Rüştü Reçber'den Fatih Terim'e: "Artık Sana İnanmıyoruz"

 > -

İzlanda karşısında A Milli takımın 2-0'lık mağlubiyetinin ardından Eski milli kaleci ve spor yazarı Rüştür Reçber yazdığı köşe yazısında Fatih Terim'i emekli olmaya davet etti. Reçber'in bu yazısı sosyal paylaşım sitesi Twitter'da gündeme oturdu.

Dün gece alınan İzlanda mağlubiyeti sonrası sosyal medya ve spor camiası tarafından bir çok eleştiriye maruz kalan Fatih Terim Twitter'ın gündeminde olmaya devam ediyor. Spor yorumcularının da hedefi olan Fatih Terim'e en sert eleştiri ise eski öğrencisi ve Milli Takımın eski kaptanı Rüştü Reçber'den geldi.

İzlanda Mağlubiyeti Sonrası Sosyal Medyada 'Fatih Terimson' Tepkileri - onedio.com
İzlanda Mağlubiyeti Sonrası Sosyal Medyada 'Fatih Terimson' Tepkileri - onedio.com

İşte Rüştü Reçber'in Hürriyet'teki köşe yazısından Fatih Terim' ağır eleştirilerde bulunduğu o bölüm:

"Herkesi inandırabilirsiniz, herkesi ikna edebilirsiniz (ki zannetmiyorum) ama beni gram inandıramıyorsunuz yani kandıramıyorsunuz.

Her maça ülkenin milli takımını kaos içinde hazırlamayı vazife edinmiş, kendisi ile çekişen, hatta söylediklerinin anlamını çözemez hale gelen bir ombudsman izlenimi veren, ülke içinde tartışılır hale gelen, saygıyı, sevgiyle değil de korku ve tehditle almaya çalışan sayın Fatih Terim, son 3 yıldır hiçbir şey vermediğin Türk futboluna belki de en iyi katkıyı emekli olarak verebilirsiniz..."

Yazının devamı...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Fatih TerimSosyal MedyaTwitter
Görüş Bildir