Sen Hangi Tek Taşa Layıksın?

-

Tüm kadınlar her şeyin en iyisine, en güzeline layıktır. Bizimki sadece merak. 😊

1. Tartışmalı bir soruyla başlayalım. Bir ilişkide ilk adımı sence kim atmalı?

2. Temel bir soruyla devam edelim. Aşk evliliği mi, yoksa mantık evliliği mi?

3. Pekii hangi aşk filmi seni daha derinden etkilemişti?

Zamanda Aşk
Issız Adam
Not Defteri
Cesaretin Var mı Aşka?
Aşkın (500) Günü
Not: Seni Seviyorum
Umut Işığım
Aşk Tesadüfleri Sever
Amélie

4. Evlenmek stresli ve yorucu bir olay. Pekii sonrasında nerede balayı yapıp rahatlamak istersin?

Hawaii
Avustralya
Venedik
Paris
Yunan Adaları
Maldivler

5. Hoşlandığın ya da sevdiğin kişinin nasıl biri olması senin için çok daha önemlidir?

6. Hangi salon tam hayallerindeki gibi?

7. Game of Thrones dizisinde en beğendiğin erkek karakteri seç bakalım.

Jon Snow
Theon Greyjoy
Jorah Mormont
Daario Naharis
Jaime Lannister
Ramsay Bolton
Tyrion Lannister
Petyr Baelish
Tommen Baratheon

8. Kullandığın aksesuarlarda en çok sevdiğin renk hangisi?

9. Pekii hangi tarz ayakkabı tam senin kalemin?

10. Son olarak resme baktığında ne hissediyorsun?

Sen starların tek taşına layıksın!

Sen iflah olmaz bir sevgi yumağısın! Hayatın aşkla güzel. Hayatındaki kişiye aşkla bağlısın. Şu an biri yoksa da, olduğunda ona aşkla bağlanacaksın. Fesatlıktan, kötülükten fersah fersah uzakta, kendi içinde mutlu bir dünya yaratmışsın. Ne şanslı o dünyaya dahil olanlara! Her şeyi böyle yürekten yapıp, yaşayınca ödülün de starlara layık bir tek taş olmalı tabii. Tam senin gibi mükemmel birine layık mükemmel bir tek taş. Her şeyin en güzeline layıksın!

Sen kraliçelerin tek taşına layıksın!

Sen her zaman en doğruyu en iyiyi bilirsin, her şeyin de en iyisini yaparsın. Mükemmeliyetçiliğinin yanı sıra oldukça pratik bir insansın. Üstesinden gelemediğin hiçbir şey yok senin. Çünkü sen çok güçlü bir kadınsın. Adeta bir kraliçe gibi. Her şeyi böyle yürekten yapıp, yaşayınca ödülün de kraliçelere layık bir tek taş olmalı tabii. Tam senin gibi mükemmel birine layık mükemmel bir tek taş. Her şeyin en güzeline layıksın!

Sen asillerin tek taşına layıksın!

Bu dünya sen ve senin gibiler var olduğundan güzel! Etrafında olan her olayı kalbinin en derininde hissedersin. Çirkin şeylerin ardındaki güzelliği de, güzel şeylerin ardındaki çirkinliği de ancak sen fark edebilirsin. Üstelik bunu tüm kalbinle, severek yaparsın. Adeta bir asil gibi! Her şeyi böyle yürekten yapıp, yaşayınca ödülün de asillere yakışır bir tek taş olmalı tabii. Tam senin gibi mükemmel birine layık mükemmel bir tek taş. Her şeyin en güzeline layıksın!

11. Sen prenseslerin tek taşına layıksın!

Öylesine temiz bir kalbin var ki, iyiliğin karşısında herkesin içi gidiyor bilesin. Etrafındakileri mutlu ettikçe, sen de mutlu oluyorsun. Her başarılı erkeğin arkasında bir kadın vardır derler ya o kadın sensin işte. Çünkü sen oldukça çalışkan, hırslı ve ne istediğini bilen bir kadınsın. Eh bütün bu özellikler birleşince de adeta bir prenses oluyorsun. Her şeyi böyle yürekten yapıp, yaşayınca ödülün de prenseslere yakışır bir tek taş olmalı tabii. Tam senin gibi mükemmel birine layık mükemmel bir tek taş. Her şeyin en güzeline layıksın!

Onedio Testlerini Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

FACEBOOK YORUMLARI

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
naz-arli

Sen Kraliçelerin tek taşına aitsin💎

pambikli-seker

Sen starların tek taşına layıksın!

nergiz-sirinova

Sen prenseslerin tek taşına layıksın! Öylesine temiz bir kalbin var ki, iyiliğin karşısında herkesin içi gidiyor bilesin. Etrafındakileri mutlu ettikçe, sen de mutlu oluyorsun. Her başarılı erkeğin arkasında bir kadın vardır derler ya o kadın sensin işte. Çünkü sen oldukça çalışkan, hırslı ve ne istediğini bilen bir kadınsın. Eh bütün bu özellikler birleşince de adeta bir prenses oluyorsun. Her şeyi böyle yürekten yapıp, yaşayınca ödülün de prenseslere yakışır bir tek taş olmalı tabii. Tam senin gibi mükemmel birine layık mükemmel bir tek taş. Her şeyin en güzeline layıksın!

bad_momsen

Sen kraliçelerin tek taşına layıksın! QUEEN

kubra123456

Sen starların tek taşına layıksın! Sen starların tek taşına layıksın! Sen iflah olmaz bir sevgi yumağısın! Hayatın aşkla güzel. Hayatındaki kişiye aşkla bağlısın. Şu an biri yoksa da, olduğunda ona aşkla bağlanacaksın. Fesatlıktan, kötülükten fersah fersah uzakta, kendi içinde mutlu bir dünya yaratmışsın. Ne şanslı o dünyaya dahil olanlara! Her şeyi böyle yürekten yapıp, yaşayınca ödülün de starlara layık bir tek taş olmalı tabii. Tam senin gibi mükemmel birine layık mükemmel bir tek taş. Her şeyin en güzeline layıksın!

Başlıklar

Game of Thronesaşkkadınlarolay
Görüş Bildir