Sadece Filmlerde Görebileceğiniz 11 Erkek Tipi

-
2 dakikada okuyabilirsiniz

Sadece Filmlerde Görebileceğiniz 11 Erkek Tipi

Filmlerde gördüğümüz her şeye inanmamamız gerektiğini bilsek de bazı karakterlerden çok etkileniyoruz. Özellikle ekstra romantik, şefkatli, tutkulu ve sevdiği kadın için her şeyi göze alabilen erkek kahramanlardan. Ama lütfen unutmayalım beyaz perde bizi kandırıyor! Bu büyük aldatmacanın en imkansız örneklerini sizin için seçtik.

1- Atlantik Okyanusunun ortasında 2 kişi için kesinlikle yeteri kadar yer olmasına rağmen hayallerinizi gerçekleştirmeniz için ve tabii aşkı uğruna minik sandal parçasını sadece size bırakarak, boğulan ve donan bir erkek çeşidi tabii ki yok.

2- Nişanlı olduğunuzu haber almasına rağmen size 365 gün romantik aşk mektupları yazacak ve sonrasında sizi tutkulu bir aşk kaçamağına götürecek bir erkekle karşılaşmayı umuyorsanız hiç şansınız yok.

3- Sizi hiç görmediği, hiç tanımadığı, hakkınızda hiç bir şey bilmediği halde size deli gibi aşık olacak bir adam? İmkansız. Eğer başınıza gelirse meczup olma ihtimaline karşı polisi arayın.

4- Her isteğinize, "tabii sen nasıl arzu edersen" diye cevap verebilecek bir erkek? Mümkün değil! Zaten sıkıcı da olabilir.

5- Sevgiliniz olabilmek uğruna ailesinden vazgeçen, sürekli romantik şiirler yazan ve hatta sizin için zehir içebilen bir sevgili? Evet tabii ancak Shakespeare'in hayalinde.

6- Aşkınız için öteki dünyadan gelen, ölmesine rağmen bir medyum yardımıyla sms atar gibi sizinle konuşan bir sevgili? Çok isterseniz olabilir ancak durumdan kimseye bahsetmeyin, deli sanılma olasılığınız yüksek.

7- Hem Walking Dead'de başrol oynasın, hem süper saçlara sahip olsun, hem de gece yarısı elinde son derece romantik bir kartonla pencerenin önünde dikilsin. Son madde belki gerçekleşir ama o da %5 ihtimal.

8- Mükemmel bir melek, mükemmel melek arkadaşlarını ve mükemmel cennet hayatını bırakıp sizinle birlikte olmak için ölümlü oluyor. Yok artık!

9- Kendisinden önceki hayatınızı hiç sallamayacak, upuzun çizmeler ve hatta yarıdan kesilmiş bir atlet giymenize ses çıkarmayacak bir sevgili? Fazla umuda kapılmayın.

10- Son derece zengin bir beyefendi, olgun, ünlü şiirlerden alıntılar yapabiliyor, sizin için hayatını feda ediyor, gün ışığında pırlanta gibi parlıyor (bu biraz gereksiz) ve o da ne size ölümsüz hayatın sırlarını verebilir. Oldu peki.

11- Pırıl pırıl saçları ile fazla yakışıklı Brad Pitt. Evet emin olun bu da bir beyaz perde kandırmacası.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

FACEBOOK YORUMLARI

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
mayli-sayris

ben sanırım çok şanslıyım. ay lav yu kocişşşşşş:))))

deli-emin

delirtmeyin beni (ben deliydim zaten :)

okisi

he amk he sırf erkeklerde suç he karı milleti çok hırlı bok amk

betlzorlu2

film dediğiniz titanic gerçek bi hayat hikayesinden olmuştur yani demek varmış öncedende olsa

mougggpn

Sanki resimlerdeki o kadın tiplerini gerçek hayatta görebiliyoruz da...

Başlıklar

AşkBrad Pittaşk
Görüş Bildir