Seda Sayan Yemekteyiz'le ilgili Ayarsız Yorum Yapan Takipçisine Küfürle Karşılık Verdi

547PAYLAŞIM

Yemekteyiz'i bir zamanlar yemek programı niyetine izlerken, zamanla yemekten çok entrikaları için izler olduk. Gel gelelim işin içine ünlüler ve benzer programlar girince ortalık iyice karıştı... 😲

Sevilen program son olarak TV8 kanallarında ekrana gelmeye başlamış ve sürpriz bir şekilde dış sesin yanında 'Kiralık Aşk' dizisiyle fenomen haline gelen ünlü oyuncu, Onur Büyüktopçu da sunucu rolünü üstelenmişti.

Her şey oldukça tıkırındayken ve program kendi kategorisinde oldukça başarılıyken Onur Büyüktopçu, kendi isteğiyle programı bırakma kararı aldığını açıklamıştı.

Ardından yerine gelen kişinin Seda Sayan olması da büyük bir sürpriz olmuştu doğrusu...

Hatta bu durumda Onur Büyüktopçu'nun programı kendi isteğiyle bırakmadığı, rakip programla baş etmek için yerine Seda Sayan'ın getirildiği konuşulsa da söylentiden ödeye gidememişti.

Geçtiğimiz günlerde, Seda Sayan'ın TV8'de yer aldığı tüm projelerden çekilme kararı almasının ardından,

'Yemekteyiz'in yapımcısı Boğaçhan Kaplan, "Sizinle Çalışmış olmanın Gururu paha biçilemez iyi ki varsın kraliçem" notuyla kendisine veda etti.

www.instagram.com

Her zaman olduğu gibi yorumlar ardı sıra gelmeye başladı. Ancak bu yorumlardan bir tanesi Seda Sayan'ın bam teline basmış olacak ki, bu kişiye verdi veriştirdi...

Kendisine göre Seda Sayan'ı tamamen reyting uğruna sunucu yapan kanalı eleştiren kişi, halkın artık Seda Sayan'dan bıktığını ağır bir şekilde dile getiren bir yorum yapmıştı; beklendiği üzere Seda Sayan da altta kalmadı...

www.instagram.com

Bilirsiniz ki kendisi ani çıkışlarıyla nam salmış durumda... Aynı zamanda takipçisi olan kadına, ağır bir dille karşılık verdi.

Sabrının son noktasına gelmiş olmalı diye düşündük biz ya siz? 🙊🤨

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
aysn_aysn

Kılıç kalkan kuşanıp savaşa mı gidiyoruz ? Bi dk Bi dk hazırlanmam lazım Seda abla :D

jr.aykut

Bu mevzuda seda sayanı haklı gören yavşaktır yalakadir. Ayrıca olay nasıl vatana millete gelmiş bilen anlayan birisi ayıktırsın benide.

beyzaledger

Seda hanım senin gibilere gereken cevabı biz 15 Temmuz'da verdik deseniz de yeterdi.

cerendelrey

sedanın içinden terminatör çıkmış la

halilorman

tarafını belli etmezse ölecek hastalığına yakalanmış bir yalaka daha. yemek programıyla vatanın ne alakası var? adam yorum yapmış altı üstü hızını alamayıp vatan haini de ilan etseydin bari

benisimsiz

fox izliyo adam olum vatan haini it ülkeden attıralım .[!]

Görüş Bildir