Görüş Bildir

Sadakatsiz 16. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Yeni Bölümde Derin Amacına Ulaşıyor...

Anasayfa > Güncel

Sadakatsiz yeni bölüm fragmanı yayınladı. Yayınlanan fragmanda; Ali annesinin yanında kaldığı sürece Volkan'ın sürekli Asya ile görüşmesinden rahatsız olan Derin duruma bir çözüm bulur. Ali'nin yanlarında kalması için elinden geleni yapan Derin amacına ulaşır. Oğlunun sağlığını düşünen Volkan ise bu durumu fark eder ve Derin'e oldukça öfkelenir. Asya'nın yanına giden Volkan bu durumu düzelteceğini söyler. İşte Sadakatsiz 16. bölüm fragmanı...

Sadakatsiz Son Bölüm Özeti

Sadakatsiz Son Bölüm Özeti

Selçuk, Nil, Volkan ve Asya’yı bir araya getiren ölüm korkusu, yeni iç hesaplaşmaları ve yüzleşmeleri beraberinde getirir. Volkan ve Derin arasındaki gerginlik büyürken, Haluk’un kurduğu plan onu geçmişinden gelen beklenmedik bir sürprizle karşılaştırır.

Öte yandan Volkan Asya üzerine oynadığı tüm oyunları Derya'ya itiraf etti. Asya'nın evine giren kişinin Selçuk olduğunu ve onu parayla tuttuğunu söyledi. Amacı sadece Asya'yı huzursuz etmek olduğunu da dile getiren Volkan, bu durumdan pişman olduğunu belirtti. Duydukları karşısında şok olan Derya, bunu hemen Asya'ya anlattı. Volkan'ın amacının ona zarar vermek olmadığını söyleyen Derya, onu korumaya çalıştı. Ancak Asya, bunu öğrendikten sonra hiç şaşırmadı ve Volkan'ın artık normal davranmadığını da Derya'ya söyledi.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?