Seksi Fotoğraflarını Paylaşarak Boğaziçi Direnişine Destek Verdiğini Zanneden Kullanıcılar Büyük Tepki Çekti

256PAYLAŞIM

Böyle direnme görmedim ben. :)

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, AKP'den milletvekili aday adayı olan Melih Bulu'yu Boğaziçi Üniversitesi'ne rektör olarak ataması ve ardından da öğrencilerin düzenlediği protestolar ve tutuklamalar aylardır gündemimizin bir parçası.

Neredeyse her gün öğrenciler ve öğrencilere destek veren insanlar sokaklarda "Melih Bulu İstifa" talebiyle yürümüştü. Her ne kadar şimdi tutuklanmalar, ev hapsi cezaları olsa da yine de öğrenciler taleplerini her fırsatta dile getiriyor.

Bazı kullanıcıları da seksi fotoğraflarını paylaşarak Boğaziçi direnişine destek verip Melih Bulu'yu istifaya çağırmıştı.

Fakat bu akım, birçok kişi tarafından Boğaziçi direnişine zarar verdiği için eleştirildi, tepki çekti.

@Anomalibiri1

@kritisch_kritik

@mavikaplus

@yasmngsll

@haziraniniz

@igybaskan1

@saritekila

@siyahkartus

@zincirsizpromet

Siz ne düşünüyorsunuz bu akım ve gelen tepkiler hakkında?

@mervmorv

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ercan-gundogdu

bu fotoğrafları direnboğaziçi olarak paylaşıldığına inananlar elbette kerizdir . internetten toplanıp trollerin elinden paylaşılmış fotoğraflarla boğaziçi üniversitesini akıllarınca küçük düşürecekler . işte vatan hainliği asıl budur . buna inananlarda kerizin en önde gidenidir ... :D

cerrahpasalihalit

allah'ını seven link versin.

culog

Türkiye öyle bir döngüye girdi ki yapılan yada yapılacak her türlü fikir beyanı yada eylem ne kadar ciddi olursa olsun(her kesim için) sulandirimaya müsait oldu.Artik ne kadar ciddi bir olay olsa dahi onu sulandirip kişisel çıkar için kullanacak ve bu hareketine destek bulacak boş insan yığınları oluştu.(istisnasız herkes bir şekilde bu değirmene su taşıyor)

burak-coskun2

ilk 3 gün ben de destekledim...

t-c-ahmet-yilmaz

hep seks pompa isini cin sökücüler yapacak değil ya .

Görüş Bildir