sonu kendin hazırladın, bilmem kaçıncı kocan yaşar ipek değil....her şerde de bir hayır vardır bu yaştan sonra bu şartlarda çocuk beklemek artık bencillik... senin yaş 50 yapayalnız birisin baba ayrı eee çocuk ergenliğe girdiğinde sen olacaktın 60 küsür... estetik sadece işin ütüsü kumaş aynı olduktan sonra.....

susunana

Kim hatalı bir türlü karar veremiyore

denizbildiriyor

Ya açıkçası hiç sevmememe rağmen bu konuda Seren'e üzülmüştüm. Ama 48 yaşındaki Seren Serengil'in hamile olduğuna hiçbir zaman da inanmadım. Hatta bence Yaşar bile hamile sanıyordu. Yıllarım bebek yapmak için uğraşmakla geçecek, hamile kalacağım ve bebeği düşürdüğüm an videolar yayınlayıp öyle hala laf sokucu cümleler yazacağım.. yok ya :)

tubi.or.not.tubi

Ya yemin ediyom bıktım ben bu ünlülerin hayatını kendi hayatımmış gibi en ince ayrıntısına kadar bilmekten..Ülkemizin önemli sorunları var...Ortadoğu'da/Akdeniz'de savaş tehdidi altındayız, kadınlar her gün aşağılık erkekler tarafından katlediliyor, çocuklar anasız babasız kalıyor, açık ve gizli teröristlerle kuşatılmışız, ekonomi, geçim sıkıntısı, işsizlik vs..vs..bi'dolu derdimiz varken ben kalkıp da bu tür birinin yalan yanlış ajitasyonlarını görmek istemiyorum. Adam iyi demiş, bu kadar kritik durumda 7/24 sosyal medya yayını yapılır mı? Yurt dışı tatili, reklam çekimi..Madem düşük riskin var, bunlar ne? Herşeyiniz sahte aq..

Görüş Bildir