Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Sarıgül: Kılıçdaroğlu'na Teşekkür Ediyorum

 > -
2 dakikada okuyabilirsiniz

Sarıgül: Kılıçdaroğlu'na Teşekkür Ediyorum

Sarıgül: Kılıçdaroğlu'na Teşekkür Ediyorum

Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun CHP'ye katılımı konusundaki yaklaşımını "Ben zaten gençlik kollarından beri CHP ve sosyal demokrat kulvarda emek verdim, birçok görevde bulundum. Genel başkana çalışmalarımıza gösterdiği bu olumlu yaklaşımından dolayı teşekkür ediyorum" şeklinde değerlendirdi

ANKARA (ANKA)- Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun CHP'ye katılımı konusundaki yaklaşımını "Ben zaten gençlik kollarından beri CHP ve sosyal demokrat kulvarda emek verdim, birçok görevde bulundum. Genel başkana çalışmalarımıza gösterdiği bu olumlu yaklaşımından dolayı teşekkür ediyorum" şeklinde değerlendirdi.
Şişli Belediyesi tarafından yapılan açıklamaya göre, Sarıgül, sivil toplum kuruluşlarının davetlisi olarak gittiği Kars'ta yurttaşlar tarafından yoğun sevgi gösterisi ile karşılandı.
Kars Havaalanı'nda basın mensuplarının sorularını cevaplayan Sarıgül, Türkiye'de insanların mutsuz olduğunu belirterek "Ben insanımızın yüzde 30'unun, yüzde 40'ının, yüzde 50'sinin değil, yüzde 100'ünün yüzünü güldürmek için yollardayım" dedi.
Gezdiği bütün yörelerde Anadolu insanı kendi yöresi ile ilgili sorunları çözmek, memleketini terk etmek yerine, bölgesini kalkındırmak için büyük çaba sarf ettiğini dile getiren Sarıgül şunları kaydetti:
"Ben de bu sorunları paylaşmak için davet aldığım her yöreye koşuyorum. Ancak ülkemiz insanının mutsuz olduğunu görüyorum. Ben ve arkadaşlarım halkın yüzde 30'unun, 40'ının değil, yüzde 100'ünün gülmesi için çalışıyoruz. Benim siyaset anlayışım, ülkemin tamamının yüzünü güldürmektir. Gelecekte birbirimizi daha çok kucaklayacağız, yüzümüz gülecek, geleceğe güvenle bakacağız. Bunun için barışa ve demokrasiye ihtiyacımız var. Küresel ekonomi için büyük çaba harcayanlar en az o kadar da küresel demokrasi ve küresel adalet için çaba harcamalıdır. Toplumsal adaletin olmadığı yerde barış ve huzur olmaz. Ülkemizde bunları gerçekleştirmek için artık muhalefette değil, iktidarda olmamız lazım."
Sarıgül basın mensuplarının "CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun CHP'ye katılımınız konusundaki yaklaşımını nasıl değerlendiriyorsunuz" sorusunu da "Ben zaten gençlik kollarından beri CHP ve sosyal demokrat kulvarda emek verdim, birçok görevde bulundum. Genel başkana çalışmalarımıza gösterdiği bu olumlu yaklaşımından dolayı teşekkür ediyorum" şeklinde cevapladı. (ANKA)
(MLT/OZK)

Haberin Tamamı İçin:

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

AnkaraCumhuriyet Halk PartisiKemal Kılıçdaroğlu
Görüş Bildir