Seni Tanısa Hangi Ünlü Seni Deli Gibi Kıskanır?

961PAYLAŞIM

Senin ünlülerden neyin eksik? Hiçbir eksiğin yok. Seni tanısalar deli gibi kıskanırları ama hangisi?

1. Öncelikle cinsiyetini öğrenelim.

Kadın
Erkek

2. Peki ilişki durumunu sorsak?

Sevgilim var ❤️
Yalnızım dostlarım yalnızım yalnız 😞
Evli mutlu çocuklu 🌸
Evliyiz henüz çocuğum yok 💜

3. Hmm söyle bakalım. Ne kadar mutlusun bugün? ( 0= Pff çok kötüyüm 5= Musmutluyum muhteşimim)

4. Bu arada senin burcun neydi?

Koç
Boğa
İkizler
Yengeç
Aslan
Başak
Terazi
Akrep
Yay
Oğlak
Kova
Balık

5. Bu mürekkep lekesinde ne görüyorsun?

Yarasa
Kelebek
Kadın figürü
Katil balkabağı
Yüz veya hayvan
Maske
Kadın vücudundan bir bölge
Güve
Hiç bir şey

6. Peki verilen görselde ne görüyorsun?

Dev Örümcek
Aslan başlı insan
Kadın Heykeli
Yengeç
Başka başka şeyler

7. Arkadaşların seni genellikle ne için arar?

Hemen hemen her şey için.
Aramaktan çok mesaj atarlar
Dertleşmek için
Geçmişten konuşmak için
Gıybet için
Akıl danışmak için

8. Şu mesleklerden hangisini çok iyi yapabilirsin?

Onedio Test Editörü
Kerimcan Durmaz'ın menajerı
Başbakan Danışmanı
Acun Ilıcalı'nın Asistanı
Hiçbiri

9. Son olarak ünlü olsan seni sokaklarda görebilir miyiz?

Zor yaaa. Halkımız parçalar beni. Aralarına giremem.
Siyah gözlükle yüzüme saklar gezerim.
Seçkin mekanlara gideceğim için sıkıntı olmaz.
İçinden çıktığım halktan çekinmem. Fırsat oldukça çıkarım.

Cem Yılmaz!

Verdiğin cevaplara göre seni tanısa Cem Yılmaz seni deli gibi kıskanırdı. Sendeki mizah yeteneği kıskanılacak derecede. Bu yetenek bir de zekanla birleşince Cem Yılmaz da kıskanır başkaları da. Ortamların sevilen ve aranan insanısın çünkü ;)

Acun Ilıcalı!

Verdiğin cevaplara göre seni tanısa Acun Ilıcalı seni deli gibi kıskanırdı. Çünkü sendeki yaratıcı zeka, girişim ruh kimselerde yok. Şahane ve taze fikirlerin adresisin. Tabi ki Acun Ilıcalı seni kıskanacak. Hatta seninle çalışmak isteyecek. Acun Ilıcalı bul bu arkadaşı!

İlber Ortaylı!

Verdiğin cevaplara göre seni tanısa İlber Ortaylı seni deli gibi kıskanırdı.  Maşallah ayaklı kütüphane gibisin. Yok yok sende. Çevrendeki insanlar sana  sık sık ''Yarışma programlarına katılsana' tavsiyesi verdiğine eminiz. Sahip olduğun bilgi yetmiyormuş gibi kendini daha da geliştiriyorsun. Senin seviyende çok az insan var. Dünya kıskanır seni ;)

Tuba Büyüküstün!

Verdiğin cevaplara göre seni tanısa Tuba Büyüküstün seni deli kıskanırdı! Sendeki tatlılık, zarafet ve asalet  herkesi kıskandırır. Yüzünden eksik olmayan tebessümle yaydığın enerji çevrendeki herkesi sana bağlıyor. Ama bazıları da kıskanıyor. ;)

Cansu Dere!

Verdiğin cevaplara göre seni tanısa Cansu Dere seni deli kıskanırdı! Sendeki tatlılık, zarafet ve asalet  herkesi kıskandırır. Yüzünden eksik olmayan tebessümle yaydığın enerji çevrendeki herkesi sana bağlıyor. Ama bazıları da kıskanıyor. ;)

Bergüzar Korel!

Verdiğin cevaplara göre seni tanısa Bergüzar Korel seni deli kıskanırdı! Sendeki tatlılık, zarafet ve asalet  herkesi kıskandırır. Yüzünden eksik olmayan tebessümle yaydığın enerji çevrendeki herkesi sana bağlıyor. Ama bazıları da kıskanıyor. ;)

Adriana Lima!

Verdiğin cevaplara göre seni tanısa Adriana Lima seni deli kıskanırdı! Sendeki tatlılık, zarafet ve asalet  herkesi kıskandırır. Yüzünden eksik olmayan tebessümle yaydığın enerji çevrendeki herkesi sana bağlıyor. Ama bazıları da kıskanıyor. ;)

Jennifer Lopez!

Verdiğin cevaplara göre seni tanısa Jennifer Lopez seni deli kıskanırdı! Sendeki tatlılık, zarafet ve asalet  herkesi kıskandırır. Yüzünden eksik olmayan tebessümle yaydığın enerji çevrendeki herkesi sana bağlıyor. Ama bazıları da kıskanıyor. ;)

Scarlett Johansson!

Verdiğin cevaplara göre seni tanısa Scarlett Johansson seni deli kıskanırdı! Sendeki tatlılık, zarafet ve asalet  herkesi kıskandırır. Yüzünden eksik olmayan tebessümle yaydığın enerji çevrendeki herkesi sana bağlıyor. Ama bazıları da kıskanıyor. ;)

Sinem Kobal!

Verdiğin cevaplara göre seni tanısa Sinem Kobal seni deli kıskanırdı! Sendeki tatlılık, zarafet ve asalet  herkesi kıskandırır. Yüzünden eksik olmayan tebessümle yaydığın enerji çevrendeki herkesi sana bağlıyor. Ama bazıları da kıskanıyor. ;)

Murat Boz!

Verdiğin cevaplara göre seni tanısa Murat Boz seni deli kıskanırdı! Boy sende pos sende endam sende! Çekicilik desen sende. E yetenekli bir insansın aynı zamanda. Tek eksiğin şans. Biraz şansın olsa seni tüm ülke tanırdı ;)

Kenan İmirzalıoğlu!

Verdiğin cevaplara göre seni tanısa Kenan İmirzalıoğlu seni deli kıskanırdı! Boy sende pos sende endam sende! Çekicilik desen sende. E yetenekli bir insansın aynı zamanda. Tek eksiğin şans. Biraz şansın olsa seni tüm ülke tanırdı ;)

Kerem Bursin!

Verdiğin cevaplara göre seni tanısa Kerem Bursin seni deli kıskanırdı! Boy sende pos sende endam sende! Çekicilik desen sende. E yetenekli bir insansın aynı zamanda. Tek eksiğin şans. Biraz şansın olsa seni tüm ülke tanırdı ;)

Kıvanç Tatlıtuğ!

Verdiğin cevaplara göre seni tanısa Kıvanç Tatlıtuğ seni deli kıskanırdı! Boy sende pos sende endam sende! Çekicilik desen sende. E yetenekli bir insansın aynı zamanda. Tek eksiğin şans. Biraz şansın olsa seni tüm ülke tanırdı ;)

Çağatay Ulusoy!

Verdiğin cevaplara göre seni tanısa Çağatay Ulusoy seni deli kıskanırdı! Boy sende pos sende endam sende! Çekicilik desen sende. E yetenekli bir insansın aynı zamanda. Tek eksiğin şans. Biraz şansın olsa seni tüm ülke tanırdı ;)

Onedio Testlerini Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
gulsen-elanur-kuru

Verdiğin cevaplara göre seni tanısa Acun Ilıcalı seni deli gibi kıskanırdı. Çünkü sendeki yaratıcı zeka, girişim ruh kimselerde yok. Şahane ve taze fikirlerin adresisin. Tabi ki Acun Ilıcalı seni kıskanacak. Hatta seninle çalışmak isteyecek. Acun Ilıcalı bul bu arkadaşı!

naziferdemaydin

Kenan İmirzalıoğlu! Verdiğin cevaplara göre seni tanısa Kenan İmirzalıoğlu seni deli gibi kıskanırdı!(aynen adam beni görünce ya bu erdemde çok şey ha diycek dimi) Boy sende pos sende endam sende! Çekicilik desen sende.(ha evet bak bu doğru olabilir😂) E yetenekli bir insansın aynı zamanda.(yaani doğuştan gelen bir iki yetenek var tabi☺) Tek eksiğin şans. Biraz şansın olsa seni tüm ülke tanırdı. (haa bak buna sonuna kadar katılırım ama biraz şans olsa muhabbeti muamma) bir yandan da genellikle benzetildiğim ünlü çıkması beni şaşırttı doğrusu beklemiyordum

benimadm13

Cansu Dere

benimadm13

Bir bana bu çıkmış☺️

ezo-bayraktar

Sinem Kobal! Verdiğin cevaplara göre seni tanısa Sinem Kobal seni deli kıskanırdı! Sendeki tatlılık, zarafet ve asalet herkesi kıskandırır. Yüzünden eksik olmayan tebessümle yaydığın enerji çevrendeki herkesi sana bağlıyor. Ama bazıları da kıskanıyor. ;)

seymadmr2

Adriana Lima!

Görüş Bildir