Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Senin Kişiliğin Hangi Efsane Cep Telefonuyla Eşleşiyor?

13bPAYLAŞIM

Herkesçe efsane olarak bilinen cep telefonu modelleri vardır. Testimizi çöz ve hangi efsaneleşmiş cep telefonu modelinin senin kişiliğinle benzeştiğini görelim!

1. Öncelikle şu soruyla başlayalım: Hattın faturalı mı yoksa faturasız mı?

Faturalı
Faturasız

2. Peki ya, hangi gsm operatörünü kullanıyorsun?

Turkcell
Vodafone
Türk Telekom/Avea

3. Bir insanda en çok önem verdiğin özellik diye sorsak?

Görünüş
Zeka
İnsanlık
Öğrenim

4. Ağrı eşiğin yüksek midir?

Ooo acıya dayanamam
Hemen ağlarım ben
Eh işte
Hadi bana bi yumruk at, Hadiii!

5. Yeniden dünyaya gelecek olsan hangi 10 yıllık periyotta doğmak isterdin?

2000’ler
90’lar.
80’ler.
70’ler.

6. Geçen sene aldığın bir kazağı bu sene de giyer misin?

7. Sevgilinle seyahate çıktın diyelim, şehri nasıl gezeceksin?

Araba kiralarım
Yürürüm
Metrosu var inş.

8. Peki ya, nereye gideceksin?

Avrupa'ya
Ege sahillerine
İlk hedefimiz: Akdeniz
Egzotik bir yerlere

9. Diyelim ki bir araba alacaksın en çok neyine bakarsın?

Fiyatına
Çevreci olmasına
Performansına
Görünüşüne

10. Şimdi de aşağıdaki süper arabalardan birini seç bakalım

11. Yenilikler karşısındaki duruşun nasıldır?

Dik dururum!
Biraz geriden gelirim.
En yeni en iyidir!
Temkinli yaklaşırım.

12. İnternetten alışveriş yapar mısın diye bir soru soralım o zaman...

Tabii ki
İşim olmaz

13. Son olarak hangi renk grubu daha çok hoşuna gitti?

BlackBerry Bold 9900 Çıktı!

Öncelikle şunu söylememiz gerekiyor; sen ayakları yere basan gerçekçi birisin. Karşına nasıl bir durum çıkarsa çıksın onunla mantık çerçevesinde başa çıkıyorsun. Senin için birincil amaç kesinlikle gösteriş veya popülarite değil olaylara faydacı bir açıyla yaklaşıyor sorunları en mantıklı yönden ele alıp hemen çözüyorsun!

Ericsson A1018 çıktı!

Sen çok sağlam güven veren bir kişiliğe sahipsin! Bugüne kadar kimseyi yolda bırakmadığın gibi bundan sonra da asla bırakmazsın bu da neden bu kadar fazla arkadaşının olduğunu açıklıyor, onlara güven vermenin yanında çok da sadıksın sağlam kişiliğin seni anlaşılır kılıyor!

iPhone 3G S çıktı!

Seni tek kelimeyle özetlemek gerekseydi bu kelime "zeki" olurdu. "Bir insan bu kadar mı pratik bu kadar mı çözüm üretme yeteneğine sahip olur"a verilen "evet olur!" cevabısın sanki. Nerede sallanan bir masa görsen altına kağıt sıkıştıran bir sorun için sana gelindiğinde "bilmiyorum" cevabını asla kullanmayan birisin! Bunların yanında biraz kibirlisin de, bazı konularda katı kuralların var "asla!"ların birazcık fazla ama tüm bunların kombinasyonu seni kaliteli bir insan yapmakta!

Nokia 1100 çıktı!

Sert görünümünün altında yatan pamuk gibi bir kalbin var! İnsanlar sana en başta temkinli yaklaşsa da yanına gelince sendeki huzur veren güler yüzü görüyorlar. Aydın kişiliğin seninle karşılaşmış herkesin yolunu bir fener gibi aydınlatıyor sanki.

Nokia 3310 çıktı!

Bir insan bu kadar mı arkadaş canlısı olur, bu kadar mı sevecen bu kadar mı güven veren güçlü bir kişiliğe sahip olur arkadaş. İnsanlar seninle bir şeyler yaparken o kadar eğleniyor ki zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorlar bile o sürekli gülen yüzün yürekleri ısıtırken her zaman insanların yanında olduğunu bilmek onlara güven, huzur, mutluluk veriyor. Bu özellikler sende olduktan sonra senden çok iyi anne/baba olur...

Nokia 5110 çıktı!

Bu dünya köy olsa muhtarı sen olurdun! Lider bir kişiliğin var anlayacağın. Girdiğin ortamlarda insanlar bi silkinip üstüne başına çeki düzen veriyor. Nerede ne yapman gerektiğini, ne zaman nasıl konuşacağını bilen birisin. Ayrıca fırsatları yakalayıp değerlendirme konusunda bir üstatsın liderlik senin adınsa girişimcilik senin göbek adın!

Samsung Galaxy S3 çıktı!

Senden korkulur valla, fikir sahibi olmadığın bir tek konu yok cin gibi adamsın! Yerinde duramıyorsun sürekli hareket sürekli bi aksiyon seni tutana aşk olsun! Gösterişi de bir hayli seviyorsun nerede yeni ne var hepsini biliyorsun. Yeni şeyler denemeye de bayıldığın için yok hayır demiyorsun hiç, her şeye "yaparız, hallederiz" diyorsun.

Ericsson T10 çıktı!

Senin rengarenk çok neşeli etrafa mutluluk saçan bir kişiliğin var! Duygusal zekan o kadar yüksek ki insanları kırmayıp her seferinde mutlu etmeyi başarıyorsun! Elinden geldiğince herkese yardım etmeye çalışıyorsun ayrıca. Estetik algıların ise tavan! Ne giyersen giy hatta çuval bile giysen her zaman şık olmayı başarıyorsun. Naparsın, sen böylesin ;)

Onedio Testlerini Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
imduru

samsung galaxy S3. AcAbA NiE BuKaDaR EsKiEh

yazarvedoktorolmayolunda

Ericsson A1018 çıktı! lan slfsşgkddfhdsfh

ahmet-arda-sen

3310

ferhat-gulcan-yilmaz

iphone 3g s

Gizli Kullanıcı

Bu testi kesin bir kere daha güncelleyip koyarlar bu yorum burada dursun. Geleceğe yatırım önemli.

Görüş Bildir