Bu içerik, sadece içeriği yaratan kullanıcı profilinde listelenmektedir. Onedio ana sayfasından, kategori sayfalarından ve arama motorlarından bu içeriğe ulaşılamaz.

Bu içerik, sadece içeriği yaratan kullanıcı profilinde listelenmektedir. Onedio ana sayfasından, kategori sayfalarından ve arama motorlarından bu içeriğe ulaşılamaz.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Senin Seri Katil Olma Potansiyelin Nedir?

-

Herkesin içinde küçük bir seri katil potansiyeli vardır. Ürkek bir kuş mu yoksa korkunç bir seri katil misin? Bu testle öğreneceğiz.

1. Kan sende hangi duyguları oluşturuyor?

Regl olmayı.
Sıcaklığı.
Tazeliği.
Armudu.

2. Şüpheci misin?

Evet, yarım kalan pastamı kesin kardeşim yedi.
Kimseden şüphelenmem ben çok tatlıyım.
Herkes herkesten şüphelenmeli mesela ben gerçekte ben miyim? Hıh?
Kan görüyorum vahşet görüyorum.

3. Etini nasıl pişmiş seversin?

Az pişmiş olsun.
Eti buldum nasıl piştiğini mi düşüneceğim?
Pişmiş olsun yeter.
Çok acayip fazla pişsin.

4. Daha önce birisinin seri katil olabileceğini düşündün mü?

Düşünmedim fakat bu soru bir düşündürdü?
Düşündüm şu an tam arkamda.
Saçmalama komşumuz neden seri katil olsun?
Evet düşündüm.

5. Psikolojinin nasıl olduğunu düşünüyorsun?

Ah be kardeşim psikoloji mi bıraktılar?
Ben iyiyim, niye noldu ki? Ben iyi değil miyim? İyiyim.
Gayet normal, diğer soruya geçelim.
Ben iyi diye biliyorum fakat bir şüphelendim.

6. Dünyayı kurtaracaksın, neyden kurtarmak isterdin?

İsmi lazım değil :)
Çöpler ve plastik atıklardan.
Küresel ısınmadan.
Hayvanlara zarar veren kişilerden.

7. Bu cümlelerden hangisi?

“Kaderimin efendisi benim, ruhumu ben yönetiyorum.” Timothy Mc Veigh
“Söyleyecek bir şeyim yok.” Amelia Dyer
“İyi insanlar her zaman haklı olduklarını bilirler.” Barbara Graham
“İster kral olun ister çöpçü, hepiniz Azrail’le dans edeceksiniz.” Robert Alton Harris

Seri katil potansiyeli!

Seri katil olabilme seviyen yüksek çıktı. İçten içe seri katil olabileceğini düşündük. Tabii seri katiller seri katil olarak yola çıkmıyor. Sen de bir seri katil potansiyeli sezdik ve bu durum seni tedirgin etmiyor değil. Seri katil olmak kolay iş değil. Tarihte birçok seri katil örneği görüyoruz. Sen yüksek bir seri katil potansiyeli taşıyorsun. Tabii bunlar bir yana sadece potansiyelin var diyoruz. Seri katilsin demiyoruz. O yüzden gerilmelere gerek yok.

Biraz seri katil potansiyeli!

Sen potansiyel bir seri katil olabilirsin. Sadece potansiyel taşıyorsun tabi seri katil falan değilsin. Fakat araştırmalarımıza ve test sorularımıza verdiğin cevaplara bakarsak senin potansiyel olarak seri katil olabilirsin. Tabii belli de olmaz belki sadece merakından yapıyorsundur. Sen de ufaktan ufaktan bir seri katil potansiyeli var. Karakterin ve buz gibi halinle bazı insanları korkutuyorsun. En güzeli de böyle kimsenin canını yakmasına izin vermiyorsun. Tabi sende kimsenin canını yakma. Potansiyelinle mutluluklar...

Az biraz seri katil potansiyeli!

Sende çok az seri katil potansiyeli sezdik. Sen zaten kimsenin canını yakabilecek birisi değilsin fakat biraz yılanlık var. Sinsiliğini bir kenara bırakırsak sende biraz da olsa seri katil potansiyeli olabilir. Kendini nasıl savunursun bilemeyiz fakat hakim karşısında olduğunda her şey için çok geç olabilir. Şaka bir yana çok korkmana gerek yok azıcık potansiyelin var. Sen de haklısın. İnsan öyle bir zamanlara geliyor ki gözü dönüyor. Tabii önemli olan sakin kalabilmek ve mutlu olabilmek. Aman yavrum kimseye bulaşma. Seri katil olmak için fazla ponçiksin.

Senden seri katil olmaz!

Senden seri katil olmaz. Yani çok istesen de senden olmaz. Düşünüyoruz da senin tipinde bir kere seri katil tipi yok. Bu nasıl oluyor diye düşünebilirsin o ayrı. Şaka bir yana sen gerçekten seri katil olma potansiyeli en az insanlardan birisin. Kendin gibi düşündüğün, düşündüğün gibi yaşadığın şu zor günlerde içinden küçük bir civciv gibi katliam yaratmak geçebilir. Fakat ponçikliğin buna asla izin vermiyor. Kendini tutmasını çok iyi biliyorsun. Kızınca tam kızıyorsun. Sinirlendiğinde kendini zor tutuyorsun. Bunların hepsi için kendine biraz zaman tanı. Her şey güzel olacak. Katil olmana gerek kalmayacak. Seri katil olabilmek için havalar çok güzel zaten. Gerek yok böyle şeylere.

Bu içerik, sadece içeriği yaratan kullanıcı profilinde listelenmektedir.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

A post shared by @onediocomtest on
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
duygusal_panda

potensiyelim varmış

sweetcupcake

Yüksek seri katil potansiyeli! Yüksek seri katil potansiyeli! Seri katil olma seviyen fazlasıyla yüksek çıktı. İçten içe seri katil olabileceğini biliyor muydun? Tabii seri katiller seri katil olarak yola çıkmıyor. Sen de bir seri katil potansiyeli sezdik ve bu durum seni tedirgin etmiyor değil. Seri katil olmak kolay iş değil. Tarihte birçok seri katil örneği görüyoruz. Zaten genellikle merak ettiğin konulardı. Birçok seri katilin hayatını merak edip okumalar falan. Zamanı geldi artık senin yüksek bir seri katil potansiyeli taşıdığını söylüyoruz. Sen gerçek bir seri katil olup adını sayfalara yazdırabilirsin. Bizim topraklarda adını duyurmuş seri katil çok duymadık ama belli mi olur. Tabii bunlar bir yana sadece potansiyelin var diyoruz. Seri katilsin demiyoruz. O yüzden gerilmelere gerek yok.

Gizli Kullanıcı

senden seri katil olmaz

hackersafe

ne alaka amk!!!-------------------------------------------------------------------------------------- Yüksek seri katil potansiyeli!---------------------------------------------------------------------- Seri katil olma seviyen fazlasıyla yüksek çıktı. İçten içe seri katil olabileceğini biliyor muydun? Tabii seri katiller seri katil olarak yola çıkmıyor. Sen de bir seri katil potansiyeli sezdik ve bu durum seni tedirgin etmiyor değil. Seri katil olmak kolay iş değil. Tarihte birçok seri katil örneği görüyoruz. Zaten genellikle merak ettiğin konulardı. Birçok seri katilin hayatını merak edip okumalar falan. Zamanı geldi artık senin yüksek bir seri katil potansiyeli taşıdığını söylüyoruz. Sen gerçek bir seri katil olup adını sayfalara yazdırabilirsin. Bizim topraklarda adını duyurmuş seri katil çok duymadık ama belli mi olur. Tabii bunlar bir yana sadece potansiyelin var diyoruz. Seri katilsin demiyoruz. O yüzden gerilmelere gerek yok.

asli.unsal2

Ulen minnoş civcivim ne yüksek seri katili

Başlıklar

Katil
Görüş Bildir