Senin Uğursuz Sayın Kaç?

625PAYLAŞIM

Herkesin muhakkak bir uğurlu sayısı vardır. Peki ya uğursuz sayını biliyor musun? Bu testte sana uzak durman gereken uğursuz sayını söylüyoruz!

1. Öncelikle ismin şu harflerden biriyle başlıyor mu?

2. Peki burcun ne senin?

Koç
Boğa
İkizler
Yengeç
Aslan
Başak
Terazi
Akrep
Yay
Oğlak
Kova
Balık

3. Peki kaç yaşındasın sen?

4. Hangi yıllarda doğdun?

50ler
60lar
70ler
80ler
90lar
2000ler

5. Doğum yılının son rakamı tek mi çift mi?

6. Son olarak ismin bu harflerden biriyle bitiyor mu?

''1'' çıktı!

Verdiğin cevaplara göre senin uğursuz sayın 1. Neden mi? Çünkü sen kimseye boyun eğmiyorsun. 1 itaati simgeler. Sana her zaman ters gelir. Otoriter insanlarla anlaşamıyorsun. Sana emir verilmesinden nefret ediyorsun. 1'den her zaman uzak dur! Her alanda her yerde!

''2'' çıktı!

Verdiğin cevaplara göre senin uğursuz sayın 2. Sen hava atan, böbürlenen, burnu bir karış havada insanlardan nefret ediyorsun. Yıldızın bu insanlarla hiç barışmıyor. 2 bu insanların sayısıdır. 2'den her zaman uzak durmalısın.

''3'' çıktı!

Verdiğin cevaplara göre senin uğursuz sayın 3. Senin şu hayatta en nefret ettiğin insan tipi verdiği sözü tutmayan, güvenilmez insanların. Onların sayısı 3'tür. Hayatının her alanında 3'ten uzak durmalısın ki yüzünden tebessüm eksik olmasın.

''4'' çıktı!

Verdiğin cevaplara göre senin uğursuz sayın 4. Sen huysuz insanları sevmiyorsun. 4 huysuzların sayısıdır. 4'ün olduğu yerde huysuzluk tatsızlık vardır. 4'ten uzak dur!

''5'' çıktı!

Verdiğin cevaplara göre senin uğursuz sayın 5. Senin  cehalete ve eğitimsizliğe tahammülün yok. 5 cehaletin temsilcisidir. Mümkün oldukça 5'ten uzak dur.

''6'' çıktı!

Verdiğin cevaplara göre senin uğursuz sayın 6. Sen gerçekçi bir insansın. Aşırı duygusallıktan nefret ediyorsun. Sulugöz insanlara dayanamıyorsun. 6'dan uzak dur ki mutlu olasın.

''7'' çıktı!

Verdiğin cevaplara göre 7 senin uğursuz sayın. Her ne kadar asal ve asil bir sayı da olsa 7 sana hep ters gelmekte. Mümkün oldukça uzak dur.

''8'' çıktı!

Verdiğin cevaplara göre senin uğursuz sayın 8. Sen aşırı korkak insanlarla yapamıyorsun. Hayatta her alanda cesur ve girişimci olmak gerektiğine inanmışsın. 8'den uzak dur, 8 yüreksiz insanların sayısı. Sana da yeni girişimlerinde hep engel olacak.

''9'' çıktı!

Verdiğin cevaplara göre senin uğursuz sayın 9. 9 aşırı enerjinin temsili. Yerinde duramayan her daim patlayan. Senin gibi sakin insanlar 9 'dan uzak durmalı. Aksi halde tüm 9'lar seni çarpar!

Onedio Testlerini Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
lamiye-a-va

7cıktı. saçmalıkk... ugurlu rakamım 7benim ne ugursuzu

furkan-erol-ozdemir

Verdiğin cevaplara göre senin uğursuz sayın 1. Neden mi? Çünkü sen kimseye boyun eğmiyorsun. 1 itaati simgeler. Sana her zaman ters gelir. Otoriter insanlarla anlaşamıyorsun. Sana emir verilmesinden nefret ediyorsun. 1'den her zaman uzak dur! Her alanda her yerde!

nehirdogan

''1'' çıktı! Verdiğin cevaplara göre senin uğursuz sayın 1. Neden mi? Çünkü sen kimseye boyun eğmiyorsun. 1 itaati simgeler. Sana her zaman ters gelir. Otoriter insanlarla anlaşamıyorsun. Sana emir verilmesinden nefret ediyorsun. 1'den her zaman uzak dur! Her alanda her yerde!

sareyelen

şanslı sayım 9 şanssız sayım 6 çıktı tam ters 6 9 un tersi zaten:)

naz-basdas

5 çıktı ki ikizler burcunda 5 uğurlu rakamım aslında :S

Görüş Bildir