Saldırılar Peş Peşe: Bu Kez Hedef Yeniçağ Ankara Temsilcisi Orhan Uğuroğlu

 > 
3PAYLAŞIM

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ'a yapılan saldırının ardından Yeniçağ Gazetesi Ankara Temsilcisi Orhan Uğuroğlu da saldırıya uğradı.

Ankara Emniyet Müdürlüğü ilerleyen saatlerde saldırıyı gerçekleştiren şahıslardan 3'ü yalanarak gözaltına alındığını, firari 1 kişinin yakalanması için çalışmaların sürdüğünü aktardı.

Yeniçağ Gazetesi Ankara Temsilcisi Orhan Uğuroğlu evinin önünde saldırıya uğradı. 

Orhan Uğuroğlu arabasına bineceği sırada arkadan gelen 3 kişilik bir grubun saldırı gerçekleştirdi. Saldırganların 34 plakalı bir araba ile geldiği belirtildi.

Yeniçağ'ın verdiği bilgiye göre, Uğuroğlu ifadesinde saldırganların, "MHP'den geliyoruz. MHP'yi eleştirme. Ülkücüler bunun hesabını sorar" dediğini söyledi.Emniyet yetkilileri, Uğuroğlu'nun evinin karşısındaki dükkandaki kamera görüntülerinden saldırganları tespit etti.

Orhan Uğuroğlu saldırı sırasında kolundan yaralandı.

Türkiye Gazeteciler Sendikası Ankara Şubesi, Uğuroğlu'na yapılan saldırıyı kınadı👇

Ankara Emniyeti: Saldırıyı gerçekleştiren şahıslardan 3'ü yalanarak gözaltına alındı; firari 1 kişinin yakalanması için çalışma sürüyor

MHP'li Semih Yalçın'ın hedef aldığı Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ da gün içinde saldırıya uğradı 👇

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ'a Saldırı Düzenlendi - onedio.com
Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ'a Saldırı Düzenlendi - onedio.com
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir