Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Sen Lider misin Yoksa Mürit mi?!

-

Bazıları insanları yönetmekte, bazılarıysa verilen görevi en iyi şekilde yapmakta başarılı olurlar! Peki ya sen hangisisin?

1. İlk olarak: Para mı, şöhret mi?

Para tabii ki!
Şöhret!

2. Şimdi sosyal medyanı seç bakalım...

Facebook
Twitter

3. İnsanları ikiye ayrılır....

iOScular!
Androidçiler!

4. Ya şimdi hangisini seçeceksin?

Kediler!
Köpekler!

5. Yılların eskitemediği bir diğer ikilemdeyiz şimdi : kış mı, yaz mı?

Kış tabii be!
Yaz gibisi olur mu!

6. Ve şimdi yüzyıllardır bitmeyen bir kavga daha, seç bakalım....

7. Peki ya şimdi kimi seçiyorsun?

Sezen Aksu!
Ajda Pekkan!

8. Blue grubunu hatırlıyorsan, bu ikisi arasında tercih yapmak zorunda kalmışsın demektir...

Lee Ryan
Duncan James

9. Artık herkes tarafını belli etti, sıra sende:

Yine gel Gotham City'den kara saçlım kara gözlüm!
İnsan olmak yetmez, yetmiyor zaten!

10. Bitmedi! Bir de burda göster bakalım tarafını!

Iron Man!
Captain America!

11. Ağızımız biraz tatlansın, seç bakalım.

Nutella
Reçel

12. Tatlının üstüne bir de ne iyi gider?

13. Son olarak, kimi destekliyorsun bakalım sen?!

Ünlüler!
Gönüllüler!

Liderlik senin karakterindir!

Sen, seni ve ekibindeki insanları daha iyiye taşıyacak, kapasitenizi arttıracak her şeye inanılmaz odaklanan birisin. Önemli olanın yeni ve değişik şeyler yapmak olduğunu ve ancak bu şekilde ilerlenebileceğinin farkındasın! Bunu tek başına yapmaktansa insanları yönlendirerek herkesi daha iyi olma sürecine dahil edebiliyorsun! Bu yüzden insanların tavsiye almak için sana gelmesine ve onlara yol göstermene ihtiyaçları olmasına hiç de şaşmamak gerekir! Bazı insanların yolunu bulmaları için yönlendirmelere ihtiyaçları vardır ama sen hangi yolu seçmen gerektiğini hep bilen kişi oldun işte bu yüzden liderlik senin karakterin!

Sadık bir görev adamısın!

Sen bir şeyleri yönetmekten çok sana verilen görevleri en iyi şekilde yapmaya çalışırsın. Çünkü sadık ve çalışkan insanlar olmadığı sürece hiçbir şeyin yolunda gitmeyeceğini düşünüyorsun ve haklısın! İnan senin gibi insanlar olmasaydı kimsenin işi bu kadar yolunda gidemezdi. Takım olarak hareket etmeyi bilen, enerjisi yüksek, işini en iyi şekilde yapan asla gibi birisin sen ya! İyi bir lider sana ne yapacağını söyler ama takımı bir arada tutan şey her zaman senin gücün olacaktır!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
selin.anli

Liderlik senin karakterindir! Sen, seni ve ekibindeki insanları daha iyiye taşıyacak, kapasitenizi arttıracak her şeye inanılmaz odaklanan birisin. Önemli olanın yeni ve değişik şeyler yapmak olduğunu ve ancak bu şekilde ilerlenebileceğinin farkındasın! Bunu tek başına yapmaktansa insanları yönlendirerek herkesi daha iyi olma sürecine dahil edebiliyorsun! Bu yüzden insanların tavsiye almak için sana gelmesine ve onlara yol göstermene ihtiyaçları olmasına hiç de şaşmamak gerekir! Bazı insanların yolunu bulmaları için yönlendirmelere ihtiyaçları vardır ama sen hangi yolu seçmen gerektiğini hep bilen kişi oldun işte bu yüzden liderlik senin karakterin!

hasan-yilmaz27

Sadık bir görev adamısın! Sen bir şeyleri yönetmekten çok sana verilen görevleri en iyi şekilde yapmaya çalışırsın. Çünkü sadık ve çalışkan insanlar olmadığı sürece hiçbir şeyin yolunda gitmeyeceğini düşünüyorsun ve haklısın! İnan senin gibi insanlar olmasaydı kimsenin işi bu kadar yolunda gidemezdi. Takım olarak hareket etmeyi bilen, enerjisi yüksek, işini en iyi şekilde yapan asla gibi birisin sen ya! İyi bir lider sana ne yapacağını söyler ama takımı bir arada tutan şey her zaman senin gücün olacaktır!

sunflower

Sadık bir görev adamısın!Sen bir şeyleri yönetmekten çok sana verilen görevleri en iyi şekilde yapmaya çalışırsın. Çünkü sadık ve çalışkan insanlar olmadığı sürece hiçbir şeyin yolunda gitmeyeceğini düşünüyorsun ve haklısın! İnan senin gibi insanlar olmasaydı kimsenin işi bu kadar yolunda gidemezdi. Takım olarak hareket etmeyi bilen, enerjisi yüksek, işini en iyi şekilde yapan asla gibi birisin sen ya! İyi bir lider sana ne yapacağını söyler ama takımı bir arada tutan şey her zaman senin gücün olacaktır!

lale-crazy

Liderlik senin karakterindir! Liderlik senin karakterindir! Sen, seni ve ekibindeki insanları daha iyiye taşıyacak, kapasitenizi arttıracak her şeye inanılmaz odaklanan birisin. Önemli olanın yeni ve değişik şeyler yapmak olduğunu ve ancak bu şekilde ilerlenebileceğinin farkındasın! Bunu tek başına yapmaktansa insanları yönlendirerek herkesi daha iyi olma sürecine dahil edebiliyorsun! Bu yüzden insanların tavsiye almak için sana gelmesine ve onlara yol göstermene ihtiyaçları olmasına hiç de şaşmamak gerekir! Bazı insanların yolunu bulmaları için yönlendirmelere ihtiyaçları vardır ama sen hangi yolu seçmen gerektiğini hep bilen kişi oldun işte bu yüzden liderlik senin karakterin!

lale-crazy

Sadık bir görev adamısın! Sen bir şeyleri yönetmekten çok sana verilen görevleri en iyi şekilde yapmaya çalışırsın. Çünkü sadık ve çalışkan insanlar olmadığı sürece hiçbir şeyin yolunda gitmeyeceğini düşünüyorsun ve haklısın! İnan senin gibi insanlar olmasaydı kimsenin işi bu kadar yolunda gidemezdi. Takım olarak hareket etmeyi bilen, enerjisi yüksek, işini en iyi şekilde yapan asla gibi birisin sen ya! İyi bir lider sana ne yapacağını söyler ama takımı bir arada tutan şey her zaman senin gücün olacaktır!Liderlik senin karakterindir!

Görüş Bildir