Selahattin Demirtaş Anjiyo Oldu

 > -
1 dakikada okuyabilirsiniz

Selahattin Demirtaş Anjiyo Oldu

BDP Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın anjiyo olduğu öğrenildi.

AA muhabirinin edindiği bilgiye göre, geceyi Diyarbakır Memorial Hastanesi Kardiyoloji Servisi'nde geçiren BDP Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın sabah saatlerinde anjiyo olduğu öğrenilirken, sağlık durumunun iyi olduğu ve bugün taburcu edilebileceği bildirildi.

Haberin Tamamı İçin:

Selahattin Demirtaş Anjiyo Oldu

BDP Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın anjiyo olduğu öğrenildi. Demirtaş'ın rahatsızlığı nedeniyle BDP Grup Toplantısı da iptal edildi.

Geceyi Diyarbakır Memorial Hastanesi Kardiyoloji Servisi'nde geçiren BDP Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın sabah saatlerinde anjiyo olduğu öğrenilirken, sağlık durumunun iyi olduğu ve bugün taburcu edilebileceği bildirildi.

Haberin Tamamı İçin:

Selahattin Demirtaş Anjiyo Oldu

Dün göğsündeki sıkışma nedeni ile hastanede kontrol altına alınan BDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş bugün anjiyo oldu. Hastanenin yaptığı açıklamada Demirtaş'ın durumunun iyi oldu belirtildi.

Dün sabah BDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş göğsündeki ağrı ve sıkışma nedeniyle gittiği Diyarbakır Memorial Hastanesi'nde kontrol altına alınmıştı.

Diyarbakır Memorial Hastanesi doktoru Kardiyoloji Uzmanı Dr. Cegerğun Polat tarafından Demirtaş'ın sağlık durumuna ilişkin yazılı açıklama yapıldı.

Demirtaş'ın koroner anjiyo olduğu ve sağlık durumunun iyi olduğu ifade edilen açıklamada, şu bilgilere yer verildi:

"11.03.2013 Pazartesi günü sabah saatlerinde göğüs ağrısı, göğüste sıkışma şikayetleri ile hastanemize başvuran BDP Eş Genel Başkanı Sayın Selahattin Demirtaş'ın takipleri için yatışı yapıldı. Hastamıza yaklaşık 24 saat yapılan izlemler sonucunda bugün sabah saatlerinde efor testi yapıldı. Efor testi sonucuna göre de koroner anjiyografi kararı alındı. Koroner anjiyografi sonucunda ise Sayın Demirtaş'ta kalp damar problemine rastlanmadı. Genel durumu iyi olan hastamızın medikal tedavileri düzenlendikten sonra taburcu edilmesi planlanmaktadır."

Öte yandan BDP grup toplantısının, BDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın, hastanede kontrol altına alındığı için iptal edildiği bildirildi.

DİHA

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Barış ve Demokrasi PartisiDiyarbakırSelahattin Demirtaş
Görüş Bildir