Sana İçten İçe Kimin Aşık Olduğunu Biliyoruz!

-

Aslında hep şüphelendiğin ama bir türlü emin olamadığın o gizli hayranının kim olduğunu biliyoruz! Öğrenmek için ise tek yapman gereken bu testi çözmek! Hadi bakalım!

1. Hadi başlayalım! Bu cümleyi tamamla: Kendimi ... biri olarak görüyorum.

2. Birlikte olacağın kişide en çok neye önem verirsin?

3. Genellikle nerede tanıştığın insanlarla birlikte olmaya daha yatkınsın?

İnternette
Barda
İş yerinde
Arkadaşlarım aracılığıyla
Okulda
Fark etmez aslında

4. Peki buluştuğun zaman yapmayı en çok sevdiğin şey ne?

Barda takılmak
Sinemaya gitmek
Şık bir restorana gitmek
Gün batımını izlemek
Kahve içerken sohbet etmek
Kimse benimle buluşmuyor ki

5. Şu anki ilişki durumunu nasıl tanımlarsın?

6. Hadi bir de ünlü bir çift seç!

İlker Kaleli ve Burçin Terzioğlu
John Lennon ve Yoko Ono
Can Bonomo ve Didem Soydan
Bonnie ve Clyde
Prens William ve Kate Middleton
Burak Özçivit ve Fahriye Evcen

7. Hadi bir cümle tamamlama daha: Hayat ... için çok kısa!

8. Son olarak ölmeden önce mutlaka yapmak istediğin şey bunlardan hangisi?

Çok zengin olmak
Aile kurmak
Dünyayı dolaşmak
Ünlü olmak

En yakın arkadaşın!

Şaşırdın mı? Bizce şaşırmamalısın! Çünkü en yakın arkadaşının kalbi adeta bir kor parçası gibi alev alev yanıyor, hem de senin için! Birlikte çok güzel vakit geçiriyor, her şeyinizi paylaşıyor, birbirinizleyken kimsenin yanında olmadığınız kadar rahat olabiliyorsunuz. Durum bu olunca da ister istemez bir çekim oluşuyor aranızda ve görünen o ki bu çekim onu fazlasıyla etkilemiş. Sana aşkını itiraf eder mi, yoksa kalbine gömüp Friendzone topraklarına adımını atar mı bilemeyeceğiz. Bunun cevabını sana zaman verecek!

En büyük düşmanın!

Şu an şok olduğunu biliyoruz. Ama gerçek bu: Sürekli kavga edip durduğun, asla aynı ortamda bulunmak istemeyeceğin ve aranızda durulmaz bir savaş olan o kişi aslında içten içe sana deli gibi aşık! Bu aşk tam olarak ne zaman başladı bilemeyeceğiz, fakat çoktan dallanıp budaklandığını ve geri dönülmez bir yola girdiğini söyleyebiliriz. Kim bilir, belki bakış açını değiştirirsen sen de ona deli gibi aşık olacaksın ve belki de çok ama çok mutlu olacaksınız! Ne demişler: Büyük aşklar nefretle başlarmış! Bu sözü hafife alma deriz!

Seni Facebook'tan ekleyen son kişi!

Bu yazdıklarımızı okuduktan sonra girip en son kimin arkadaşlık isteğini kontrol ettiğine bir baksan iyi edersin: Çünkü o kişi senin için yanıp tutuşuyor! Seni eklemesinin sebebi de büyük ihtimalle buydu zaten: Seninle bir şekilde iletişimde olmaya çalışmak, fotoğraflarına bakıp seninle ilgili gelecek planları kurmak ve daha bir çok şey! Çağımız da zaten internet çağı olduğu için yaptığı başlangıç hiç de yanlış sayılmaz. Bizce profilini biraz daha dikkatli incele, belki hoşuna giden bir şeyler bulacaksın! Sonrası malum: Facebook'ta ilişki durumunu değiştirmek!

Yan komşun!

Kapının komşun tarafından bu kadar sık çalınmasına, onun senden sürekli şeker yoğurt gibi şeyler istemesine ve neredeyse her gün kapıda karşılaşmanıza şaşırmamak gerek. Çünkü bunların hepsi onun kendini sana göstermek ve seninle bir şekilde iletişime geçebilmek için uydurduğu minik bahaneler! Sana sırılsıklam aşık olduğu o kadar açık ve net ki daha önce bunu nasıl fark etmedin şaşırıyoruz valla! Bizce bu tatlı çabalarını görmezden gelmemeli, küçük bir şans vermelisin ona! Belki hiç de ummadığın kadar güzel şeyler yaşayacaksınız birlikte!

İş arkadaşın!

Sen her sabah iş yerine adımını attığında O malum kişinin yüzünde oluşan o sıcak gülümsemeye şaşırmamak gerek. Çünkü son derece sıkıcı olan iş yerini onun için ilgi çekici hale, hatta neredeyse bir cennete çeviren şey sensin! Sürekli çeşitli bahanelerle senin yanına geliyor, seninle birlikte çalışmak için elinden geleni yapıyor. Bu işaretleri iyi izlemen lazım güzel dostumuz! Çünkü biz havada aşk kokusu alıyoruz! Yakında seni de sarar bu koku demedi deme :)

İlk aşkın!

Sen daha çok küçükken ve masum duygularla doluyken kalbinin en derinliklerini açmıştın ona, fakat o bunun değerini anlayamamıştı! Şimdi ise resmen gün geldi ve devran döndü! Senden başka kimseyi düşünemez hale geldi! Belki pişmanlık ve yarım kalmışlık duygusu, belki de sendeki muhteşem değişimler bunu sağladı; orasını bilemiyoruz! Fakat onun senin için deli olduğu ortada! Bizce burnunu biraz sürt, zamanında o seni az üzmedi! Sonra ne istersen yaparsın ;)

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ulas-akduman

En yakın arkadaşın! En yakın arkadaşın! Şaşırdın mı? Bizce şaşırmamalısın! Çünkü en yakın arkadaşının kalbi adeta bir kor parçası gibi alev alev yanıyor, hem de senin için! Birlikte çok güzel vakit geçiriyor, her şeyinizi paylaşıyor, birbirinizleyken kimsenin yanında olmadığınız kadar rahat olabiliyorsunuz. Durum bu olunca da ister istemez bir çekim oluşuyor aranızda ve görünen o ki bu çekim onu fazlasıyla etkilemiş. Sana aşkını itiraf eder mi, yoksa kalbine gömüp Friendzone topraklarına adımını atar mı bilemeyeceğiz. Bunun cevabını sana zaman verecek!

ulas-akduman

bu olmamış

blackberry0

Seni Facebook'tan ekleyen son kişi mi? Ben face kullanmıyom wtf

ahmet-alp-kuru

En büyük düşmanın!

atecaner

en büyük düşmanım çıktı yaaaaa

FACEBOOK YORUMLARI

Başlıklar

FacebookSavaşaşkşekertatlı
Görüş Bildir