Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Sadece Kadınların En İyi Sonuca Ulaşacağı Çok Özel Bir Test!

 > 
2.8bPAYLAŞIM

Sadece kadınların bilebileceği ya da tahmin edebileceği özel bir test hazırladık! Kendine güvenen erkekleri de bekleriz tabii, hadi bakalım başlıyoruz!

1. Yanlış beden sütyen alan kadınların yüzdesi kaçtır sence?

2. Bilimsel olarak ispatlanmıştır ki kadınlar...

Erkeklerden daha uzun bir ömüre sahiplerdir
Erkeklerden daha kısa bir ömüre sahiplerdir

3. Sence bir kadının ortalama kaç çift ayakkabısı olabilir?!

4. Bir kadın seks yaptıktan 1 hafta sonra hamile kalabilir.

5. Pekiii şimdi... Bir kadının hayatı boyunca dolabın başında ne giyeceğine karar verme süresi yaklaşık olarak ne kadardır?

6. İlk yüksek topuklu ayakkabıyı kim giymiş peki?

7. Peki kadınların topuklu ayakkabı giymeye başlamasının sebebi ne, biliyor musun?

Daha feminen görünmek için.
Daha maskülen görünmek için.

8. Evet, hepimizin merak ettiği o soru.. Bir kadın günde ortalama kaç tane kelime kullanıyordur? (İpucu da verelim : bir erkekten 13.000 kelime fazla!)

9. Yapılan araştırmalara göre aynı anda pek çok işle uğraşabilme yeteneği fazla olanlar...

10. Hangi yılda kadınlar ilk defa olimpiyat oyunlarına katılmışlar peki?

11. Şimdi doğru cümleyi seç bakalım...

Kadınlar gün içerisinde erkeklerden daha fazla yalan söylerler.
Erkekler gün içerisinde kadınlardan daha fazla yalan söylerler

12. Peki ya kalp? Kadınların kalbi erkeklerinkinden daha hızlı mı atar?

13. Son olarak, kadınların yüzde kaçı ''güzel'' olduklarını kabul ederler?

Sınıfta Kaldın!

Senin olayın öyle makyaj yapayım, gezetim tozayım değil. Çünkü sen inanılmaz maceracı, hırslı ve farklı tarzı olan birisin. Kimseye kendini kanıtlamak zorunda hissetmeyen, son derece özgüvenli bir kadınsın. Belki sorularımızın pek çoğunu doğru yanıtlayamadın ama zaten senin olayın zaten kendine has olmaz! Özgün kelimesinin vücut bulmuş halisin adeta! İnsanlarla aranı iyi tutman, kendini olduğun gibi yansıtman her şeyden daha önemli. Birkaç tane soruyu bilemesen ne olur?

Finalde Yükselteceksin!

Sen kesinlikle duygulara önem veren birisin. Kimseyi kırmak istemeyen incecik bir ruhun var senin. Hem kadınlarla hem erkeklere anlaşabilen, olduğun gibi görünüp, herkesi de olduğu gibi kabul eden birisin. Ne daha çok feminen görünmek gibi bi çaban var, ne de maskülen. O gün içinden hangisi gelirse ona göre hareket ediyorsun. Bu yüzden sorularımızın çoğu sana çerez gibi geldi ama çok da kasmadığını görebiliyoruz! Ama senin karakterin bu, feminen ya da maskülen görünmek için bir çaba sarf etmiyorsun çünkü, içinden hangisi gelirse ona göre takılıyorsun. Sen taaaam kafana göreee!

İşte Günün Kazananı!

Sen olgun, bağımsız ve inanılmaz zeki bir kadınsın! Nerde ve nasıl davranman gerektiğini o kadar iyi biliyorsun ki gözlerinden resmen mükemmellik fark ediliyor! Tarzın ve duruşunla, karakterini birleştirdiğin zaman vazgeçilmez bir kadın olmayı başarabiliyorsun. Yapman gerekenleri çok iyi biliyorsun, çünkü kendini mükemmel olmaya adamışsın. Bu gösterişin, bilgin ve karakterinle başaramayacağın şey yok!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ulker.ulicka

İşte günün kazananı )))

gunay-bilit

İşte Günün Kazananı! İşte Günün Kazananı! Sen olgun, bağımsız ve inanılmaz zeki bir kadınsın! Nerde ve nasıl davranman gerektiğini o kadar iyi biliyorsun ki gözlerinden resmen mükemmellik fark ediliyor! Tarzın ve duruşunla, karakterini birleştirdiğin zaman vazgeçilmez bir kadın olmayı başarabiliyorsun. Yapman gerekenleri çok iyi biliyorsun, çünkü kendini mükemmel olmaya adamışsın. Bu gösterişin, bilgin ve karakterinle başaramayacağın şey yok!

sismandegilimkemiklerimiri

audrey hepburn lu sonuc cikti, bugun daha fazla mutlu olamam heralde :d

eylul-ayse-daskin

şte Günün Kazananı! İşte Günün Kazananı! Sen olgun, bağımsız ve inanılmaz zeki bir kadınsın! Nerde ve nasıl davranman gerektiğini o kadar iyi biliyorsun ki gözlerinden resmen mükemmellik fark ediliyor! Tarzın ve duruşunla, karakterini birleştirdiğin zaman vazgeçilmez bir kadın olmayı başarabiliyorsun. Yapman gerekenleri çok iyi biliyorsun, çünkü kendini mükemmel olmaya adamışsın. Bu gösterişin, bilgin ve karakterinle başaramayacağın şey yok! Facebook ile PaylaşTwitter ile Paylaş

focus-mspgil

İşte Günün Kazananı! Sen olgun, bağımsız ve inanılmaz zeki bir kadınsın! Nerde ve nasıl davranman gerektiğini o kadar iyi biliyorsun ki gözlerinden resmen mükemmellik fark ediliyor! Tarzın ve duruşunla, karakterini birleştirdiğin zaman vazgeçilmez bir kadın olmayı başarabiliyorsun. Yapman gerekenleri çok iyi biliyorsun, çünkü kendini mükemmel olmaya adamışsın. Bu gösterişin, bilgin ve karakterinle başaramayacağın şey yok!

Görüş Bildir