Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Saçını Hangi Renge Boyatmalısın?

-
Abone ol

"Saç rengimin kişiliğimi yansıtması gerekiyor" diyorsan, bu testi çözmelisin!

1. Şu andaki saç rengin hangisi?

Sarı
Kahverengi
Kızıl
Siyah
Diğer

2. Saçını düzenli olarak aynı renge boyatır mısın?

3. İnsanlar seni genellikle hangi sıfatla tanımlıyordur?

4. Hangi renk kıyafetler, gardrobunda daha fazla?

Ben rengarenk ve düğmeli kıyafetler tercih ediyorum!
Kırmızı
Mavi - Yeşil
Beyaz/Pembe/Mor
Siyah
Diğer renkler

5. Öğle yemeğinde genellikle hangisini yersin?

Fast Food
Salata
Ekmek Arası/Sandviç/Dürüm
Ev Yemeği/Tabldot
Uzakdoğu Yemekleri
Hiçbiri değil!

6. Hafta içi ve saat de gece 11. Hoşlandığın çocuk sana "bir yerelere" gidelim dedi. Ona ne diyeceksin?

"Yarın iş var" derim; ama gene de buluşurum.
"Tabii ki evet" deyip, hemen hazırlanırım.
"Hayır, yarın erken uyanacağım" deyip geri çevirir, yine de gecenin körüne kadar nette takılırdım.
Hiçbir şey demem, zor kadını oynarım!

7. Saçına, bir günde, ne kadar süre bakım yapıyorsun?

30 Dakika
1 Saate yakın
Çoook fazla
Neredeyse hiç

8. Şu köpeklerden hangisi en süper saça sahip?

9. Son soru bu işi çözecek! Saçının doğal renginden memnun musun?

"Açık Kumral" çıktı!

Bütün saç renklerinin başkanı, hiç şüphesiz, açık kumraldır. Sen de bu saç rengiyle havana hava katacaksın. Zaten senin karakterin oldukça baskın; hareketlerin dikkat çekmezse olmaz! Eee bu saç rengi de girişkenliği, sosyalliği ve eğlenceyi temsil ettiğinden, dikkat çekiciliğinin dozu daha da artacak. Savurduğunda saçlarını havaya, o teller bir bıçak olup saplanacak, saplanması gereken kişiye.. Hiç şüphesiz!..

"Sarı" çıktı!

Şimdi kendimizi kandırmaya hiç gerek yok, bilmen neyin adı; bilmem neyin tadı diye. Eğer söz konusu sarı saç rengiyse, her şey yalan, bir o gerçektir. Bir kere sarı saç rengi kadar çekici bir şey daha bilen varsa, beri gelsin. Tanımlamak zordur "sarı"yı bir kere. Acayip masum dersin, 10 panter gücünde vahşi çıkar; hafife alırsın, eşekten düşmüşe döndürür. Kısaca saçın zaten sarıysa ne ala, yok değilse mutlaka denemelisin!

"Mavi" çıktı!

Rutinden ve birbirinin aynısı şeylerden sen de sıkılmadın mı? Sanki birileri bütün insanların arasına bir karbon kağıdı sokmuş da, aynı teraneyi yazıyormuş gibi geliyor sana. Zaten sen alışılagelmişin son derece dışında bir insansın ve bu, asla zorlama değil sende. Yani bu uçuk kaçıklığın ve asiliğinin saçına yansıma vakti geldi de geçiyor bile!

"Bakır Kızılı" çıktı!

Bu saç rengi sana; bağımsızsın, kendini çok iyi tanıyorsun ve zekan kabına sığmıyor diyor; haklı da. Kendine güvenin yerinde senin. Kendine baktırmayı ve ilgi odağı olmayı da biliyorsun. Az biraz şımarıksın ancak bu seni daha da çekici yapıyor. Kısaca bu saç rengi dünyanın tam merkezinde, yani istediğini yaptıramayacağın herhangi bir ademoğlu yok bu evrende, sayın kraliçe!

"Net Siyah" çıktı!

Senin en nefret ettiğin şey, çocuk çocuk hareketler ve anlamsız riskler. Çünkü gerçekçi ve mantıklı bir insansın. Hayal dünyalarında yaşamıyorsun asla. Kariyer insanısın bir yandan da. Hırslı ve de profesyonel! "Bırakalım bu sululukları" insanısın bir nevi. Kısaca bu saç rengi avaz avaz "başarı" diye bağırıyor, duymuyor musun :)

"Yakut Kızılı" çıktı!

Her şeyden önce, bu saç rengi, tutkuyu temsil eder. Zaten tüm renkler bir yana, kırmızı bir yana. Senin kişiliğinde de tam olarak bu var: tutku! İki arada bir derede şeyler, silik tavırlar, bastırılmaya mahkum duygular hiç sana göre değil. Sende her şey anlamını tam olarak buluyor, kendini ifade etmeyi biliyorsun. Ve bu saç rengiyle de, kişiliğin enginlere sığmayıp taşacak!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
beren-sahra-demirkiran

mavi çıktı

sacup

Saçlarım açıcılardan çok yıpranıyor ve çok kuru bir yapıda oldular yıpranmalar için arada ketirsem bile salarım hep güçsüz bu yüzden saçlarım için doğru ve yeterli bakımı yapmadığımı düşünüyordum doktor bir arkadaşım var muhabbet ederken saçlardan konu açıldı ve doğal keratin bularak kullanmam gerektiğini söyledi araştırırken patentli keratin buldum ve aldım saçlarım da yıpranma kuruluk o cansızlık falan hiç kalmadı arkadaşımın tavsiyesi olan doğal keratin benim için çözüm oldu sonunda.

mira-yildirim1

açık kumral çıktı doğru

yusuf-yagiz-pazar

Sarı,doğru!

cookie-ice-cream

Mavi!

Görüş Bildir