Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

"Şekerim Düştü Şurdan İki Kilo Baklava Veriver" Demeyen 12 Hollywood Ünlüsü ve Yedikleri

Anasayfa > Gündem

Geceleri dizi izlerken canları çekip mantı çağırmıyorlar! Kahvaltıları bizim gibi sere serpme değil tek lokmalık! E muhtemelen balıkçıda ziltrilyon mezenin üstüne tahin helvası da gömmüyorlar!

Peki bu adamlar ne yapıyor da kilosunu koruyor, araştırdık...

1. Justin Timberlake

1. Justin Timberlake
1. Justin Timberlake

Eğri oturup doğru konuşalım bir J.T kolay yetişmiyor. Kendisi şarap gibi yıllandıkça yakışıklılaşıyorsa, bunun sebebi çift dürülmüş lahmacun değil elbet. Abimiz her spor sonrası kahvaltıda kepekli waffle ve çırpılmış yumurta yiyormuş.

2. Gwyneth Paltrow

2. Gwyneth Paltrow
2. Gwyneth Paltrow

Sempatik yüzüne aldanmayın, Holywood'un en huysuz ablalarımızdan olduğu iddiaları ortada dolaşıyor. Kim ne derse desin taş gibi vücuduna kendi gözleri bile yaşarıyordur. Kendisi glutensiz, karbonhidratsız ve laktozsuz bir yaşam tarzını benimsiyor ve somonlu kuşkonmazla hayatını sürdürüyor.

3. Khloé Kardashian

3. Khloé Kardashian
3. Khloé Kardashian

Takip edenler bilirler, tüm kilolarını popo bölgesinde toparlayan bir familyadan gelmesine rağmen, kendisi talihsiz bir şekilde daha balık etliydi. Salatasını yedi, poposu hariç her bölgeden kilolarını verdi, ailesine yakışır bir şekilde hayatına devam ediyor.

4. Kelly Osbourne

4. Kelly Osbourne
4. Kelly Osbourne

Kendisi de 'şu kilolarımı bir celsede boşayayım' diyenlerden. Kelly Osbourne'un küçüklük halini bilenler ponçik yanaklarını sıkmak istiyorlardı, şimdilerde ponçikler gitti yanaklar ufaldı. Bunun da ilacı yumurta beyazı!

5. Shaquille O'Neal

5. Shaquille O'Neal
5. Shaquille O'Neal

Bu amcamız ne yese kilo almaz diyor insan içinden ama yanılıyor işte. Sporcuların antremanları kadar beslenmeleri de önemli. Protein yemek Shaq'ın sırrı, muhtemelen küçükbaş hayvanların soyunu tüketecek kadar diyebiliriz.

6. Chrissy Tiegen

6. Chrissy Tiegen
6. Chrissy Tiegen

Chrissy Tiegen'ı bilmeyenlere söyleyelim, kendisi John Legend'ın uğruna şarkılar yazdıran güzel karısı. Asıl mesleği bikini modelliği olduğundan ekmeği kuruya banıp yemek onun harcı değil. Daha çok el mahkum avokadoyu tercih ediyor.

7. Beyoncé

7. Beyoncé
7. Beyoncé

Bir başka balık etli siyahi şarkıcı seneler içinde bir kilo alıp bir verenlerden. Ancak  Dream Girls filminde çırpı gibi kalmasını sağlayan sarı içeceğini de unutmadık sevgili Beyoncé!

8. Sarah Michelle Gellar

8. Sarah Michelle Gellar
8. Sarah Michelle Gellar

Eski filmlerden daha çok hatırlayacağınız bu minyon Holywood ünlüsü kilosunu Lahana Çorbası Diyetiyle koruyormuş. Ben bu beslenmeyi bir hafta yaptım arabayı üç kez çarptım, kafa bırakmıyor insanda aman diyim.

9. Kate Middleton

9. Kate Middleton
9. Kate Middleton

En zoru bu ablamızın yaptığı bence. Ya sen gel her gün Buckingham Saraylarında kekleri, börekleri, çörekleri sağ elinin tersiyle ittir, hem de gözlerin dola dola brokoli kemir. Günah vallahi!

10. Lady Gaga

10. Lady Gaga
10. Lady Gaga

Yemeklerini yemek yerine üzerine giyen şarkıcı, ete sarılı halini anlatan  'kendin pişir kendini ye' adlı albümünü piyasa sürmeye hazırlanıyor. Şaka bi yana kendisi bebek maması diyeti yapıyormuş...

11. Madonna

11. Madonna
11. Madonna

Biz Madonna'nın ne kafalarda olduğunu senelerdik çözemedik. Spora ve yogaya olan bağımlılığını biliyoruz ama hiç duymadığımız Macrobiotic Diyetini uygulayarak über kuul olmasından ödün vermicekti heraldeğğğğğ?

12. Victoria Beckham

12. Victoria Beckham
12. Victoria Beckham

Vallahi biz kendisini şu güne kadar kibrit kutusu kadar su, avuç içi kadar hava ile beslendiğini sanıyorduk ama katı yiyecekler de tüketmekten çekinmiyormuş. Alkali beslenme onun yaşam tarzı (Biz hala o 5 çocuğu neresinden çıkardı bilmiyoruz, laboratuvarda çoğaltılmış olmaları muhtemel seçenekler arasında.)

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
397
336
144
73
51
36
2
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
KaRaBaSaN

Victoria Beckham'a bak hiç 5 çocuk doğurmuş Hatice teyze tipi var mı?

KaRaBaSaN

Buldu David gibi yakışıklıyı 5 çocukta yapar 10 çocukta.

Pasif Kullanıcı

çöp yiyin çöp çok sağlıklı

Gizem Çebin

Hepsi hikaye istediğinizi yiyin karnınız doyuncaya kadar abartmayın gram kilo almazsınız, kilo vermekle uğraşmamış olursunuz.Ha halihazırda kilonuz varsa da ... Devamını Gör