Mustafa Sarıgül: Zamanı Gelmiştir, Yarı Finale Çok İyi Hazırlanıyoruz

 > -
1 dakikada okuyabilirsiniz

Sarıgül CHP Bayraklarıyla Tura Çıktı

Sarıgül CHP Bayraklarıyla Tura Çıktı

Yüzlerce araçlık konvoyla Şişli Belediye binası önünden saat 10.00 sıralarında yola çıkan Mustafa Sarıgül mitinglerde kullandığı aracın içinden güzergah üzerindeki vatandaşları selamladı.

Konvoyun geçişine kısa bir süre Sarıgül'ü destekleyen bir grup güzergah üzerinde bulunan Ayvansaray üst geçidine, "İstanbul aşkına değişime inanan ve inandıran lider" yazılı pankart açtı. Konvoyda bulunan ve Sarıgül'ün posterlerinin olduğu bazı araçlarda bulunanların CHP bayrakları sallaması dikkat çekti.

Taner YENER-Enver ALAS /DHA

Haberin Tamamı İçin:

Mustafa Sarıgül: Zamanı Gelmiştir, Yarı Finale Çok İyi Hazırlanıyoruz

Bu sabah, yüzlerce araçlık bir konvoyla Şişli Belediye binası önünden Trakya turuna çıkan Mustafa Sarıgül, İstanbul Belediye Başkanlığı adaylığına göndermede bulunarak, "Zamanı gelmiştir, yarı finale çok iyi bir şekilde hazırlanıyoruz" dedi.

Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül büyük bir araç konvoyuyla Trakya turuna çıktı. Yüzlerce araçlık konvoyla Şişli Belediye binası önünden saat 10.00 sıralarında yola çıkan Mustafa Sarıgül mitinglerde kullandığı aracın içinden güzergah üzerindeki vatandaşları selamladı.

Konvoyun geçişine kısa bir süre kala, Sarıgül'ü destekleyen bir grup güzergah üzerinde bulunan Ayvansaray üst geçidine, “İstanbul aşkına değişime inanan ve inandıran lider” yazılı pankart açtı. Konvoyda bulunan ve Sarıgül'ün posterlerinin olduğu bazı araçlarda bulunanların CHP bayrakları da sallaması dikkat çekti. Midibüs içinde şarkılara eşlik eden Mustafa Sarıgül'ün oldukça neşeli olduğu görüldü.

‘SIKMADIĞIMIZ EL KALMAYACAK’

Küçükçekmece’de konvoyun önünü kesen kalabalık bir grup, Sarıgül’e beyaz güvercin verdi. Mustafa Sarıgül güvercinleri havaya saldı.

Yurttaşların gösterdiği ilgiye teşekkür ettiğini söyleyen Mustafa Sarıgül, “Hiçbir parti ayırt etmeksizin yurttaşlarımla beraber oldum. Bugün de yurttaşlarım bunun semeresini gösterdiler. Tüm arkadaşlarımızla birlikte çalmadığımız kapı, sıkmadığımız el kalmayacak. Ötekimiz olmayacak. Başı açık olan kardeşimiz de bizim. Başı kapalı olan kardeşimiz de bizim" dedi.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Cumhuriyet Halk Partisiİstanbul
Görüş Bildir