Seni Kimler Google'ladı ?

-

''BrandYourself'' ile Google'da kim isminizi aratmış bulun!

''BrandYourself'' ile Google'da kim isminizi aratmış bulun!

sosyalmedya-tr - Potansiyel iş vereninizin, müşterinizin ve hatta sevgilinizin adınızı Google’da araması kuvvetle muhtemel. 2008 yılında ilk beta versiyonuyla hizmet vermeye başlayan BrandYourself ise online itibar konusuna yepyeni bir çözüm getiriyor ve kimlerin isminizi arattığını bulmanıza yardımcı oluyor.
BrandYourself bu yeni özellik için kamuya açık IP adresine sahip kuruluşlardan oluşan bir veritabanı oluşturdu. Bu veritabanı profil ziyaretçilerinin IP adresleriyle bu adreslere sahip kuruluşları eşleştirme prensibi üzerine kurulu.
BrandYourself kurucu ortağı Patrick Ambron Mashable’a “Herkes Google’da aranıyor. Bu özellik kullanıcılara kimin tarafından arandığı konusunda bir fikir verirken aynı zamanda profillerini güncellemek ve mümkün olduğunca iyi bir itibar bırakmak için motivasyon sağlıyor” diye konuştu.
BrandYourself, kullanıcının adı arandığında sonuçlar arasında üstte çıkacak üç kişisel bağlantının ayarlanmasını adım adım sağlayan son derece basit bir uygulama. Kolayca üye olabildiğiniz BrandYourself’e adınızı ve soyadınızı giriyor ve yapılan Google aramasında hangi sonuçların size ait olduğunu ve olmadığını belirtiyorsunuz. Ardından kişisel profilinizi oluşturuyor ve ücretsiz bir şekilde sosyal ağ hesaplarınızı bu profile bağlıyorsunuz.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

DeepMindGoogle
Görüş Bildir