Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Sen Aslında Ne Kadar Cadaloz Birisin?

 > 
17bPAYLAŞIM

Kabul edelim her kadının içinde biraz da olsa bir cadalozluk vardır. Peki sen ne kadar cadaloz olduğunu hiç merak ettin mi? Testi çöz ve sonucu öğren!

1. Öncelikle, bize burcunu söyle!

2. Bunlardan hangisi seni çok sinirlendirir?

Siparişimin geç gelmesi
Samimiyetsiz davranışlar
Lafımın bölünmesi
Hakkımın yenmesi
El kol şakaları
Kaba saba davranışlar

3. Peki, sinirlendiğinde hangi hayvana benziyorsun?

Kedi
Köpek
Leopar
Kuş
Yılan
Keçi

4. Böyle durumlarda sakinleşmek için ne yaparsın?

Bağırırım
Ağlarım
Bir şeyler yerim
Müzik dinlerim
Yürüyüş yaparım
En yakın arkadaşımı arar, saatlerce dertleşirim

5. Şimdi bize intikam hakkında ne düşündüğünü söyle!

Soğuk yediğim bir yemektir.
Beklemeyi sevmem, ben sıcak sıcak yerim.
Uğraşmaya gerek yok, kötüler oyunun sonunda nasılsa kaybedecek.
Asla aklımdan geçirmem, geçireni de sevmem!

6. Bir konu hakkında tartışırken hatalı olduğunu fark ettin diyelim. Ne yaparsın?

Şaka mı? Ben asla yanılmam!
Konuyu haklı olduğum noktalara çeker, her türlü tartışmayı kazanırım.
Karşımdakine fark ettirmeden tartışmanın konusunu değiştiririm.
Hatalı olduğumu kabul eder, özür dilerim.

7. Hiç ama hiç sevmediğin birinin oldukça başarılı olduğunu duysan, buna tepkin ne olur?

Onun adına sevinirim
Kıskançlıktan kıvranırım, ama hiçbir şey yapamam
Başarısız olması için tüm negatif enerjimi ona gönderirim
Enerjiyle olacak iş değil, harekete geçer ve daha iyisini yaparım
Enerjiyle olacak iş değil, harekete geçer ve onun kaybetmesini sağlarım
"Bana ne canım!" der geçerim

8. Son olarak bu kadın karakterlerden hangisini kendine yakın hissettiğini söyle bize!

Hürrem Sultan
Bihter Ziyagil
Firdevs Yöreoğlu
Ferhunde
Cercei Lannister
Melisandre

Cadalozluk Seviyen: Master Degree!

Söze nereden başlasak bilemedik, sana kötü bir şeyler söylemeye azıcık korkuyoruz açıkçası. Malum dünyaya senin gibi bir cadaloz baya zor gelir, ama bir geldi mi de pir gelir! Sen cadalozluğun ithalatını, ihracatını o da yetmiyor imalatını bile yapıyorsun. Üstelik bunda öyle profesyonelsin ki, karşındaki kan kussa, kızılcık şerbeti canım o diye yutturursun. Seni yolundan alıkoymak için kapına şeytan gelse, değil papucunu ters giydirmek, onu yalın ayak gönderirsin o derece! Özetle, biz senden korktuk kadın; söyle düşmanlarına onlar da korksa iyi olur!

Derdini anlatabilecek kadar cadalozsun!

"Sana cadalozluk yapma," demişler, sen de hobi olarak yapmaya karar vermişsin. Eh X geninden gelen kindarlık da ruhuna işleyince, ikisi bir arada tadından yenmez olmuş. İstediğini alana, nefret ettiğini üzene ve en sonunda kazanana kadar cadalozsun. Arada ipin ucunu biraz fazla kaçırıyorsun, ama kimin umurunda! Sen üzmezsen, onlar seni üzecek nasılsa...Yani dememiz odur ki, koyma elinden geleni ardına!

Sen damarına basıldığında cadalozsun!

Öncelikle şunu söyleyelim, sen kesinlikle kötü biri değilsin. Cadalozluğu canın her istediğinde değil de, canın yandığında yapıyorsun. Kimsenin de bu yüzden seni yargılamaya hakkı yok yani! Karşındaki kişiden öyle kolay vazgeçmez, durumu toparlayabilmesi için ona şans verirsin. Ama bu şansı kullanmıyorsa, sonucuna katlanmak zorundadır! Karşındaki kişi ister nefret ettiğin, isterse çok sevdiğin birisi olsun fark etmez; ipi senin nezdinde çekildiyse o kişi bitmiştir!

Ne cadalozu be, meleksin sen melek!

Ay bebeğim sen bu teste nasıl oldu da düştün yahu? Ne cadalozu, yok mu sitede "Sen aslında ne kadar meleksin?" testi falan... Bence seni oyalamadan direkt oraya alalım yani. Malum yüzün gül, ruhun ışık, kalbin pırlanta; ne işin olur senin cadalozlukla! Nasıl oldu da hayatta kaldın sen, böylesi kötü bir dünyada? Aman sakın izin verme kimsenin kalbini karartmasına. Ve her ne olursa olsun yine de temkinli ol her koşulda!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
hasan-yilmaz27

Cadalozluk Seviyen: Master Degree! Söze nereden başlasak bilemedik, sana kötü bir şeyler söylemeye azıcık korkuyoruz açıkçası. Malum dünyaya senin gibi bir cadaloz baya zor gelir, ama bir geldi mi de pir gelir! Sen cadalozluğun ithalatını, ihracatını o da yetmiyor imalatını bile yapıyorsun. Üstelik bunda öyle profesyonelsin ki, karşındaki kan kussa, kızılcık şerbeti canım o diye yutturursun. Seni yolundan alıkoymak için kapına şeytan gelse, değil papucunu ters giydirmek, onu yalın ayak gönderirsin o derece! Özetle, biz senden korktuk kadın; söyle düşmanlarına onlar da korksa iyi olur!

irem8565

Öncelikle şunu söyleyelim, sen kesinlikle kötü biri değilsin. Cadalozluğu canın her istediğinde değil de, canın yandığında yapıyorsun. Kimsenin de bu yüzden seni yargılamaya hakkı yok yani! Karşındaki kişiden öyle kolay vazgeçmez, durumu toparlayabilmesi için ona şans verirsin. Ama bu şansı kullanmıyorsa, sonucuna katlanmak zorundadır! Karşındaki kişi ister nefret ettiğin, isterse çok sevdiğin birisi olsun fark etmez; ipi senin nezdinde çekildiyse o kişi bitmiştir!

nilufer-aydin

Derdini anlatabilecek kadar cadalozsun! "Sana cadalozluk yapma," demişler, sen de hobi olarak yapmaya karar vermişsin. Eh X geninden gelen kindarlık da ruhuna işleyince, ikisi bir arada tadından yenmez olmuş. İstediğini alana, nefret ettiğini üzene ve en sonunda kazanana kadar cadalozsun. Arada ipin ucunu biraz fazla kaçırıyorsun, ama kimin umurunda! Sen üzmezsen, onlar seni üzecek nasılsa...Yani dememiz odur ki, koyma elinden geleni ardına!

Gizli Kullanıcı

Derdini anlatabilecek kadar cadalozsun! Derdini anlatabilecek kadar cadalozsun! "Sana cadalozluk yapma," demişler, sen de hobi olarak yapmaya karar vermişsin. Eh X geninden gelen kindarlık da ruhuna işleyince, ikisi bir arada tadından yenmez olmuş. İstediğini alana, nefret ettiğini üzene ve en sonunda kazanana kadar cadalozsun. Arada ipin ucunu biraz fazla kaçırıyorsun, ama kimin umurunda! Sen üzmezsen, onlar seni üzecek nasılsa...Yani dememiz odur ki, koyma elinden geleni ardına!

gizem-gmsl

damarına basıldıgında cadalozsunn çok doğru tebrikler onedio bildniz bni :D damarıma bastıkları an korksunlar bncede :D

Görüş Bildir