Şatafatlı Mevlit ile Dikkat Çeken Büşra Nur Söylemez'i Şeyma Subaşı ile Kıyaslayan Cüneyt Özdemir'den İlginç Analizler

646PAYLAŞIM

Cüneyt Özdemir'in bu karşılaştırmasına siz ne diyeceksiniz bakalım?

Sosyal medya günlerdir ünlü fenomen Büşra Nur Çalar Söylemez'in bebeği için yaptığı şatafatlı mevlit törenini konuşuyor biliyorsunuz.

Özellikle Büşra Nur Söylemez'in hayat tarzı kimilerine göre oldukça gösterişli bulundu ve Büşra Hanım'ın paylaşımları, mevlit töreninden sonra sosyal medyada olay yarattı.

Konuya farklı bakış açıları gelmeye devam ederken gazeteci Cüneyt Özdemir, yayınladığı bir video ile Şeyma Subaşı ve Büşra Nur Söylemez'i karşılaştırdı.

Video oldukça uzun ama karşılaştırmanın en dikkat çekici cümleleri şöyle diyebiliriz:

"Şeymayla Büşra arasında çok fark var mı? Bence çok fark yok yani. İkisi de şöhret peşinde, ikisi de özel hayatını deşifre ediyor."

"İkisi de gayet rüküş hareketler yapıyor. İkisinin de çok bilinçli olduğunu söyleyemeyiz. İkisi de popüler baktığınız zaman."

"E sen şimdi Şeyma ne kadar güzel şeyler yapıyor diyeceksin, Büşra yapınca da böyle şey olur mu diyeceksin. Öyle olmaz, bak benim gibi tutarlı olacaksın."

"Şeyma o kitap ne biçim bir kitap da diyeceksin, Büşra bu ne biçim mevlit de diyeceksin ki bir tutarlılık olsun yani. Yoksa bi tarafa aaa bunda bir şey yok ki zaten bu bizim gibi yaşıyor, aaa böyle mevlit olur mu diyorsan büyük bir iki yüzlülük ve tutarsızlık içindesin yani."

Cüneyt Özdemir'in bu açıklamalarına sosyal medyadan da reaksiyonlar geldi elbette...

5. levent

Melis Kızgır

Çetin Ulyanof

painladder

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
sezenkaraca99

Yazık ama günümüz dünyası işte bu halde olmaları hepimizin bir fotoğrafı aslında

enk-capital

Büşra bizim paramızı yiyo şeyma acun'un parasını yiyo. Linç edecekseniz büşra'nın daha çok linç yemesi gerekir.

pinar-sahin20

ya bence bunları popüler yapan insanlarda kabahat.böyle diyoruz ama malesef şeymanın çantasını günlerce arıyan yada büşranın gibi şal bağlıcam tag yapcam diye zaman harcayan çok ezik insan var.ben bu kapalı açık ayrımlarınıda çok yanlış buluyorum.islam dininde müsrif günah dimi gösterişin bu kadar büyüğnü yaparak büşrada günah işlemiyor mu e o zaman başındaki örtü neyin simgesi daha dikkatli olması gerekmez mi.ama çok belliki muhafazakar zengin bir aileye gelin gitmek için kullanmış arkadaş tebrikler.şeyma zaten yani ne dense az :) ama onunkide artık teşhire gidiyor bir kadının kendini bu kadar sergilemeside hiç doğru değil ahlaklı değil cüneyt özdemir çok iyi tespitlerde bulunmuş.

reflex

Şeyma kimi temsil ediyor?Büşra neyi temsil ediyor?görgüsüzlükte diyorsanız,ya da ünlü olmak için diyorsanız doğru.fakat,Büşra adlı kişinin,dini bir ritüeli bu şekilde yerine getirmeye çalışması,inançlı insanları rencide eder.ne gelenek,ne inanç,nede içinden geçtiğimiz ekonomik dar boğazda böyle görüntüleri paylaşmak,hem inançlı,hemde farklı kesimleri gerer.toplum bölünür,ayrışır.sadece,doğum günü partisi yapsa görgüsüz der geçer insan,ama mevlit olunca,bence her kesimi rahatsız eder.onun dışında,ikisi de,Türk toplumunu temsil edemez.toplum üzerine ön yargı,ya da yanlış algı yaratıcı görgüsüz özellerinizi,kendinize saklayın.toplumun zaten canı burnunda.

chatology

Cüneyt,Ahmet Hakan'ın genel yayın yönetmenliğini kaptığını görünce 'ben de göze gireyim' çabasında.Bir Sugar mommy buldu evlendi, kendine ama para hırs hiç bitmiyor adamın.Açgözlülük böyle birşey olsa gerek.

Görüş Bildir