Senin Ruhun Kaç GB?

1.9bPAYLAŞIM

Bunu öğrenmenin tek yolu var...

Öncelikle bu video izlemen, testte sana çok yardımcı olacak! Bu video'yu izleyip teste başlayabilirsin!

Hadi başlasın test.
İzledim, devam edelim.

1. Şununla başlayalım: Bu görselde kaç fenomen görüyorsun?

2. Bir bak, aşağıda kaç tane caps yıldızı var? Hepsini hatırlayabilecek misin?

2
5
4
3
6

3. DM nedir bilir misin?

Desimetre
Twitter’la alakalı bişi bu.
Bir yazma şekli
Şu dizideki katil, Dexter Morgan?
Direkt mesaj

4. Yılların internet kullanıcısıyım, benden bir şey kaçmaz diyorsan, şimdiki soru sana gelsin. İnternet hızını yükseltmek için evde genelde yapılan, en yaygın taktik hangisidir?

Modemi havadar bir yere koymak
Modemi yüksek bir yere koymak
Kullanmadığın zaman modemi kapatmak
Modemi bilgisayarın yanına koymak
Modemi açıp kapamak

5. Sene olmuş 2016, artık Fiber internet zamanı diyorsan, bu soruya cevap ver bakalım. Fiber interneti en çok ne için kullanırsın?

Tabii ki de sabahlara kadar oyun oynamak için
Bir oturuşta üst üste 7 bölüm dizi izlemek için
Bir yandan sosyal medyada video paylaşırken, bir yandan da canlı maç izlemek için
Sabahlara kadar chat yapmak için

6. İnterneti verimli kullanıyorum, etinden sütünden yararlanıyorum diyorsan, söyle bakalım hangi çözünürlükte film ya da dizi izliyorsun?

7. Online oyunlarla da aram iyidir, internet yeterse sabaha kadar oynarım diyorsan, söyle, günde kaç saatini oyun başında geçiriyorsun?

8. Geldik en önemli soruya, internet paketini kaç kişi kullanıyorsunuz? Sen oyun oynarken, annen de tabletinden yemek tarifi videosu izliyor mu?

9. En çok ne indiriyorsun? Onu da söyle, tam olsun.

Film
Şarkı
Oyun
Makale
Dizi

10. Testi bitirirken, en sevdiğin videoyu da seç.

Uçan Adam Sabri
Beyin Bedava
Okuyom Ben Ya
Artiz Ne Arar La Bazarda
Al Kırdın Kırdın

75 GB: Olduğu Kadarcı'sın!

Az hızla yetinemem ama gözümü de çok yükseklere dikmem diyenlerdensin. İnterneti üst düzey kullanıyor ama elindeki hızla da yetiniyorsun bir yerde. O yüzden işte bu paket tam sana göre. Tıkla şu adrese!

100 GB: GB Bükücü'sün!

İnternette on kaplan gücünde, hızlı ve GB’lısın. Senin önüne geçilemez, tüm internet alemini her an dolanırsın. Bir de sabırsızsın. Filmim çabuk insin, dizim takılmadan yüklensin dersin, aynı anda iki videoyu açamazsan sinirden ne dediğini bilemezsin. Müziğinden oyununa bu hayatı da interneti de sonuna kadar yaşarım arkadaş diyenlerdensin. Tıkla şu adrese!

200 GB: "Benim Olacak İnternet" diyenlerdensin!

Valla senin için ne desek bilemiyoruz. Hızlı ve GB’lı olmayı çoktan aşmış, internet aleminin zirvesine çıkmışsın. İnternet hayatını bu kadar üst düzey yaşayınca normal hız normal GB da seni kesmiyor haliyle. Hep daha fazlasını istiyorsun e iyi de yapıyorsun. İşte sana yakışacak paket burada, tıkla şu adrese!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
os-savas-kanal

200gb

hasan-yilmaz27

200 GB: "Benim Olacak İnternet" diyenlerdensin! Valla senin için ne desek bilemiyoruz. Hızlı ve GB’lı olmayı çoktan aşmış, internet aleminin zirvesine çıkmışsın. İnternet hayatını bu kadar üst düzey yaşayınca normal hız normal GB da seni kesmiyor haliyle. Hep daha fazlasını istiyorsun e iyi de yapıyorsun. İşte sana yakışacak paket burada, tıkla şu adrese!

pambikli-seker

100

ozlem-sari5

200 GB

xxaw

100 GB: GB Bükücü'sün! İnternette on kaplan gücünde, hızlı ve GB’lısın. Senin önüne geçilemez, tüm internet alemini her an dolanırsın. Bir de sabırsızsın. Filmim çabuk insin, dizim takılmadan yüklensin dersin, aynı anda iki videoyu açamazsan sinirden ne dediğini bilemezsin. Müziğinden oyununa bu hayatı da interneti de sonuna kadar yaşarım arkadaş diyenlerdensin. Tıkla şu adrese!

Görüş Bildir