Ruj Sevdalıları Buraya: En Pahalı Rujun Bunlardan Hangisi Olduğunu Bulabilecek misin?

-
Abone ol

Rujsuz yaşayamam, ruj benim hayat tarzım diyenleri hemen testimize alıyoruz! Eğer sen de onlardan biriysen bu test tam sana göre! Bakalım bu rujlardan hangisinin daha pahalı olduğunu bulabilecek misin?

Rujlarımız bunlar!

Tebrikler!

Gerçekten tebrikler! Diğer tüm rujlar arasında en pahalı ruju buldun! Fiyatını merak mı ediyorsun, hemen söyleyelim: Bu Tom Ford rujun fiyatı tam olarak 187.00 TL!

Çok yaklaştın!

Gerçekten çok yaklaştın! Çünkü bu ruj diğerleri arasında en pahalı ikinci ruj! Fiyatı ise şöyle: Bu Tom Ford rujun fiyatı tam olarak 182.00 TL! En pahalıyı bulmak için tekrar denesene!

Bulamadın!

Üzgünüz ama bulamadın! Bu ruj maalesef diğerleri arasında en pahalı olan değildi! Ama yine de fiyatını söyleyelim: Bu Sensai rujun fiyatı tam olarak 173.00 TL! Şimdi en pahalıyı bulmak için tekrar denemelisin!

Maalesef!

Maalesef en pahalı ruju bulamadın! Ama yine de fiyatını sana söyleyelim: Bu Laura Mercier rujun fiyatı tam olarak 156.00 TL! En pahalısını bulmak için tekrar denemek istemez misin?

Üzgünüz!

Üzgünüz ama gerçekten en pahalı rujumuz bu değil! Ama yine de hakkını yemeyelim, bu rujun da fiyatı fena değil. Ne kadar mı? Bu Sisley rujun fiyatı tam olarak 155.00 TL! En pahalıyı bulmak için tekrar denemelisin!

Olmadı!

Maalesef başaramadın, olmadı. En pahalı ruju bulamadın! Fiyatını merak etmişsindir ama o yüzden hemen söyleyelim: Bu Christian Dior rujun fiyatı tam tamına 151.00 TL! Fakat dediğimiz gibi en pahalı değil, en pahalıyı bulmak için tekrar denemek istemez misin?

Başaramadın!

Maalesef başaramadın güzel dostumuz, en pahalı ruju bulamadın! Fiyatını merak ediyorsundur ama o yüzden hemen söyleyelim: Bu Dolce&Gabbana rujun fiyatı tam olarak 142.00 TL! En pahalıyı bulmak için tekrar denesene!

Hayır!

Üzgünüz ama hayır, en pahalı ruj bu değildi! Ama yine de merakını giderelim ve fiyatını söyleyelim sana: Bu Sensai rujun fiyatı tam olarak 140.00 TL! En pahalıyı bulmak için tekrar denemelisin!

Üzgünüz!

Gerçekten çok üzgünüz, ama bulamadın! En pahalı ruj bu değildi, fakat yine tebrik edelim çünkü en ucuz ruju buldun! Fiyatı mı? Bu Christian Dior rujun fiyatı tam olarak 137.00 TL! Ucuzu buysa pahalısı ne kadardır dediğini duyar gibiyiz, o yüzden tekrar deneyip en pahalısını bulsana!

Onedio Testlerini Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
masal-tomlinson

İlkte;)

yaprak-hira-ayli

Hep dandik renkli ve dandik şeyler pahalı

yagmur.peker

Şimdi şıklarda dior var DG var...bana göre onlar da pahalı

candy111

5. denemede buldum :)

elif-ayyuce-akkoca

1. denemede buldum zaten çok kolay dışı altın olduğu için pahalı olduğunu anlıyoruz zaten :)

Görüş Bildir