Saran Fenerbahçe'ye Başkan Olmak İstiyor

 > -

Saran Fenerbahçe'ye Başkan Olmak İstiyor

Saran Fenerbahçe'ye Başkan Olmak İstiyor

Saran Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Saran, "En büyük hayalim Fenerbahçe'ye başkan olmak" dedi.

Saran, Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Gençlik Kulübü'nce Mühendislik Fakültesi Konferans Salonu'nda düzenlenen "Yaşam öyküsü, spor ve başarı" konulu söyleşiye katıldı.

Söyleşide hayatından örnekler veren Saran, daha sonra öğrencilerin sorularını yanıtladı.

Bir öğrencinin, 'Fenerbahçe'ye başkan olmak istiyormusuz' şeklindeki sorusuna Saran, "En büyük hayalim Fenerbahçe'ye başkan olmak. Ben bu hayalimi her zaman her yerde söyledim. Bana ilk başlarda şöyle diyorlardı, 'söyleme, olamazsın, fırsat çıktığı zaman ben istemiştim dersin' diyorlardı. Ben şeffaf politika uygulamayı düşünenlerdenim. Kimsenin arkasından iş çevirmemeye çok özen gösterdim. Aziz bey beni yönetime alırken de söylemiştim. Benim böyle bir hedefim var diye. Beni kulüpten ihraç ettiler. Geri döndüm, bir daha ihraç ettiler. Yine pes etmedim. Ama böyle bir hedefim var ama olmazsa olmaz" şeklinde cevapladı.

"3 Temmuz sürecinde Fenerbahçe'den alacağınızdan niye feragat ettiniz" şeklinde bir soruya ise Saran, "Feragat etmedim. 3 Temmuz sürecinden dolayı 'düşene vurulmaz' diye Anadolu'da bir tabir vardır. Yanlış anlaşılmasını istemiyorum. Ama Aziz beyi sevmiyorum. Sonuçta sıkıntılı bir süreçte alacağımızı istemek bize yakışmazdı" diye konuştu.

Söyleşinin ardından basın mensuplarına da açıklamalarda bulunan Saran, şunları kaydetti:

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

FenerbahçeFenerbahçe Spor Kulübü
Görüş Bildir