Senin Sarhoşluğun Hangi Ünlüye Benziyor?

-

''Ben her gece sarhoşum derdimden böyle, aşk yolunda berduşum kaderim böyle.'' diyenlere özel test. Senin sarhoşluğun hangi ünlüye benziyor?

1. Öncelikle seni biraz tanıyalım. Arkadaşların seni genelde nasıl birisi olarak tanımlar?

Neşeli
Antidepresan
Afacan
Zeki
Asil
Duygusal

2. Zor soru: Sana göre gerçek zenginlik nedir?

Özgür olmak.
Aşık olmak.
Sabah belli bir saatte uyanmak zorunda olmamak.
Saygın birisi olmak.
Düşünebilmek.
Gerçek dostlara sahip olmak.

3. Peki hangi çocuk kitabı sende iz bırakmıştır?

Peter Pan
Heidi
Alice Harikalar Diyarında
Küçük Prens
Çocuk Kalbi
Şeker Portakalı

4. Hangi dans seni daha çok etkiledi?

5. En sevmediğim özelliğim ___________?

Fazla duygusal olmam.
Herkesi kendim gibi sanmam!
Asla 'Hayır' diyememem.
Çabuk gaza gelmem.
Zaman zaman öfkeme yenilmem.
Aşırı mükemmelliyetçi olmam.

6. Şimdi de bize bir şarkı seç.

Demet Akalın - Evli Mutlu Çocuklu
Müslüm Gürses - Hangimiz Sevmedik
Teoman - Serseri
Sezen Aksu - Küçüğüm
Duman - Ah
Serdar Ortaç - Gıybet

7. Seni yoruyoruz ama bize bir de film seç.

The Good, The Bad And The Ugly
Barda
The Hangover
Ben de Özledim
Romantik
G.O.R.A

8. Son olarak hangisi seni daha çok sinirlendirir?

Böyle salak salak sorular
Saygısızlık
Kibirli insanlar
Kısa deadline
Aptallık
Kalitesiz insanlar

Justin Bieber!

Afacansın sen. İşin gücün yaramazlık. Sakın değişmeye çalışma çünkü insanlar seni böyle seviyor. Sen içindeki çocuğu hiç öldürmeyenlerdensin. Normalde şımarık insanlar pek sevilmez ama sen yapınca tatlı duruyor biliyor musun? Sırrını kısa zamanda bizimle paylaşman dileğiyle.

Victoria Beckham!

Sen az içeceğim diye çıkıp dünyayı içen, gecenin sonunda eve taşınan, sarhoş olunca sevimli gibi, sempatik gibi olan arkadaşsın. Dua et de iyi dostlar biriktirmişsin hepsi ailen olmuş! Yoksa halin dumandı. Neyse ki sosyal hayatında asil, başarılı birisin de sarhoşken yaptıkların çabuk unutuluyor.

Ozan Güven!

İtiraf etmek gerekirse testimizi çözerken sorularımızı hiç beğenmedin hatta zaman zaman ''O öyle mi sorulur?'' diyerek nasıl sormamız gerektiğini bize telkin ettin. Çünkü sen hayatın her alanında kendine öğreticiliği şiar edinmiş bir insansın. Herkes senin eşsiz tecrübelerinden faydalansın istiyorsun. Zaman zaman öfkelensen de dostların sayesinde kendini dizginleyebiliyorsun. Ama yine şimdi şöyle diyecekler ''İçkiliydi bilmem ne!''

Hakan Taşıyan!

Sen dünyanın en duygusal insanısın. Kalbin sonbaharda bir çınar yaprağı gibi hassas. Dünya malında hiç gözün yok. Yeri geldiğinde sizin olsun kavgalarınız, sizin olsun hırslarınız deyip çekip gitmeyi biliyorsun. Zaman zaman da ''Ne yapıyoruz biz ki! Ne yapıyoruz ki biz!'' diye hayatı sorguluyorsun. İki arada bir derede kalmışsın yani. Yine de en doğru kararı senin vereceğine eminiz. ''Hadi öyle bir şey yapalım. Kafamıza göre.''

Teoman!

Zeki ve hazırcevapsın. Kimse seninle laf yarıştıramaz, sarhoşken bile. Hassas ve kırılgan yapın gereği zaman zaman umutsuz, dibe vurmuş hissetsen de asla yıkılmıyor, en fazla çömeliyorsun. Bir de evin yolunu bulabilsen her şey daha güzel olacak.

Nejat İşler!

Neşelisin sen. Hayattan keyif almayı biliyorsun. Bildiğin gibi yaşıyor, kimsenin keyfini bozmasına izin vermiyorsun. Hayatta en çok değer verdiğin şey özgürlüğün. Haliyle sarhoşluğun da pek bir neşeli oluyor. Kimseye bir zararın yok. Neşeli günlerin hiç bitmesin.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
yasin-ince2

En Sevdiğim efendi örnek aldığım insan: Hakan Taşıyan Sen dünyanın en duygusal insanısın. Kalbin sonbaharda bir çınar yaprağı gibi hassas. Dünya malında hiç gözün yok. Yeri geldiğinde sizin olsun kavgalarınız, sizin olsun hırslarınız deyip çekip gitmeyi biliyorsun. Zaman zaman da ''Ne yapıyoruz biz ki! Ne yapıyoruz ki biz!'' diye hayatı sorguluyorsun. İki arada bir derede kalmışsın yani. Yine de en doğru kararı senin vereceğine eminiz. ''Hadi öyle bir şey yapalım. Kafamıza göre.''

naz-arli

Victoria Beckham❤️

candy111

Hakan Taşıyan!Sen dünyanın en duygusal insanısın. Kalbin sonbaharda bir çınar yaprağı gibi hassas. Dünya malında hiç gözün yok. Yeri geldiğinde sizin olsun kavgalarınız, sizin olsun hırslarınız deyip çekip gitmeyi biliyorsun. Zaman zaman da ''Ne yapıyoruz biz ki! Ne yapıyoruz ki biz!'' diye hayatı sorguluyorsun. İki arada bir derede kalmışsın yani. Yine de en doğru kararı senin vereceğine eminiz. ''Hadi öyle bir şey yapalım. Kafamıza göre.''

xxaw

Nejat İşler!Neşelisin sen. Hayattan keyif almayı biliyorsun. Bildiğin gibi yaşıyor, kimsenin keyfini bozmasına izin vermiyorsun. Hayatta en çok değer verdiğin şey özgürlüğün. Haliyle sarhoşluğun da pek bir neşeli oluyor. Kimseye bir zararın yok. Neşeli günlerin hiç bitmesin.

sadeyeswaitingforyou

2. soruda "zor soru" kısmını son soru diye okudum hangi toprağın suyunu içtim de beni böyle çarptı amk

Başlıklar

Justin BieberNejat İşlerVictoria Beckhamaşkettatlı
Görüş Bildir