Görüş Bildir

'Saat Kaç' Dedi, İşten Atıldı'

Anasayfa > Gündem

17 Aralık yolsuzluk ve rüşvet operasyonunda adı geçen Eski Bakan Zafer Çağlayan'a restoranda saat kaç diye soran kişinin bir hastane müdürü olduğu ve Çağlayan'ın girişimleri sonucu işten atıldığı iddia edildi.

Yolsuzluk operasyonunda 700 bin TL’lik rüşvet saat aldığı ileri süren eski Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan’a Ankara ’nın ünlü bir restoranında ‘Saat kaç?’ diye soran Hasan isimli bir hastane müdürü ile arkadaşlarının hayatı kabusa döndü. Çağlayan’ın çocukları ve korumaları Hasan’ı yaka paça restoran mutfağına götürüp sorguya çekti. Cep telefonundan gerekli bilgileri alıp kimliğine ulaştı.

Taraf gazetesinden Hüseyin Özay'ın haberine göre, Ekonomi eski Bakanı Zafer Çağlayan’ı “saat kaç” sorusunu yönelten ve bir özel hastanede çalışan sağlıkçıların yakınlarına ulaşıldı. Konu hakkında konuşmak istemediklerini ifade eden sağlık personelinin yakınları, olaydan bir gün sonra Hasan isimli müdürün ücretsiz olarak bir hafta izne çıkarıldığını ve bir hafta sonra da işten çıkarıldığını bildirdiler. Yakınlar, yine aynı masada bulunan ve Hasan’ın ekibinde yer alan H.A. isimli personelin de olayın ardından işten atıldığını kaydettiler. Sağlık personeli, şu anda başka özel hastanelerle iş görüşmesi yaptıklarını hatırlatarak, olayın duyulması halinde bu hastanelerden de olumsuz cevap almaktan çekindiklerini bildirdiler.

Cumhuriyet

Kaynak: http://213.143.255.186:80/haber/siyas...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Kavinsky

Zorbaya bak sen. Yetkisini milleti işinden ederek konuşturuyor , yalakalık yapsa bir hastaneye baş hekim atamasını yaptırırdım eminim . Sen kimsin ki milleti... Devamını Gör

Pasif Kullanıcı

Bunlar insan.

Pasif Kullanıcı

Nasıl küfredeyım,nasıl söveyim bilemedim.Lan adamın kendi emeğiyle geldiği yerden ne hakla kovduruyosun? Köpek gibi af dileyeceksiniz yaptıklarınızdan ve hiç... Devamını Gör