Sen Hangi Havaalanı Karakterisin?

1.9bPAYLAŞIM

Hepimizin gideceği tek yer havaalanı. Fakat sen onlardan hangisisin? Testi çöz ve öğren!

1. Öncelikle cinsiyetini öğrenelim.

Kadın
Erkek
Ne fark eder!

2. Adını anons ettirmeden uçağa gelmeyenler hakkında ne düşünürsün?

Megaloman...
Olur böyle şeyler çok takmamak lazım.
Hepimizin başına gelebilir, trafik her yerde.
Tedbirsiz... 😒

3. Peki kule deyince aklına ne gelir?

Yıllık izin almanın oldukça zor olduğu patron.
Uzay Yolu'ndaki gemi gibi her yerinde tuşlar olan önemli bir yer.
Peter Crouch, Jan Koller

4. Uçuş sürecinde en sevmediğin tip hangisidir?

Uçağın tekerleri yere değer değmez telefonunu açan insan
Sıra beklerken muhabbete girmeyen suratsız insanlar
Şikayeti, müşkülpesentliği çok sevenler
Uçağın koridorunu hunharca işgal edenler

5. Peki güvenlik nedeniyle yaşanan gecikmeler senin için sıkıntı olur mu?

Yok ya önemli olan güvenlik.
Arkadaşım o kadar X-Ray cihazına boşa mı para verdiniz?
Sıkıntı olmaz. Alışığız böyle şeylere.
Avrupa'da hiç yok böyle şeyler!

6. Diyelim ki bir işin çıktı, acilen uçakla gitmelisin; ama uçakta yer bulamadın... Yüz ifaden hangisine benzer?

7. Son durumumuzsa şu: Uçağın aktarma yapacak ama iki uçuş arasında 3 saat var. Bu arayı nasıl değerlendirirsin?

Ohh mis gibi kitap okurum, uykum gelirse uyurum.
İşte şimdi whatsapp zamanı vuhuuu!..
Dikişimi, nakışımı tamamlayayım bari.
Uçak gelene kadar Onedio testi çözeyim bari.

Sürekli kulaklıktan müzik dinleyen tip!

Senin için hayat hep kendi halinde olduğun zaman mükemmel değil mi? Kimse sana bulaşmasın, seni kendi kendine bıraksınlar, sen kendi kafanda kurduğun dünyada yaşa; işte senin en mutlu olduğun zaman bu! Bu yüzden seni; uçakta, havalimanında sürekli kulaklıkla görmek çok mümkün. Hayatta hiçbir şeyi kafana takmayan bir tavrın var kısaca. Gerçekten bu haline hayranız güzel kardeşimiz!

Sürekli telefonda iş konuşan takım elbiseli!

Ooo, kimleri görüyoruz! Hoşgeldiniz efendim sefa getirdiniz. Bize o çok kısıtlı zamanını ayırdığın için gerçekten çok mutlu olduk. Çünkü biliyoruz ki senin için vakit nakit demek! Durum bu olunca da doğal olarak her türlü aksamadan ve gecikmeden nefret ediyorsun. Bu yüzden seni havalimanında sürekli hızlı hızlı hareket ederken görebiliriz. Daha uçak inmeden bavulunu, çantasını kucağına alan ve uçaktan ilk inen ya da uçak kalkmadan 1 milisaniye öncesine kadar telefonunu uçak moduna almayan da sensin. Çünkü, dedik ya vaktin yok senin!

Herkesle muhabbete giren teyze!

Aman da amaaan, sosyal kelebeğimiz mi gelmiiiş! Senin için en büyük zenginlik edindiğin dostlar değil mi? Ne kadar çok dost o kadar mutluluk ve neşe! Her fırsatta yeni insanlarla tanışmaya çalışır, sürekli çevreni genişletirsin. Bu yüzden de havaalanları aslında senin için bulunmaz nimet. Etrafında seni tanışmak için bekleyen bir sürü yeni arkadaş ve bir sürü yeni hikaye var! Keşke herkes senin kadar cana yakın ve iyimser olsa be güzel insan!

Arkadaşıyla telefonda dedikodu yapan kız!

Sen kimsin biliyor musun? O telefonu hiç susmayan dedikodunun göbeğindeki kız var ya, hah işte o'sun! Bu yüzden de her daim uçmayı tercih ediyorsun. Çünkü görebileceğin bir sürü olayı, tanık olabileceğin tüm dedikoduları kaçıracak vaktin yok :) Ama yanılıyorsun! Biz sana ne dedik, sen merkezdesin! Sen orada olsan da olmasan da tüm yeni dedikodular zaten sana gelecek. Bizce sen sadece arkana yaslan ve öğrendiğin dedikoduların tadını çıkar!

Türkiye'den kışlığını alıp Almanya'ya götüren teyze!

Ah be gurbetçi teyzem! Her yıl memlekete dönerken içinde oluşan o sevinç yerini dönüşte büyük bir hüzne bırakıyor. Bu güzel yerlerden, sıcak insanlardan, samimiyetten; hem insanı hem de iklimi soğuk memlekete dönmek zor tabi. Bu yüzden seni havalimanında üzgün görmek çok mümkün. Ama bir sürü salça, kuru bakliyat, turşu götürüyorsun. Seneye gelene kadar vatan hasretini bunlar bi derece dindirecektir en azından. Neyse seneye görüşürüz, auf wiedersehen!

Yoluculuğu hayat tarzı haline getirmiş gezgin tip!

Aaa, seni bir yerde dururken görmek gerçekten çok ilginç. Hayırdır yoruldun mu yoksa neden gezmiyorsun :) Tamam tamam şaka yaptık, ama senin gibi gezgin yürekli bir insanın bu tarz şakalara alışmış olması lazım. Sen bütün havaalanlarını evi bellemiş, artık hepsini avucunun içi gibi bilen o rahat ve gezgin tipsin ve asla sıkılmıyorsun havalimanında! Senin hayat enerjine ve rahatlığına gerçekten hayranız be güzel insan!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
hiper-optik-baskuler-dondurucu

Pegasus boş yapma hiç değilse su dağıt anasını satayım para vermesek susuzluktan ölüp gidecez.

faruk-koker

Ooo, kimleri görüyoruz! Hoşgeldiniz efendim sefa getirdiniz. Bize o çok kısıtlı zamanını ayırdığın için gerçekten çok mutlu olduk. Çünkü biliyoruz ki senin için vakit nakit demek! Durum bu olunca da doğal olarak her türlü aksamadan ve gecikmeden nefret ediyorsun. Bu yüzden seni havalimanında sürekli hızlı hızlı hareket ederken görebiliriz. Daha uçak inmeden bavulunu, çantasını kucağına alan ve uçaktan ilk inen ya da uçak kalkmadan 1 milisaniye öncesine kadar telefonunu uçak moduna almayan da sensin. Çünkü, dedik ya vaktin yok senin!

fafatara

Aman da amaaan, sosyal kelebeğimiz mi gelmiiiş! Senin için en büyük zenginlik edindiğin dostlar değil mi? Ne kadar çok dost o kadar mutluluk ve neşe! Her fırsatta yeni insanlarla tanışmaya çalışır, sürekli çevreni genişletirsin. Bu yüzden de havaalanları aslında senin için bulunmaz nimet. Etrafında seni tanışmak için bekleyen bir sürü yeni arkadaş ve bir sürü yeni hikaye var! Keşke herkes senin kadar cana yakın ve iyimser olsa be güzel insan! :D adadsdas bana neden çenen düşük dediklerini anlıyorum artık muhabbet etmeyi seviyorum napim.

okuryazarkiz

aynen ghfkhgbueej

arda-bayer

Sürekli Kulaklıkla Müzik Dinleyen Tip! Dogru çıktı...

ulasyildiran

Yoluculuğu hayat tarzı haline getirmiş gezgin tip! Aaa, seni bir yerde dururken görmek gerçekten çok ilginç. Hayırdır yoruldun mu yoksa neden gezmiyorsun :) Tamam tamam şaka yaptık, ama senin gibi gezgin yürekli bir insanın bu tarz şakalara alışmış olması lazım. Sen bütün havaalanlarını evi bellemiş, artık hepsini avucunun içi gibi bilen o rahat ve gezgin tipsin ve asla sıkılmıyorsun havalimanında! Senin hayat enerjine ve rahatlığına gerçekten hayranız be güzel insan!

Görüş Bildir