Seni Neden Bu Kadar Çok Seviyoruz? Kırmızı Oda'nın Boncuk'u Burcu Biricik

3PAYLAŞIM

Burcu Biricik, son dönemin en çok izlenen dizilerinden Kırmızı Oda’ya Boncuk karakteriyle dahil oldu. Çok da iyi yaptı çünkü onu ekranlarda görmeyi çok özlemişiz! İşte doğallığı ve yeteneğiyle yine takdirleri toplamayı başaran Burcu Biricik’i sevme sebeplerimiz…

Güzelliğiyle ve oyunculuğuyla sık sık gündeme gelen Burcu Biricik, uzun zamandır görmeye hasret kaldığımız “doğal” oyunculardan!

Makyajsız görüntülenmek pek çok ünlü kadının kâbusu olsa da, o bundan hiç çekinmiyor hatta röportaj bile veriyor!

Kendisi hakkında konuşmaktan çekinmiyor!

Birçoğumuzun hayatına ana karakter olarak yıllar önce TRT 1‘de yayınlanan “Beni Böyle Sev” dizisiyle adım atan oyuncu, aslında arkeoloji mezunu! Verdiği bir röportajında, “Aslında kendimi izlemekten hiç hoşlanmam, ah ne kötü oynamışım yahu burada!” diyebilecek kadar da cesur ve kendisiyle barışık!

2006 yılında daha 17 yaşındayken, Akdeniz’in geleneksel güzellik yarışmasında birinci olmuş!

Maviş gözleriyle bizi etkilediği kadar jüriyi de etkilemiş anlaşılan. Aynı zamanda 2011 yılında Kanal D’de yayınlanan Artiz Mektebi yarışmasında da birinciliği kimselere vermemiş… Sadece güzel olduğu için bu kadar başarılı değil yani!

Kasıntı, kibirli ve kameraları görünce ufo görmüş gibi tepki veren ünlülerden değil Burcu Biricik.

Yani, gazetecileri kendileri çağırmamışçasına, bir de üstüne onları tersleyen ünlülere hiç benzemiyor! Nezaketi ve samimiliği ekranların diğer tarafına da geçtiğinden bu kadar çok seviliyor.

Ergenlik döneminde Gökhan Özen’e aşıkmış!

Göz önünde ve şöhreti yakalamış biri için ne kadar da tatlı bir açıklama! Çünkü bazı ünlüler egolarından başka kimseyi tanımıyorlar maalesef! Ama o, lisede Gökhan Özen’e aşık olduğunu gülerek anlatıyor. “Aramazsan arama” şarkısı ise favorisiymiş!

Açken Burcu Biricik’in yanına yaklaşmamak lazımmış! Gerçi nereden yaklaşacağız da…

Midesine çok düşkünmüş, uzun süre aç kalırsa bir restoranı soyabilir, hatta şefi bile çalabilirmiş! Burcu, ne kadar da bizsin!

Şöhreti kullanmayı bilmiyor, iyi ki de bilmiyor!

Bir restoranda yer ayırtmak istediğini ancak yer yok cevabı aldığını söyleyen Burcu Biricik’e eşi, “Kız adını söyleseydin ya!” demiş. Yani tatlı oyuncumuz adıyla öne geçmeyi böyle küçük bir olayda bile istemiyor belli ki. Bu naifliğiniz hiç geçmesin Burcu Hanım!

Boncuk karakteriyle hayatımıza yeniden giren Biricik, her hafta bizi ekran karşısında ağlatmayı başarıyor! Ama sen hep ekranlarda ol, biz ağlamaya razıyız Burcu!

Can Sıkıntısını Bir Kenara Alalım! Ailece İzleyebileceğiniz, İçinizi Isıtacak 12 Muhteşem Film Önerisi - onedio.com
Can Sıkıntısını Bir Kenara Alalım! Ailece İzleyebileceğiniz, İçinizi Isıtacak 12 Muhteşem Film Önerisi - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
yori

cok tatli ve guzel oyunculigida iyi

Görüş Bildir