Görüş Bildir

Samsung, Yeni Windows 8.1 PC'lerini Tanıttı

Anasayfa > Iq > Teknoloji

Samsung, Yeni Win 8.1 Pc'lerini Tanıttı!

Samsung, Windows 8.1'li yeni bilgisayarlarını resmi olarak tanıttı... İşte yepyeni ATIV'ler...

Pek çok insanın, Samsung 'un Android işletim sistemiyle yeni ' Galaxy 'ler üretmekten Windows işletim sistemli bilgisayarlar üretmeyi ikinci plana attığını düşünmesine karşın, Samsung CES 2014 'te yeni tanıtımlarını gerçekleştirdi.

Samsung, CES 2014'te yeni nesil ATIV Book 9 dizüstü bilgisayarlarını tanıttı. Windows 8.1 işletim sistemine sahip olacak olan yeni nesil ATIV Book 9 dizüstü bilgisayarları, 15.6 inç ekran boyutuna ve Full HD çözünürlüğe sahip olacak. Intel Haswell Core i5 veya i7 işlemciyle satışa sunulacak olan modeller 8 GB bellek ve 1 TB'lık disk kapasiteleriyle gelecek. Yeni bilgisayarlar Kore 'de şubat ayında dokunmatik özelliği desteklemeyen modelleri, nisan ayında ise dokunmatik ekranlı modelleriyle satışa sunulacak. Bu süreleri takip eden dönemde de ülkemize gelmesini bekliyoruz...

Samsung'un tanıttığı diğer bir model ise, hepsi bir arada PC'si ATIV One 7 oldu. Yine Haswell Core i5 ya da i7 işlemcilerle gelen PC, 8 GB RAM'e ve 1 TB'a kadar sabit disk seçeneklerine sahip. ATIV Book 9 gibi, ATIV One 7'de de hem dokunmatik, hem de dokunmatik olmayan modeller bulunuyor.

Kaynak: http://www.chip.com.tr/haber/samsung-...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?