Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Şafak Sezer 'Gezi' İçin Günah Çıkardı

 > -
2 dakikada okuyabilirsiniz

Şafak Sezer 'Gezi' İçin Günah Çıkardı

Şafak Sezer 'Gezi' İçin Günah Çıkardı

Eşi ve çocuklarıyla birlikte tatil için bir süredir Antalya'da bulunan Şafak Sezer, Antalya Valisi Sebahattin Öztürk'ü makamında ziyaret etti. Vali Öztürk ile yaklaşık yarım saat görüşen Sezer, Gezi olaylarıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

'BİZ HER İŞARETİN ARKASINDAYIZ'

Şafak Sezer, birkaç gün önce Mısır 'da yaşananlara yönelik sosyal medya üzerinden tepkisini gösteren ve twitter hesabından herkesi Rabia işaretini paylaşmaya davet etmişti. Sezer, "Biz her işaretin arkasındayız. Gezi'de ölen 5 kardeşimiz için, orada şehit olan polis memuru için. Bugün Suriye 'de atılan kimyasal bomba, Reyhanlı. Yani biz daha yeni yeni bu tür şeylere giriyoruz. Eskiden izleyip üzülüyorduk ama şimdi bu mesajları paylaşıyoruz. Savaş her yerde çok kötü. Kim olursa olsun, kimlikleri ne olursa olsun çok kötü. Hepsine başsağlığı diliyorum. Hepsine de destek vermeye çalışıyorum" dedi.

Gezi Parkı olayları sonrasında kendisinin itibarsızlaştırıldığını öne süren Şafak Sezer, şunları söyledi:

'BAŞKA YERLERE SIKINTI VERMEYE BAŞLADI'

"Olanlar hoş değil. Ben de öyle izliyorum onlar gibi. Benim yaptığım bir şey yok. Ben gittim, o kalabalıkta durdum. Ne yapılıyorsa yaptım, geri döndüm. Bana uymayan bir hadise oldu. Çünkü ikinci, üçüncü, dördüncü, beşinci gün çok tekrarlanmaya başlayınca, bu yavaş yavaş başka yerlere sıkıntı vermeye başladı. Ama ben gittim ilk gün o arkadaşlarla. Kim varsa orada, tribünden arkadaşlar vardı, sanatçı arkadaşlar vardı. Gezi Parkı'na hala çıkamadım ama Barbaros Bulvarı'nda onların eylemlerine destek verdim, yaptım. Ama iş dönüş yoluna geldi, öyle bir durum yok. Oraya siyasi kimliği ne olursa olsun herkes çıktı, yaptı. Zaten benim bakış açım bu. Ülkede hizmet, sağlık her şey çok yolunda gidiyorsa hiçbir siyasi partinin kimliği beni ilgilendirmiyor, sadece hizmet ilgilendiriyor."

SEZER'İN ABLASI: 'O FIRILDAKTIR!'

Ablası Gönül Akpınar'ın kendisi hakkında söylediği sözlerle ilgili olarak da Şafak Sezer, "Ben ailemle görüşmüyorum, bu yıl sekizinci yılım. Hakikaten ne haber alabiliyorum, ne görüşebiliyorum. Çünkü bir kırgınlık var aramızda. Ablam böyle düşünmüş, olabilir. Yani o işin arkasında bir yeri yıkmak, kim olursa olsun, abla değil kendi kardeşimin dışında ailemden başka biri de olsa aynısını düşünürüm" diye konuştu.

Haberin Tamamı İçin:

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

AntalyaGezi ParkıHadiseMısırPolisReyhanlıSavaşŞehitSosyal MedyaSuriyeTwittertatil
Görüş Bildir