Senin Karşı Cinsteki Ruh İkizin Hangi Ünlü?

17bPAYLAŞIM

Birçok karakter testi çözdünüz ve hangi hemcinsinizin ruh ikiziniz olduğunu öğrendiğiniz. Peki ya karşı cinsteki ruh ikiziniz hangi ünlü?

1. Öncelikle cinsiyetini öğrenelim.

2. Bekar bir ünlüsün ve bir bar çıkışında hoşlandığın bir ünlü ile yakalandın. Gazetecilere ne söylersin?

Konuşmam.
Sadece arkadaşız!
İş görümesiydi!
Bir süredir birlikteyiz!
Ben sana kimi s***********i soruyorum dalyarak!!!

3. Özel bir talk-show programına katılacaksın. Hangisinin sorularına cevap vermek istemezdin?

Okan Bayülgen
Cem Yılmaz
Beyazıt Öztürk
Yılmaz Erdoğan

4. Ünlü olduğuna göre sosyal medyada yer almalısın. Hangisine daha çok önem verirsin?

Facebook
Twitter
Instagram
Snapchat

5. Peki sen hangi alanda ünlü olurdun?

Sinema/dizi
Televizyon dünyası
Edebiyat
Gazetecilik
Bilim
Şarkıcı

6. Ünlü oldun ve para gökten yağmaya başladı. Nasıl bir yatırım yaparsın?

Gayrimenkul
Altın/Döviz
Faiz

7. Ünlü oldun peki ya eski arkadaşlar ne olacak?

Arada görüşürüm tabii
Onlar artık bana uyum sağlayamaz
Kesinlikle görüşmem.
Sık sık görüşürüm. Aslını unutan bizden değildir.

8. Bu arada en son ne zaman kitap okudun?

Bu hafta
Bu ay
3 4 ay önce
6 7 ay önce
Hatırlamıyorum.

9. Şimdi de tuttuğun takımı söyle testi bitirelim.

İlber Ortaylı!

Sen erkek olsaydın, tam bir İlber Ortaylı olurdun. Bilgili, kültürlü, okuyan, araştıran, entelektüel bir adam yani. En az 5 dil bilirdin, 3 dil bilmeyenle de muhattap olmazdın. Cahillerden ölümüne tiksinir, onlarla sohbeti keserdin. Bu yönünle de kadınlar üzerinde fecaat bir etkin olurdu. Sözlerinle onların kafasını karıştırıp, kendine hayran bırakırdın. Kısaca sen erkek olsaydın cüheyla olmazdın, tıpkı şimdi olmadığın gibi :)

Cem Yılmaz!

Sen erkek olsaydın, tam bir Cem Yılmaz olurdun! Senin gibi kıvrak zekalı birinin de ruh ikizi ondan başkası olamazdı! Mizahı sıradan olmayan klişelerden uzak, herhangi bir espri yapıldığında ''Bunlar şimdi neden gülüyor?'' demeyen birisin. Leb demeden leblebiyi anlayan birisi olduğun için lafı uzatan insanları pek sevmiyorsun. Gülmek güldürmek senin işin. Eh yani bu durumda senin ruh ikizin asık suratlı vasat zekalı biri değil elbette Cem Yılmaz olacaktı :)

Kıvanç Tatlıtuğ!

Sen erkek olsaydın, pek tabii ki Kıvanç gibi erkek olurdun. En başta pek tabii ki a-ca-yip yakışıklı olurdun; ama öyle böyle yakışıklı değil, Taş Meslek Lisesi mezunu gibi, Yunan Tanrısı gibi. Kadınlar seni görünce tereyağı gibi erirdi, eklemleri tutmaz, konuşma zorluğu çeker, gözleriyse kör olurdu ışığından. Sadece yakışıklı mı olurdun? Pek tabii hayır: Karizmatik, yetenekli, zeki ve de başarılı. Kısaca sen erkek olsan, her şey olurdun ve yine erkek milletine kırıntıdan başka bir şey bırakmazdın :)

Acun Ilıcalı!

Sen erkek olsaydın, tam bir Acun Ilıcalı olurdun!  Sen neşeli birisin ve dışa dönüksün. Öyle eve kapanıp yalnız kalmak pek sana göre değil. Arkadaş canlısısın. Ortamların insanısın. Ayrıca sende pek bir ofise tıkalı kalıp bir ömür geçirecek sabır yok. Kesinlikle yetenek ve becerilerinle kendi işini yapacak bir insansın. Girişimcilik yanın biraz zayıf olabilir ama onu aşabilirsen senden birkaç Acun çıkar :)

Murat Boz!

Sen erkek olsaydın, tam bir Murat Boz olurdun!  Sen var ya sen... Az değilsin ha! Çevrende çok sevilen bir insansın. Bunu fiziksel görüntüne yoranlar olabilir ama pek öyle değil. Senin  doğuştan gelen bir etkileyiciliğin var. Girdiğin ortamlarda hemen gözler senin üzerine çevriliyor. Karizma denilen kelimenin sözlük karşılığı gibisin. Allah çarşına pazar versin :)

Murat Dalkılıç!

Sen erkek olsaydın, tam bir Murat Dalkılıç olurdun! Sen eğlenmeyi ve gezmeyi seven bir insansın. Hafta sonlarını iple çekiyorsun. Hani derler ya sefa pezevengi! Heh işte sen osun! Keyif insanısın. O an bir şeyden keyif alıyorsan kimse önünde duramaz. Artık doğaçlama ne gelişirse :) Bazen o kadar hızlı yaşıyorsun ki mumu nerede söndürdüğün belli olmuyor :) Senin tempona yetişse yetişse Murat Dalkılıç yetişir. Birlikte ''o gece barda gönlüm hovarda'' der durursunuz :)

Yıldız Tilbe!

Sen kadın olsaydın, tam bir Yıldız Tilbe olurdun! Sen dünyanın en rahat insanlarından birisin. Kimseden çekinmiyorsun. Aman şu ne der, aman bu ne der, hiç umrunda değil. Kafan hep yüksek, kafan hep patlak. Ama başkalarına göre çatlak. Kim ne derse desin umrunda değil. İnsanları çoğu sıradan monoton yaşarken seni hayatın renkli, zigzaglı ve eğlenceli. Aynen böyle devam :)

Demet Akalın!

Sen kadın olsaydın, tam bir Demet Akalın olurdun!  Atara atar gidere gider insanısın. Her şeyden evvel sen mert bir insansın. Doğru nerede sen oradasın. Sana yalan söyleyen kişi 3. Dünya Savaşı'nı da göze almıştır. Kandırılmaya tahammülün yok. Diline düşmeye görsün.  İnsanı seni aldattığına yalan söylediğine pişman edersin :) İçinde ne varsa dışında da o var. Kafanda sinsi planlar çevirmiyorsun. ''Yalancı zaten iyi yalan söyler, canım da der kanım da der,'' ama sen demezsin, dedirtmezsin :)

Beren Saat!

Sen kadın olsaydın, tam bir Beren Saat olurdun!  Sen özgür ruhlu bir insansın. Kalıplara giremiyorsun. Sana kolay kolay kimse herhangi bir fikri düşünceyi dikte edemiyor. Dediğim dedik çaldığım düdük insanısın :) Ayrıca sessiz sakin görüntünün arkasında savaşçı bir insan var. İnsanları seni kolay lokma sanıyor ama pek öyle değilsin. Savaşçı ruhun içinden çıkamayacağın mücadele yok :)

Burcu Esmersoy!

Sen kadın olsaydın, tam bir Burcu Esmersoy olurdun!  Sen ortamların aranan insanısın. Her türlü ortamda muhabbet denince akla sen geliyorsun. Klişeden uzak, her türlü konuda yeterince birikim sahibi, fevkaladenin fevkinde bir insansın :) Karşındaki kişinin kafasını kendi işinle kendi ailenle ilgili olan biteni anlatarak şişirmezsin. :)

Sıla!

Sen kadın olsaydın, tam bir Sıla olurdun!   Yani kadın gibi kadın; böyle özet gibi, önsöz gibi değil; bildiğin 600 sayfalık roman: Zaman alan, zor. Seni elde etmek için kendini çıldırasıya paralayan vatandaşlarımız olurdu. Ama gayet tabii onlardan sadece birini seçer; ona da tüm hayatını vakfederdin hiç şüphesiz. Kısaca senden ideal bir kadın olurdu; OMUZların da öpülesi :)

Şebnem Ferah!

Sen kadın olsaydın, tam bir Şebnem Ferah olurdun!   Yani kendini tanımlayabilmiş, kendi oluşumunu tamamlayabilmiş ve de kendi ayaklarının üstünde durabilmenin destanını yazan bir kadın... Sen şarkını söylerken isterlerse sesi açarlardı; sil baştan başlayabilme gücünü de içinde bulundururdun ayrıca. Güçlü olurdun, az biraz da hard rock. Güzel olacağını söylememize gerek bile yok; ancak böyle klişe bir güzel değil, kendi tarzında, sana özel, seninle güzel. Üstad kadın ol da evlenelim seninle :)

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
dilara-aksoy5

ilber ortaylı ne alaka

ezo-bayraktar

Sen erkek olsaydın, tam bir Cem Yılmaz olurdun! Senin gibi kıvrak zekalı birinin de ruh ikizi ondan başkası olamazdı! Mizahı sıradan olmayan klişelerden uzak, herhangi bir espri yapıldığında ''Bunlar şimdi neden gülüyor?'' demeyen birisin. Leb demeden leblebiyi anlayan birisi olduğun için lafı uzatan insanları pek sevmiyorsun. Gülmek güldürmek senin işin. Eh yani bu durumda senin ruh ikizin asık suratlı vasat zekalı biri değil elbette Cem Yılmaz olacaktı :)

sb-ozlem-seymen

Cem Yılmaz çıktı 😂

sorrow45

Murat Dalkılıç! o da kollarını açmış beni bekliyodu

elcin-ismayilov

yildiz tilbe cikti

Görüş Bildir