Saadettin Saran'dan Adaylık Açıklaması!

 > -

Saadettin Saran'dan Adaylık Açıklaması!

Saadettin Saran'dan Adaylık Açıklaması!

Saran Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Saran, Aziz Yıldırım'ın basın toplantısında değindiği af konusu hakkında bir basın açıklaması yayınladı.

İşte Saran'ın açıklaması:

“Sayın Başkan’ın yapmış olduğu basın toplantısını takiben, gelen beyanat talepleri karşısında aşağıdaki açıklamayı yapmam bir mecburiyet haline gelmiştir.

Fenerbahçe ve futbol camiasına duyurumdur:

Bu sürecin başladığı 3 Temmuz 2011’den itibaren, kulübümüzü içine düştüğü zor durumdan en az hasarla kurtarmanın tek yolunun; Sayın Başkan’ın istifası ve aklandıktan sonra kulübün başına dönmesi olduğunu söyledim.

O günden bu yana maalesef bu gerçekleşmemiş, gerek Türkiye’de gerekse UEFA nezdinde işler bu noktaya kadar gelmiştir.

Bugün görülmektedir ki, UEFA’ya ve onun organlarına karşı takınılan tavır, olumlu netice vermediği gibi kulübümüzü daha vahim sonuçlar doğurabilecek bir noktaya doğru sürüklemektedir.

Başkan ve yönetim kurulumuzun mevcut stratejisini gözden geçirmek için belki de bu son şansıdır. Sayın Başkan’ı ve diğer arkadaşlarımızı UEFA’yı anlamaya ve kulübümüzün geleceğini düşünmeye davet ediyorum. Bu vesileyle kulübümüzün menfaatleri çerçevesinde elimden geleni yapmaya hazır olduğumu da bir kez daha ifade ediyorum.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Aziz YıldırımFenerbahçeUEFAfutbol
Görüş Bildir