Senin Düğün Şarkın Hangisi Olmalı?

101PAYLAŞIM

İnsan hayatında kaç kere kendini prens ya da prenses gibi hisseder ki? Cevap belli: Sadece ve sadece düğün gününde! Pekii bu özel günde sizin şarkınız hangisi olmalı? Testi çöz ve cevabı öğren!

1. Öncelikle cinsiyetini öğrenelim mi?

Kadın
Erkek

2. Öncelikle ilk dans şarkınızı Türkçe mi, yabancı mı istersin?

3. Peki evlilik kararı verebilmek için birbirinizi ne kadar süredir tanıyor olmanız yeterli?

4. Hangi yüzükle evlenme teklifi almak/etmek isterdiniz?

5. Düğününde kendinizi/eşinizi hangi gelinlik içinde görmek istersiniz?

6. Pekii, düğün temanız bunlardan hangisi olmalı?

Sahil
Vintage
Kış
Kır
Bohem
Köy

7. Balayınızı nerede geçirmek istersin?

Butik bir otelde
Beş yıldızlı lüks bir otelde
Karavan kiralayıp, gitmek istediğimiz her yerde
Yeni evimizde elbette!
Bir sahil kasabasında küçük bir pansiyonda
Yurt dışında

8. Eşinin nasıl bir karaktere sahip olmasını istersin?

9. Madem şarkı seçiyoruz tek başına kaldığın nadir anlarda ne dinlersin onu da öğrenelim! Duşta hangi tür müzikleri daha çok dinlersin?

Pop
Rock
Rap
Alternatif Rock
Elektronik Müzik
Klasik Müzik

10. Ruh eşine inanıyor musunuz?

Evet, hatta buldum bile!
Evet, bir gün bulacağım!
Hayır, ama aşka inanıyorum.

11. Ve son soru, hangi çift sizin sahip olduğunuz/hayalini kurduğunuz ilişkiye daha yakın?

Rachel&Ross
Lily&Marshall
Blair&Chuck
Leyla&Mecnun
Hanım&Ali Haydar
Hürrem&Kanuni

Senin düğün şarkın ''Bana Ellerini Ver'' çıktı!

Öncelikle şunu bilmelisiniz ki siz tam anlamıyla ruh eşinizi bulmuşsunuz! Zaten bunun da farkında olduğunuzdan, birbirinize öylesine kenetlenmişsiniz ki tüm dünya karşınıza dikilse yine de sizi ayıramaz. Her konuda birbirinizi desteklediğiniz, ortak, tek bir hayat yaratmışsınız. Hani olur ya görenlerin gözlerinin kaldığı, içinin gittiği... Ha işte siz tam olarak o çiftlerdensiniz. Aman daha da anlatmayalım da nazar falan değmesin bu büyük aşka! Ne de olsa şu zamanda böylesi aşk yaşayabilmek, her kula nasip olmaz. Kıymetini bilin.

Senin düğün şarkın ''Sevmek Zamanı'' çıktı!

''Ben seninle mutsuzluğu da varım'' derler ya, işte sizin aşkınız da tam olarak böyle! Hastalıkta ve sağlıkta, iyi günde ve kötü günde, yoksullukta ve bollukta, ölüm sizi ayırana kadar hep birlikte olacaksınız. Hayatın sadece eğlence ve mutluluktan ibaret olmadığını, kim bilir belki de birlikte atlattığınız zor günlerden sonra öğrendiniz. Ancak üzülmeyin. Siz el ele verdikten sonra aşkınızın atlatamayacağı zorluk yok. Tek korkunuz birbirinizi kaybetmek! Ancak ölümü düşünerek yaşanmaz bu hayat! Şimdi sarılın birbirinize ve sizi bekleyen mutlu geleceğe doğru yürümeye başlayın! Şarkınızın da dediği gibi: ''Kaybetmek varsa ne çıkar, aşkta yer yok hiç korkuya!''

Senin düğün şarkın ''Güneşim'' çıktı!

Ah siz ve sizin o inanılmaz enerjiniz, cesaretiniz yok mu? İnanılmaz bir tanışma hikayeniz var eminiz, duymak için de sabırsızlanıyoruz aslında! Ancak emin olduğumuz bir şey varsa o da kesinlikle ilk görüşte aşk olduğu... Sizin gibi deli dolu ruhu olan birisinden de bu beklenirdi zaten :) Yok mantık ilişkisiymiş, yok sıkıcı ve monotonlaşmakmış sizin ilişkinizin yakınından bile geçemez. Bazen böylesine hareketli bir ilişki yorucu olsa da, sıkıcı olmasında iyidir öyle değil mi? Ay hadi sizi çok oyaladık, git ve eğlenceli planlar yap geleceğe dair, biz bekleriz de zaman beklemez sizi...

Sizin düğün şarkınız ''Sensiz Olmaz'' çıktı!

Ah ne romantik bir çiftsiniz! Hayatınızda gel gitler olmuş ancak siz birbiriniz olmadan azıcık bile dayanamayıp koşarak geri dönmüşsünüz birbirinize. insan nefes almadan yaşayamaz ya, siz de birbiriniz olmadan yaşayamazsınız! Kaldı mı böyle aşklar diyorduk ki sizi bulduk işte...Siz de iyi ki birbirinizi bulmuşsunuz. Sarılın ve bir daha güneşsiz, nefessiz, aşksız yani birbiriniz olmadan tek bir gün bile geçirmeyeceğiniz mutlu geleceğinize doğru yürüyün. Tüm dünya da bu yürüyüşü imrenerek izleyecek emin olun. :)

Sizin düğün şarkınız ''And I Love Her'' çıktı!

''Ve, onu sevdiniz'' biliyoruz, hem de çok! Ucu bucağı, sınırı olmayan bir sevgiden bahsediyoruz. Kapkaranlık günlere ışık gibi doğan cinsten hem de. O sadece sizin aşkınız değil, aynı zamanda miladınız. Ondan öncenin hiçbir önemi olmasa da, ondan sonrası her şeyiniz! Mutluluğunuzu, hüznünüzü, şapşallığınızı, derdinizi her bir şeyi paylaşabildiğiniz ilişkiniz, daha çok arkadaşlık gibi. Hatta çok daha ötesi kuşkusuz! Herkesin birbirinin ardından bir şeyler çevirdiği bu dünyada böylesi bir aşk bulabildiğiniz için çok şanslısınız, hem de çok! Ayakkabınızın altına bizim ismimizi de yazar mısınız? Belki şans bize de güler kim bilir... :)

Sizin düğün şarkınız ''Can't Take My Eyes Off You!'' çıktı!

Bir ilk görüşte aşk vakasına daha merhaba! Onu ilk gördüğünüzde kalbinizin atışı dünyanın öbür ucundan duyulmuş deniliyor, doğru mu acaba? Hisleriniz o kadar kuvvetli ki elbette yanılmadınız: O hayatınızın aşkı! Eh işte tam olarak bu nedenle ayaklarınızın yere basmaması da gayet normal... Yeryüzünde cenneti bulsak bizim de ayaklarımız yere basmazdı. Ama nerede bizde filmlere bile konu olacak kadar ilginç aşk hikayesini yaşayacak şans! Neyse siz zaten aşkınızın da birbirinizin de kıymetini bilip her an bunu birbirine hissettiren çiftlerdensiniz. Haliyle bize de sadece mutluluk dilemek düşer, hem de sonsuza dek olanından!

Sizin düğün şarkınız ''Dance Me to the End of Love'' çıktı!

Siz ruhunuzla bağlanmışsınız ya bir kere, bu aşk sonsuza dek sizinle olacak! Yaşadığınız hüzünler, yaralar, acılar aşkınızla iyileşmiş. ''Doğru kişiyi kim bulmuş ki biz bulalım!'' derler ya, yanlış. Siz bulmuşsunuz işte... Hayatınızda karşınıza gelen her sorunu birbirinizle öyle uyumlu adımlar atarak atlatıyorsunuz ki, ne siz ne ilişkiniz bundan etkileniyor. Yaşlandığınızda bile birbirinize aynen böyle bakacaksınız: Aşk ve anlayış dolu... Mutlu ve huzurlu bir ömür sizi bekliyor!

Sizin düğün şarkınız ''Ghost'' çıktı!

Merhaba sonsuz aşk! Biliyoruz, aranıza girmeye çalışanlar, kıskananlar, kötülüğünüzü dileyenler var. İnsanlar böylesine güçlü bir aşk yaşayamadıklarından sizinkini gördüklerinde, haliyle kıskanıyorlar! Ama korkmayın. Aranıza hiç kimse, hatta ölüm bile giremez. Romeo ve Juliet, Ferhat'la Şirin neyse sizin aşkınız da öyle: Efsane! Belki yıllar sonra sizin aşkınızı çocuklarımıza anlatırız kim bilir! Neyse siz şimdilik, şarkınızla ilk dansınızı yapın. Dünya aşk neymiş görsün!

Zamanımızın çoğunu evde geçirdiğimiz şu günlerde müzik hakkında her şey @yuzdeyuzonline Instagram ve Twitter hesaplarında!

#yüzdeyüzmüzik artık #yüzdeyüzonline!

Online konserler, ilginç bilgiler ve daha fazlası için @yuzdeyuzonline Instagram ve Twitter hesaplarını takip et!

instagram.com/yuzdeyuzonline

twitter.com/yuzdeyuzonline

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
efkarlibiri1903

sensiz olmaz çıktı bunu düğünümüzde çalmak isterdim tabi beni fark etseydi...

queen_of_the_7_kingdoms

Sizin düğün şarkınız ''And I Love Her'' çıktı! ''Ve, onu sevdiniz'' biliyoruz, hem de çok! Ucu bucağı, sınırı olmayan bir sevgiden bahsediyoruz. Kapkaranlık günlere ışık gibi doğan cinsten hem de. O sadece sizin aşkınız değil, aynı zamanda miladınız. Ondan öncenin hiçbir önemi olmasa da, ondan sonrası her şeyiniz! Mutluluğunuzu, hüznünüzü, şapşallığınızı, derdinizi her bir şeyi paylaşabildiğiniz ilişkiniz, daha çok arkadaşlık gibi. Hatta çok daha ötesi kuşkusuz! Herkesin birbirinin ardından bir şeyler çevirdiği bu dünyada böylesi bir aşk bulabildiğiniz için çok şanslısınız, hem de çok! Ayakkabınızın altına bizim ismimizi de yazar mısınız? Belki şans bize de güler kim bilir... :)

boyle

''And I Love Her'' çıktı ama benim aklımda var zaten: The Cranberries - Linger

gzm-ynklr

Sizin düğün şarkınız ''And I Love Her'' çıktı!

orhan-ulusoy

Sizin düğün şarkınız ''And I Love Her'' çıktı! Yani demem o ki' Biliyorum, içimdeki aşk asla ölmeyecek'tir.

Görüş Bildir