Senin Şanslı Sayın Ne?

21bPAYLAŞIM

Hepimizin vardır aslında bir şanslı sayısı. Ama acaba gerçekten sana uygun mu şanslı olduğunu düşündüğün sayı yoksa başka bir sayı mı? Hadi testi çöz ve öğren hemen!

1. Başlangıç olarak rastgele bir sayı seç hadi!

2. Sen genelde çift sayıları mı tercih edersin yoksa tek sayıları mı?

Tek
Çift
Hiç fark etmez

3. Peki isminde kaç tane harf var? (En yakın olanı işaretle)

4. Hangi mevsimde doğdun peki?

İlkbahar
Yaz
Sonbahar
Kış

5. Peki hangi yıllarda doğdun?

1980'ler
1960'lar
2000'ler
1950'ler
1970'ler
1990'lar

6. Bu kelimelerden hangisi seni en iyi şekilde tanımlıyor?

7. Şimdi de adında sayı olan bir film seç!

8mm
Tibet'te 7 Yıl
4 Nikah 1 Cenaze
30 Gün Gece
Senin Hakkında Nefret Ettiğim 10 Şey
Harry Potter ve Ölüm Yadigarları: Bölüm 1
Altıncı His
13. Cuma Gecesi
21 Gram

8. Hadi bir de eşya seç!

9. Son olarak, işini şansa bırakmaya ne dersin? Hadi birini seç!

"9" çıktı!

9'un sana anlattıkları şunlar: Sen çok eğlenceli, sempatik ve renkli bir insansın. Etrafındakiler için daima bir neşe kaynağı oluyorsun sen. Çok iyi bir mizah anlayışın olduğunu da söylemeden geçemeyeceğiz. Aynı zamanda çok yardımseversin, yardıma ihtiyacı olan birini gördün mü hiç düşünmeden anında yardım edersin. Şanslı sayısı 9 olan insanlar çok uyumludurlar ayrıca, sen de girdiğin ortama anında ayak uydurabiliyorsun, hiç yabancılık çekmiyorsun.

"8" çıktı!

8'in sana anlattıkları şunlar: Sen çok zarif ve dürüst bir insansın önce bunu bir söylememiz lazım. Şanslı sayısı 8 olan insanlar son derece cesur ve meraklı olurlar. Tıpkı senin gibi! Sen; yeni yerler keşfetmeyi, hatta daha hiç adım atılmamış yerlere gitmeyi çok istiyorsun. İçinde daima bir keşfetme arzusu var. Ayrıca sekiz sonsuz döngüye sahip bir sayı. Yani senin şansın da şekil değiştirerek, o duruma ayak uydurarak sonsuza dek senin yanında oluyor.

"7" çıktı!

7'nin sana anlattıkları şunlar: Sen çok zeki ve gerçekçi bir insansın. Aynı zamanda çok da sosyalsin. Şanslı sayısı yedi olan insanlar çok bilgili ve çalışkan olurlar, yani = sen. Ayrıca senin için aklına koyduğunu yapar diyebiliriz. Çünkü sen yeter ki bir şeyi başarmak iste, senden kaçmasına imkan yok! Ek olarak senin çok sezgisel bir insan olduğunu da söylememiz lazım, içinden gelen hislere kulak vermeni de tavsiye ederiz, yanılmayacaksın.

"6" çıktı!

6'nın sana anlattıkları şunlar: Sen çok duygusal ve sadık birisin. Ailene ve dostlarına çok düşkünsün, onlar senin her şeyin. Onlarsız bir hayat asla düşünemezsin sen. Ayrıca dostlar derken ciddi anlamda dostLAR; sıcakkanlılığın ve sempatikliğin sayesinde o kadar çok dostun var ki senin. Çok şanslısın gerçekten, hepsi seni çok seviyor. Aynı zamanda altı, Tarot'ta "Aşıklar" kartının sayısıdır, buradan gelen bir şansla da insan ilişkilerinde bu kadar yetenekli olduğunu söyleyebiliriz.

"5" çıktı!

5'in sana anlattıkları şunlar: Sen çok pozitif ve zeki bir insansın. Aynı zamanda anı yaşamayı seven biri olduğunu söyleyebiliriz. Şanslı sayısı beş olanlar genelde özgürlüğe pek düşkün olurlar. İşte sen de tam bir özgür ruhsun! Sınırlandırılmayı, kurallara bağlı kalmayı hiç sevmiyorsun. Boğuluyorsun anında. Ayrıca etrafındakiler için oldukça heyecan verici bir insan olduğunu da söyleyebiliriz, sürekli yeni şeylerle çıkıyorsun karşılarına. Kesinlikle sıkıcı değilsin yani!

"3" çıktı!

3'ün sana anlattıkları şunlar: Sen çok yaratıcı, yetenekli ve uyumlu bir insansın! Şanslı sayısı üç olan insanların çok güçlü karakterleri olur, sözlerinin eridirler. Ayrıca sende öyle bir arzu, yetenek ve sosyallik var ki, girdiğin her ortamda, her durumda ilgi odağı olmayı başarıyorsun. Bunların dışında, 3 sayısı bir çok kültüre göre kutsal bir sayıdır. Senin şanslı sayın sayıların en kutsalı yani!

"2" çıktı!

2'nin sana anlattıkları şunlar: Sen çok karizmatik bir insansın bir kere! İnsanı etkileyen bir havan var. Aynı zamanda çok arkadaş canlısısın. Asla yalnız olmayı sevmez, etrafında sürekli arkadaşların olsun istersin. Çok sadık bir dost olduğunu da söylemeden geçemeyeceğiz. Ayrıca şanslı sayısı iki olan insanların genellikle çok güçlü ve sağlıklı ilişkileri olur aşk hayatlarında. Hadi hayırlısı :)

"1" çıktı!

1'in sana anlattıkları şunlar: İlk olarak sen doğuştan lidersin; bu konuda anlaşalım. Mükemmel bir organize etme yeteneğin var. Otoritersin, lafını dinletmeyi çok iyi bilirsin. Ayrıca oldukça hırslısın. Başladığın bir işi bitirmeden bırakmazsın asla. Bunların dışında sen aslında biraz kapalı kutusun, dertlerini sorunlarını asla kimseyle paylaşmazsın. Birilerinden yardım almaktan da hoşlanmazsın. Çünkü kimsenin seni yardıma muhtaç görmesini istemezsin. Ayrıca çoğu zaman yalnız olmayı sevdiğini söylememiz lazım, sayın numberone ;)

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
lolo-momo

benim uğurlu sayım 2 di burada da 2 çıktı :D

mehmet-fergan

"2" ÇIKTI! 2'nin sana anlattıkları şunlar: Sen çok karizmatik bir insansın bir kere! İnsanı etkileyen bir havan var. Aynı zamanda çok arkadaş canlısısın. Asla yalnız olmayı sevmez, etrafında sürekli arkadaşların olsun istersin. Çok sadık bir dost olduğunu da söylemeden geçemeyeceğiz. Ayrıca şanslı sayısı iki olan insanların genellikle çok güçlü ve sağlıklı ilişkileri olur aşk hayatlarında. Hadi hayırlısı :)

linda-samuel

1 :)

ali-tarhan

1 çıktı söyledikleri de doğru nasıl yani :D

emine-ozbek4

1 çıktı nasıl bildiniz anlamadım doğru bildiniz

Görüş Bildir