Sen Bu Hayatta Bir Savaşçı mı, Kurban mı Yoksa Katil misin?

10bPAYLAŞIM

Kötülüğün ve karanlığın kol gezdiği dünyamızda acaba senin rolün ne? Savaşçı mı, Kurban mı yoksa bir Katil mi? Öğrenmenin tek yolu bu test! Testi çöz ve hemen öğren!

1. İlk olarak bu yemeklerden hangisini daha çok sevdiğini öğrenmek istiyoruz!

Hamburger
Kebap
Salata

2. Peki sence bu mesleklerden hangisi tam senlik?

Eczacı
Kasap
Öğretmen
Emlakçı
Sunucu
Çiftçi

3. Bu üç arabadan birini sürmek zorundasın, başka seçeneğin yok. Hangisini süreceksin?

Cenaze arabası
Çok eski bir kamyonet
Pembe bir Ford Pinto

4. Peki tek bir renge yoğunlaşmış bu karelerden hangisi daha çok hoşuna gitti?

5. Böyle bir konuda silah seçtirmezsek olmaz değil mi? Hadi kendine bir silah seç!

Çakı
Ok
Kılıç
Balta
Hançer
Elektrikli testere

6. Alakasız gibi sanki ama hiç öyle düşünme ;) Hadi bir de böcek seç!

Çekirge
Kebelek
Ağustos böceği
Eşek arısı
Peygamber devesi
Kulağa kaçan

7. Evinde beslemek için biraz tehlikeli görünse de bu hayvanlardan hangisini isterdin?

Aslan
Jaguar
Puma
Kaplan
Kar kaplanı
Leopar

8. Son olarak avlanmak ile ilgili düşüncelerini merak ediyoruz!

O kovalamaca ve adrenalini seviyorum.
Avlanmaktan nefret ederim.
Doğayla iç içe olma hissini seviyorum.

Savaşçısın!

Senin bu hayattaki rolün savaşçılık. Daima doğrular için, adalet için savaşırsın. Kötülüğün, karanlığın kazanmaması için elinden gelen her şeyi yaparsın. Hırslısın, asla pes etmezsin. Zekisin de, bir çok sıkıntının altından kıvrak zekan ve aldığın doğru kararlarla oldukça kolay bir şekilde kalkarsın. Keşke bu dünyada senin gibi bir sürü insan olsa, o zaman çok daha yaşanır bir yer olurdu.

Kurbansın!

Maalesef sen bu hayatta bir kurbansın. Çünkü sen çok aceleci bir insansın ve kendine çok fazla güveniyorsun. Nerede durman gerektiğini bilmiyor ve hep katillerin kurbanı oluyorsun. Karar alırken çok fazla düşünmüyorsun ve hep tuzağa düşüyor, yenilen sen oluyorsun. Fakat katillerin ve kötülüğün kol gezdiği bu dünyada biraz daha dikkatli olmalısın, eğer hayatına bir kurban olarak devam etmek istemiyorsan!

Katilsin!

Sen bu dünyada bir katilsin. Çünkü senin içinde gizlediğin karanlık bir yönün var. Kendi emellerine ulaşmak için insanları çok kolay bir şekilde harcayabiliyorsun. Bunun nedeni de senin için hayatta önemli olan tek şeyin kendin olması. Başkaları senin hiç ama hiç umurunda değil. Fakat şanslısın, günümüzde çünkü hep senin gibi insanlar kazanıyorlar. Belki de sen bunu öğrendiğin için kazanmanın tek yolunun bu olduğunu gördün ve böyle bir role büründün. Öyle ya da böyle sen gerçek bir katilsin.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
cem-bozpinar

k-kurban WTF!?!?

elwen-esgerov

bu asiri mal bir test nedenmi nedeni bir katile yemek soruyorlar hangi yemeyi seversinn alakasiz 2 peki sence bu mesleklerden hangisi senlik ben sunucuyu secdim cunki birini oldurduyunuzde kimse sizden supe duymaz ayni polis mesleyi icinde gecerli 3. bu arabalardan birini secin yaziyor arabalarin hepsi dikat cekici eski bir araba yok bilmem cenaze arabasi pembe bir fort ben pembe bir fortu secdim cunki en normali oydu 4 bir bocek sec yazmis bende kelebeyi secdim nasil gorunduyu onemli diyil mantikli dusunmek lazim kelebekleri herkes sever ama bazi kelebekler okadar zehirliki tozcugu insani 10 dakika icinde oldurebilir ve bu sevimli boceyin ne kadar tehlikeli oldugunu anyamazlar ve evinizde bir hayvan beslemekmi ozude oyle yirtici hayvanlari tam bir malca haraket olurdu ve butun bunlardan sonra bana kurbansin diyor ahmakca uzgunum ama berbat olmus

hasan-yilmaz27

Savaşçısın! Senin bu hayattaki rolün savaşçılık. Daima doğrular için, adalet için savaşırsın. Kötülüğün, karanlığın kazanmaması için elinden gelen her şeyi yaparsın. Hırslısın, asla pes etmezsin. Zekisin de, bir çok sıkıntının altından kıvrak zekan ve aldığın doğru kararlarla oldukça kolay bir şekilde kalkarsın. Keşke bu dünyada senin gibi bir sürü insan olsa, o zaman çok daha yaşanır bir yer olurdu.

Gizli Kullanıcı

Katil

baris-messi-mizam

savaşcı

Görüş Bildir