Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Sen Yüzde Kaç Çıldırdın?

-
Abone ol

Etrafında bir sürü şey oluyorken çıldırmaman imkansız, anlıyoruz! Bakalım senden geriye ne kadar akıl kalmış?

1. Şimdi yapabileceğini düşündüğün ya da yaptığın çılgınca bir şey seç.

Paraşütle atlama
Bungee jumping
Motorsuz planörle uçmak
Dağa tırmanmak
Sadece gidiş bileti alıp başka bir ülkeye gitmek

2. Diyelim ki sevgilin seni terk etti... (Aman allah korusun!) Şimdi ne yapacaksın?

Her şeyden önce şöyle güzel bi ağlarım.
Doldur be meyhaneci!
Arkadaşlarımla dışarı çıkarım hemen, dikkatimi dağıtırım.
Yak bütün fotoğrafları ona ait bütün eşyaları!
Bir dakika duru musun intikam planı yapıyorum!
Ben terk edilmem, ederim.

3. Burda ne görüyorsun peki?

4. Şöyle en delisinden bir psikopat seç bakalım!

Norman Bates
Pablo Escobar
Dexter
Hannibal

5. Hiç kendi kendine konuştuğun oluyor mu?

6. ''İntikam almayı severim...''

7. ''İnsanları manipule edebildiğimi düşünüyorum!''

8. ''Çok duygusal bir insanım arkadaşlar ben, lütfen''

9. Kimse fark etmezken yapmaktan hoşlandığın şey ne olabilir?

Duşta şarkı söylemek
Ünlü bir sevgilim olduğunu düşlerim
Flash TV izlerim
Kendime hikayeler anlatırım
Sivilcelerimi sıkarım
Başka başka bir şey

10. Son olarak, hiç halüsinasyon gördün mü?

%100 Raporlu Bir Delisin!

Seni baya baya çıldırtmışlar, önünü alamamışlar. Kimseye kendini anlatamadığını ve kimsenin seni anlamadığını fark ettiğin andan itibaren de kendine çekilmişsin. Seni kendinen başka kimsenin dinlemeyeceğini düşünüyorsun çünkü. İnsanlara, insanlığa inancını kaybetmiş olduğun için onlara karşı biraz saldırgan düşüncelerin ve hareketlerin var çünkü seni hayal kırıklığına uğrattılar!

%100 Normal!

Sen çıldırmanın hep eşiğinden dönmüşsün, son ana kadar kendini kaybetmiş de olsan bir şekilde geri dönmeyi başarmışsın. Çünkü sen oldukça zeki ve de kontrollü birisin. Sakin ve mantıklı birisin, panik yapmadan önce düşünüyorsun. Duygularını kontrol etmekte başarılı, stresli durumları bile kontrol etmekte bir markasın. Senin de sınırlarını zorlamıyor değil insanlar ama seni alt etmek inan ki kolay değil!

%36 Çılgın, %64 Normal!

Sen çılgınsın çılgın olmasına ama bir yandan da çok mu çok tatlı birisin. Kendi deliliğinin farkındasın ve bununla yaşamayı seviyorsun. Kendini iyi hissettiğin sürece insanların sana deli ya da normal dediklerini umursamazsın. Önemli olan senin içinden geldiği gibi davranman. Çünkü samimiyet olmazsa olmaz değil mi? Herkes senin samimiyetinin farkında bu yüzden normal bir konuşmadan çılgın bir plana atılmaya kalkıştığında kimse seni yadırgamıyor! Tam kararındasın bize göre!

%80 Çılgın, %20 Aklıselim

Seni tanımlamak isteseydik eğer duygusal ve dengesiz derdik. Bazen bu duyguları o kadar doruklarda yaşıyorsun ki bazen düşünmeden hareket ettiğin bile oluyor. Ama bu seni seni yapan şey aslında, böyle olmak da kötü bir şey asla yok. Hatta çoğu insan kendini tuttuğu ve kastığı için senin kadar gerçek tepkiler veremiyorlar belki. Ne yani sevgilinin eşyalarını yakabilirsin diye sen aklını mı kaybettin, hayır! Gözünpek ve korkusuzsun, her şeyi geride bırakıp gitmek, yeni heyecanlara atılmak seni en çok heyecanlandıran şeyler! Biraz aceleci olmanın, anı yaşamanın ters bir yanı yok, yolun açık olsun!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
alev-sari

%100 Raporlu Bir Delisin! tabii ne sandın yarram rtyh49thy8q9rıu

sema-ince1

ben raporlu deliyim zaten sonucu tahmin edebiliyordum deli olmak nedense beni mutlu ediyor fgjhhgjnfghfsgfyuetqwtwer

alev-sari

benide yha banada aynı %100 çıktı 8etuytr98wrtyuhu

ezo-bayraktar

%80 Çılgın, %20 Aklıselim Seni tanımlamak isteseydik eğer duygusal ve dengesiz derdik. Bazen bu duyguları o kadar doruklarda yaşıyorsun ki bazen düşünmeden hareket ettiğin bile oluyor. Ama bu seni seni yapan şey aslında, böyle olmak da kötü bir şey asla yok. Hatta çoğu insan kendini tuttuğu ve kastığı için senin kadar gerçek tepkiler veremiyorlar belki. Ne yani sevgilinin eşyalarını yakabilirsin diye sen aklını mı kaybettin, hayır! Gözünpek ve korkusuzsun, her şeyi geride bırakıp gitmek, yeni heyecanlara atılmak seni en çok heyecanlandıran şeyler! Biraz aceleci olmanın, anı yaşamanın ters bir yanı yok, yolun açık olsun!

cikolatali-pasta

Normal

edanurgundogmus

%100 Normal!Sen çıldırmanın hep eşiğinden dönmüşsün, son ana kadar kendini kaybetmiş de olsan bir şekilde geri dönmeyi başarmışsın. Çünkü sen oldukça zeki ve de kontrollü birisin. Sakin ve mantıklı birisin, panik yapmadan önce düşünüyorsun. Duygularını kontrol etmekte başarılı, stresli durumları bile kontrol etmekte bir markasın. Senin de sınırlarını zorlamıyor değil insanlar ama seni alt etmek inan ki kolay değil!

Görüş Bildir