Seçimlerine Göre Karşındaki İnsandan Ne Bekliyorsun?

235PAYLAŞIM

Hep insanların bizi anlamamasından yakınırız. Tamam bizi anlamıyorlar da biz kendimizi ne kadar anlıyoruz? Bu test sana senin ne istediğini söyleyecek. Seçimlerine Göre Karşındaki İnsandan Ne Bekliyorsun?

1. Cinsiyetinle başlıyoruz.

Kadın
Erkek

2. Yaşını da öğrenelim.

3. Bugün ruh halin bunlardan hangisi?

4. Peki seni en mutlu eden şey ne?

5. O zaman bu fotoğraflardan birini seç.

6. Kırıldığında bunu nasıl belli edersin?

7. Peki bu fotoğrafa bakınca ne hissettin.

Huzur
Mutluluk
Yalnızlık
Hiçbir şey

8. Son olarak psikolojini bir renk ile anlat.

Sen insanlardan sevgi istiyorsun.

Sen sevginin dilde değil hareketlerde olduğuna inanıyorsun. Evet sen hiç gelemiyorsun öyle sevgimi gösteremiyorum diyenlere. Seviyorsan göster kardeşim, sadece söylemekle olmaz ki. İnsanlara fazla güvenmen, inanmandan dolayı sana karşı hep iyi davranacaklarını düşünüyorsun ama bu hep böyle olmaz. Herkesi kendin gibi göremezsin. Sen bir ilişkide yüzde yüzünü verirken karşı tarafın senin zorunla bir şeyler yapmasına artık müsaade etme. Çok sevgi dolu olman karşına da sevgi dolu başka insanlar çıkarıyor. Onların değerini bilmelisin.

Sen anlayış bekliyorsun.

Sen herkesi gerektiği kadar dinleyip onlara yardımcı olurken, onların seni dinlememesi sinirini bozuyor. Kimseye hayatı zorlaştırmıyorsun. Herkesi ve her şeyi olduğu gibi kabul etmişsin. Naif yapın sesini yükseltmene müsaade etmiyor ve insanlarla seviyeli tartışmalara giriyorsun. Herkesin her sorununda yanında oluyorsun.  Arkadaşların bir dertleri olduğunda kime gideceklerini biliyorlar. Sen elinden gelenin fazlasını gösterirken, onlarında aynı şekilde karşılık vermesini bekliyorsun.

Bir parça huzur alabilir miyim?

Kendi halinde takılmayı seven birisin daha çok. İnsanlardan tek beklentin bir parça huzur. Sen onlara karışmıyorsun ama onlar senin her işine burnunu sokuyorlar. Kendi köşene çekilip bir iki arkadaşınla hayatını sürdürmek istiyor, insanların sorunlarına kafa yormak istemiyorsun. Onların senin hakkındaki düşüncelerini hiç umursamıyorsun. Kendi kendine yetiyor başkalarına ihtiyaç duymuyorsun. Bu hayatta ne yapıyorsan biraz daha huzurlu yaşamak için.

Sen insanlardan senin gibi olmalarını istiyorsun.

Asla depresifliğe gelemiyor, bir an orda bir an burada oluyorsun. Diğerlerinin düşünemediklerini düşünüyor ve kendi doğrularınla yaşıyorsun. Bir endişe duymuyorsun yarın ne olur diye. Canın o an ne istiyorsa onu yapıyorsun. Enerjini düşürecek ortamlardan uzaklaşıyor ve öyle insanları da hayatından çıkarıyorsun. Herkes gibi değilsin. Girdiğin ortamlarda da dikkatleri üzerine çekiyorsun. Mutluluğu başkalarında aramıyor, çünkü asıl mutluluğu kendin elde edebileceğinin biliyorsun.

Bunlara da bakabilirsin!

Bu Psikolojik Test İçindeki Korkuları %100 Açığa Çıkaracak! - onedio.com
Bu Psikolojik Test İçindeki Korkuları %100 Açığa Çıkaracak! - onedio.com
Bu Psikolojik Görsel Teste Göre Baskın Karakter Özelliğin Ne? - onedio.com
Bu Psikolojik Görsel Teste Göre Baskın Karakter Özelliğin Ne? - onedio.com
Bu Psikolojik Teste Göre 5 Kişilik Tipinden Hangisisin? - onedio.com
Bu Psikolojik Teste Göre 5 Kişilik Tipinden Hangisisin? - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
marziye-iskecsen

Bir parça huzur alabilir miyim? Kendi halinde takılmayı seven birisin daha çok. İnsanlardan tek beklentin bir parça huzur. Sen onlara karışmıyorsun ama onlar senin her işine burnunu sokuyorlar. Kendi köşene çekilip bir iki arkadaşınla hayatını sürdürmek istiyor, insanların sorunlarına kafa yormak istemiyorsun. Onların senin hakkındaki düşüncelerini hiç umursamıyorsun. Kendi kendine yetiyor başkalarına ihtiyaç duymuyorsun. Bu hayatta ne yapıyorsan biraz daha huzurlu yaşamak için.

beyhan-senturk-bilen

banada aynısı çıktı

yusuf-baycan

Sen herkesi gerektiği kadar dinleyip onlara yardımcı olurken, onların seni dinlememesi sinirini bozuyor. Kimseye hayatı zorlaştırmıyorsun. Herkesi ve her şeyi olduğu gibi kabul etmişsin. Naif yapın sesini yükseltmene müsaade etmiyor ve insanlarla seviyeli tartışmalara giriyorsun. Herkesin her sorununda yanında oluyorsun. Arkadaşların bir dertleri olduğunda kime gideceklerini biliyorlar. Sen elinden gelenin fazlasını gösterirken, onlarında aynı şekilde karşılık vermesini bekliyorsun.

merrim

👍kesinlikle

queen_of_the_7_kingdoms

Benim gibi olmaları,anlayis,sevgi ve huzur.dogru ama herkes bunları ister zaten..

nehir_2011

bildi! ben hep insanlar benimle aynı fikirlere sahip olsun isterim:D

Görüş Bildir