Senin Üzerinde Kimin Nazarının Olduğunu Söylüyoruz!

2.1bPAYLAŞIM

Ülkemizin kanayan yaralarından biri de nazar konusu... Onedio ekibi olarak bu gidişata "dur" demeye karar verdik ve nazara karşı savaş açtık! Bu testimizle, sana kimin nazar ettiğini söylüyoruz!

1. Önce ne kadar nazar tesirinde kaldığını analiz etmek için bilinçaltına inmemiz lazım... Gözüne güzel gelen bir mandala seç!

2. Peki en son ne zaman ağladın?

Daha bu sabah ağladım.
Bu hafta içinde ağladım.
Geçen ay ağlamışımdır.
Hatırlamıyorum.

3. Rüyalarında ve kabuslarında genelde ne görürsün?

Kaçtığımı
Boğulduğumu
Sıkıştığımı
Uçtuğumu
Öldüğümü
Kaybolduğumu

4. Sabah uyandın... Hissettiğin en bariz duygu nedir?

Uykumu alamadığım için yorgunluk...
Neşe!
İş stresi ve telaşesi
Bezginlik

5. Hangi mekan içine fenalıklar veriyor?

6. Sosyal ilişkilerini de bilmemiz lazım! Çevrendekileri yakınlık sırasına koy bakalım!

Ailem, dostlarım, sevgilim, ofis/sınıf arkadaşlarım
Dostlarım, ailem, sevgilim, ofis/sınıf arkadaşlarım
Sevgilim, ailem, dostlarım, ofis/sınıf arkadaşlarım
Sevgilim, dostlarım, ofis/sınıf arkadaşlarım, ailem

7. Giyim tarzın nasıl?

8. Arkadaşlarınla eğlence anlayışın bunlardan hangisine benziyor peki?

9. Sence bu yatakların hangisinde kendini huzurlu hissederek mışıl mışıl uyursun?

Üzerinde ofisteki/sınıftaki arkadaşlarının nazarı var!

Sosyal hayat becerileri çok gelişmiş bir insansın. Okulda derslerin çok iyi olmasa da, yahut ofiste performansın çok yüksek olmasa da, kurduğun güzel sosyal ilişkiler ve düzgün karakterinle diğerlerinden daha iyi yerlere geleceğin çok açık! Sen bunun farkında olmayabilirsin ama insanlar farkında! 

Bu yüzden de seni kıskanıp duruyorlar. Sana kocaman bir nazar boncuğu almanı ve onu masanın üstüne koymanı tavsiye ediyoruz! Kıskananlar çatlasın! Gözü olanın gözü çıksın!

Sevenin de nazarı değermiş; sana en yakın arkadaşın nazar değiriyor!

Çok iyisin, hoşsun; arkadaşın seni çok seviyor ve senin gibi bir arkadaşa sahip olduğu için çok şanslı olduğunu biliyor. Lakin arada azıcık kıskanmalar olabilir elbette. Unutma ki sevenin nazarı daha çok değermiş. Onu ihmal ettiğinde, başkalarıyla daha yakın dostluklar kurduğunda, biraz da fazla başarılı olduğunda ucundan azıcık da olsa sana kem gözle bakabiliyor.

Tavsiyemiz şu ki, boynuna bir nazar boncuğu tak. Ne olur ne olmaz diye sen de negatif enerjiden korun!

Sana annenin nazarı değiyor!

Eminiz, elbette çok güzel ve iyi bir insansındır; ama bilirsin ki anneler evlatlarını biraz abartmaya, olduklarından daha iyi görmeye ve fazla sevmeye meyillidir. Annen sana bakıp bakıp "ne güzel doğurmuşum bunu, maşallah ne güzel yapmışım ben bunu!" diye seviniyor. Bunlar da sana hep nazar olarak dönüyor! İçin sıkılıyor, durup dururken daralıyorsun. Nazar sadece kem gözden değil, çok sevenden de gelir. Bunu unutma!

Arada annene bunu hatırlatmak ve "nazar değdireceksin, maşallah de!" diye çemkirmek faydalı olacaktır.

Sana sevdiceğinin nazarı değiyor!

Sen, en az sevdiğin kadar da seviliyorsun. Söz konusu nazar olunca da sevenin ki daha çok tesir ediyor! Sana bakmaya bile kıyamayan sevgilin, sana bayılıyor. Bu minik aşk hareketleri de sana hep nazar olarak dönüyor!

Nazar boncuğu takmalı, flörtü azaltmalı ve özellikle ulu orta yerlerde sevgilinle öyle çok bakışıp koklaşmamalısın!

Sana stalker'ının nazarı değiyor!

Nazar değmesi için illa yüz yüze bakmak şart değil! Her hareketini izleyen, sürekli seni stalk'layan şahsın nazarı da senin peşini bırakmıyor. Hiçbir şey kendini adamış ve kıskanç bir insanın enerjisinden daha güçlü değildir, unutma! Bu yüzden daha az paylaşım yapmalı ve gerekirse sosyal medya profillerinin her yerine nazar boncuğu döşemelisin!

Gözü olan kenafirlerin gözü çıksın!

Onedio Testlerini Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
mustafamerve-nevruzoglu

Üzerinde ofisteki/sınıftaki arkadaşlarının nazarı var! Bu kadarına da pes yani!Ki yo aslında , zaten gün içinde normalde olduğum 2 yer var:Ev ve okul.Evdekiler değdirmeyeceğine göre yani geriye 1 seçenek kalıyor.

onur-golge

sevenin nazarı da değiyor sevmeyeninde nazarlık gibi bişey olmuşum .çd

enes-varli2

hasan-yilmaz27

Sana annenin nazarı değiyor! Eminiz, elbette çok güzel ve iyi bir insansındır; ama bilirsin ki anneler evlatlarını biraz abartmaya, olduklarından daha iyi görmeye ve fazla sevmeye meyillidir. Annen sana bakıp bakıp "ne güzel doğurmuşum bunu, maşallah ne güzel yapmışım ben bunu!" diye seviniyor. Bunlar da sana hep nazar olarak dönüyor! İçin sıkılıyor, durup dururken daralıyorsun. Nazar sadece kem gözden değil, çok sevenden de gelir. Bunu unutma! Arada annene bunu hatırlatmak ve "nazar değdireceksin, maşallah de!" diye çemkirmek faydalı olacaktır.

furkan-erol-ozdemir

Sana stalker'ının nazarı değiyor! Nazar değmesi için illa yüz yüze bakmak şart değil! Her hareketini izleyen, sürekli seni stalk'layan şahsın nazarı da senin peşini bırakmıyor. Hiçbir şey kendini adamış ve kıskanç bir insanın enerjisinden daha güçlü değildir, unutma! Bu yüzden daha az paylaşım yapmalı ve gerekirse sosyal medya profillerinin her yerine nazar boncuğu döşemelisin!

Görüş Bildir