Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Sen Ne Kadar Tuhaf Bir İnsansın?

914PAYLAŞIM

Aslında hiçbirimiz normal değiliz de bakalım ne kadar tuhafız?!

1. İlk olarak, bir topluluğa konuşurken göz kontağı kurabilir misin?

2. Karşındaki insanın söylediği bir cümleyi 3 kere tekrar etmesine rağmen hala algılayamadın, ne yaparsın?

Anlıyormuş gibi gözüküp gülerim, küçük kahkahalar atarım.
Ne var canım, anlamadım, derim. Bir daha söylesin.
Kendi anladığım şekilde cevap veririm, uzatmam.

3. Ailenin arkadaşları eve geldi, baya ''Okulu naptın, kız/erkek arkadaşın napıyo, ne zaman askere gidiyorsun?'' sorularının potansiyel hedefi olacağın bir akşam. Seni nerede buluruz?

Odamda saklanırım, hiç yokumuşum gibi.
Takılırım ben ya, sıkıntı yok, komik bile.
''Ya çok acil işim çıktı, izninizle kaçıyorum''

4. Eski sevgilinle hiç beklemediğin bir anda karşılaştınız, ne yaparsın?

Görmemiş gibi davranır, geçip giderim.
Yüzümde en sahici gülümsememle ''Merhaba'' derim.
Eve gidene kadar hiçbir şey yapmam sonrasında ''Bugün seni gördüm, özlemişim'' temalı bir mesaj atarım.

5. Peki sence bu meyveler hangisi daha garip?

Ananas
Mango
Muz

6. Şimdi flört etme yeteneğine bir puan vermen gerekseydi?

7. Telefonla arayıp konuşmayı mı yoksa mesaj atmayı mı tercih edersin.

İkisi de değik, snaple iletişim kurarım ben.
Ararım, ne uğraşçam?
Mesaj atarım.

8. Sevgilin/eşin biraz böyle seksi, kışkırtıcı mesajlar attı diyelim, nasıl cevap verirdin?

Aynı şekilde karşılık verirdim.
Hiçbir şey yapmam, telefonumdan uzaklaşırım.
Böyle şeylerden hoşlanmadığımı belirtirim.

''Tuhaf'' olmak senin karakterin!

Sen genellikle her şeyi içinde yaşamaya çalışan ve asla sosyal konuşmalara, ortamlara girmek istemeyen birisin. Çok fazla tercih etmediğin için bazen verdiğin tepkiler şaşırtıcı ve garip karşılanabiliyor. Sen çoğu zaman kafanda düşündüğün her şeyin, karşındaki insanlar tarafından da düşünüldüğüne inanıyorsun, ama öyle değil çünkü kimse senin kadar kendine vakit ayıramıyor malesef. O yüzden nerede, ne yapacağını bilemeyip bazen tepki de çeksen sen inanılmaz düşünceli ve kendini bilen birisin.

Zoraki normal bir insansın!

Sana kalsa hiçbir şeye bulaşmayıp kendi kendine yaşarsın. Ama ''Gel hadi bak ayıp olur'' demeler olsun, ''Konuşmazsın iş bulamazsın'' uyarıları olsun hep seni insanlarla bir araya getirmeye zorlamış, bir türlü rahat bırakmamışlar seni. Yine de zaman zaman sosyal hayatın gerekliliklerini unutup garip tepkiler ve davranışlar sergileyebiliyorsun, ama inan bize bunlar çok sempatik! Hiç kimse yadırgamıyor yani seni, rahat ol!

Çılgınsan kime ne?

Senin hiç öyle garip davranışların yok. Aksine oldukça sosyal, herkesle iletişime geçmeye çalışan şeker mi şeker bir insansın. Ama o kadar aktifsin ki bazen insanlar senin çılgın biri olduğunu düşünüyor, normalin şeyin sen olduğunu anlayabilmeleri için senin enerjine ve pozitifliğine sahip olmaları gerektiğini bildiğin için onları hiç umursamıyorsun zaten. Keşke kendi dünyalarından çıkıp etraflarıyla iletişim kursalar belki de dünyanın en mutlu insanları olacaklar, değil mi?

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
gam6

çılgınsan kime ne

mustafa-emre-cifci

Çılgınsan kime ne? Senin hiç öyle garip davranışların yok. Aksine oldukça sosyal, herkesle iletişime geçmeye çalışan şeker mi şeker bir insansın. Ama o kadar aktifsin ki bazen insanlar senin çılgın biri olduğunu düşünüyor, normalin şeyin sen olduğunu anlayabilmeleri için senin enerjine ve pozitifliğine sahip olmaları gerektiğini bildiğin için onları hiç umursamıyorsun zaten. Keşke kendi dünyalarından çıkıp etraflarıyla iletişim kursalar belki de dünyanın en mutlu insanları olacaklar, değil mi?

keyfekeder06

Tuhaf bildi ya la bu :DD Sen genellikle her şeyi içinde yaşamaya çalışan ve asla sosyal konuşmalara, ortamlara girmek istemeyen birisin. Çok fazla tercih etmediğin için bazen verdiğin tepkiler şaşırtıcı ve garip karşılanabiliyor. Sen çoğu zaman kafanda düşündüğün her şeyin, karşındaki insanlar tarafından da düşünüldüğüne inanıyorsun, ama öyle değil çünkü kimse senin kadar kendine vakit ayıramıyor malesef. O yüzden nerede, ne yapacağını bilemeyip bazen tepki de çeksen sen inanılmaz düşünceli ve kendini bilen birisin.

uchihaitachi

Sen genellikle her şeyi içinde yaşamaya çalışan ve asla sosyal konuşmalara, ortamlara girmek istemeyen birisin. Çok fazla tercih etmediğin için bazen verdiğin tepkiler şaşırtıcı ve garip karşılanabiliyor. Sen çoğu zaman kafanda düşündüğün her şeyin, karşındaki insanlar tarafından da düşünüldüğüne inanıyorsun, ama öyle değil çünkü kimse senin kadar kendine vakit ayıramıyor malesef. O yüzden nerede, ne yapacağını bilemeyip bazen tepki de çeksen sen inanılmaz düşünceli ve kendini bilen birisin. Doğru.

xari-vi-kashwakamak

tuhaf olmak karakterimmiş sevineyim mi

Görüş Bildir