Seks İşçilerinden İtiraflar! Müşterilerinden Aldıkları En Garip Hediyeleri Açık Açık Anlatan Kadınlar

6PAYLAŞIM

Seks işçileri, müşterileri tarafından aldıkları birbirinden garip hediyeleri açık açık anlattı. Biz de sizler için Londonist'den derledik. Buyurun birlikte bakalım...

Not: İçerikte kullanılan bütün görseller temsilidir, kişilerle alakası yoktur. 

Kaynak1, Kaynak2

1. Yeni Ahit

"Bu müşterimle bir otelin barında tanışmıştım. Beni peşin peşin seksi kıyafetler giymem konusunda uyardı. Rahip cübbesini ve bu Yeni Ahit'i görünce şoka girdim. Daha sonra odaya çıktık. Aradan iki gün geçti, yatırım yaptığı şirket yüzünden milyon poundlar kaybetmişti ve cezalandırıldığını düşünüyordu."

- Lily

2. Seks Makinesi

"Müşterim inatla bana seks makinesi almam için para verdi. Bir kere denedim, garip bir şekilde, 19 yy'dan kalma bir alet ile ilişkiye girmek garip bir histi. Daha sonra her taşındığımda onu da götürdüm, mobilyalarımın bir parçası oldu."

-Sara

3. Golf Şapkası

"Düzenli olarak görüştüğüm bir müşterim bana artık Lily demek istemediğini çünkü kulağına 'eskort ismi' gibi geldiğini söyledi. Bana Gretsky demek istedi, bu isim ünlü bir sporcuya aitmiş. Daha sonra ise Mizuno ismini seçti. Bu arada Mizuno ünlü bir golf markası. Nedenini sorduğumda ise sloganları olduğunu söyledi: 'Hiçbir şey Mizuno gibi hissettirmez.' O günden sonra bana golf şapkası verdi ve Mizuno ismiyle seslendi."

-Lily

4. Tuzluk ve Biberlik

"En sevdiğim müşterim bana domuz şeklinde tuz ve biberlik verdi. Onları hiç kullanmadım ama mutfağımda duruyorlar. Bulaşık yıkarken gördüğüm zaman gülümsüyorum."

-Cara

5. Karbonmonoksit Dedektörü

"Favori müşterilerimden bir tanesiydi. Geçen günlerde bana aldığı bütün hediyelerin ne kadar koruyucu olduğunu fark ettim. Onu görmeye gittiğim zaman ilk yaptığı şey göbek piercingimi temizlemek olurdu. Daha sonra yeni evimle ilgili sorular sordu ve bana karbonmonoksit dedektörü verdi. King's College'da okuduğumu bildiği için bana bir USB verdi çünkü çalışmalarımın gitmesinden korkuyordum."

-Laura

6. Eski Sevgilinin Kıyafetleri

"İlk buluşmamızda piknik yapmak konusunda ısrar ettiği için 'Piknik Adamı' olarak seslendiğim bir müşterim var. Bir buluşmamızda ellerinde 4 büyük çanta ile geldi. İçerisinde çaylar, tuvalet takımları ve eski sevgilisinin kıyafetleri vardı. Onları giymemi istemedi, sadece getirmiş."

-Eve

7. Eski Tablolar

"Bir keresinde müşterim inanılmaz kötü bir tabloyla geldi. Hiçbir yere asmadım çünkü inanılmaz soğuk geliyordu bana. O da bir daha sormadı."

- Audrey

8. Çalıntı Araba

"California'da yaşarken bir müşterim onunla bir gece geçirirsem bana araba vereceğini söyledi. Ben de inandım. Oral seks dolu uzun bir geceden sonra, doğru söylemişti, ortada bir araba vardı. Bana verme nedeni ise çalıntı olmasıydı."

-Anonim

9. Tur Rehberi

"Favorisi olduğum müşterilerimden bir tanesi buluşmayı son anda iptal etti. Onun yerine en yakın arkadaşımı götürmemi istedi ve bizim için ayarladığı romantik otellerde kaldık."

-Janis

10. Reçel

"Bu müşterim bana önem verdiğini hissettirmek için beni besliyordu. Vücut sıvımızın tadının ise güzel olduğunu söylüyordu. Gönderdiği reçeller de ya bunun bir mesajıydı ya da sembolik bir şeydi."

-Rori

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ytr.13

burası iyice kerhaneye döndü onedio...

chuck-berry

Onlar bana verdi ben de onlara bişey vermeliyim dedilerse demekki :D

spiritorbs

Lisede " Bi arkadaş " Ailesinin evde olmadığı bir gün kendi evinde sevgilisiyle seksi bi gece geçirmek için hazırlık yapmış . Gecenin ilerleyen saatlerinde kız arkadaşından kıyafetlerini değiştirmesini istemiş . Heycanlı bekleyişten sonra kız elemanın annesinin kıyafetleriyle gelince bizim eleman için gece bitmiş . " Hatuna veryansın ederek söylediği gecenin bomba cümlesi şu = Aşkım sen bana anamımı s.tiriceksin ?! ?! :D :DDDDDDD:D:D

spiritorbs

Eleman ilk etapta basıldıklarını sanmış .

spiritorbs

Bunlar bi şey değilki .

koray-polat

#2 deki eleman kadına beni hediye etmiş... Yeni haberim oldu.

suspicious

"mobilyalarımın bir parçası oldu." sen bir bireysin, sana eşya muamelesi yapılmasına izin verme!!!.2..1.1.1.

Görüş Bildir