Salonunuz Daha Davetkar Olsun!

-

Salonunuz Daha Davetkar Olsun!

Salonunuz Daha Davetkar Olsun!

1. Klasik mobilyaları modernleştirerek kullanmak zaman işe yarar. Nasıl mı? Klasik ekose desenli bir duvar kağıdını ya da döşemelik kumaşı modern bir koltukla deneyebilir ya da deseni çarpıcı bir renkle bütünleyebilirsiniz.

2. Sezonluk tekstillerin desenleri dekorasyon temanızda etkili olabilir. Marin temalar için çizgili ve lacivertler, İngiliz etkisi için çiçekliler, etnik temalar için Fas ya da İspanyol stillerini uygulayabilirsiniz.

3. Dekorasyonun en önemli elemanı perdeler doğru seçimlerle mekanlara kişilik, yaratıcılık ve ruh katar. Stilinize göre seçimler yapmak için www.perdeci.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

4. Desenleri karıştırmak kombinlemekle aynı anlama gelmiyor. Seçimlerinizi yaparken buna dikkat ederseniz görsel bir karmaşa yaratmayı da önlemiş olursunuz.

5. Bir koleksiyonerseniz bunun dekoratif avantajlarında da faydalanabilirsiniz. Tabloları bir arada asimetrik biçimde asabilir, vazo veya biblo koleksiyonunuzu şık tepsilerde sergileyebilirsiniz.

6. Aile ve yakın dostlarınızla çektirdiğiniz fotoğrafları farklı düzenlemelerle asarak duvarları hareketlendirebilirsiniz. Mesela ince zincirlerle farklı yüksekliklerde asmak eğlenceli olabilir.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

İngiltereKatar
Görüş Bildir